Beyoncé

Ár:   6550 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 6 550 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogi95, az összetevőket feltöltötte: the, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 550 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: vérnarancs, cseresznye, maracuja
Szívjegyek: orchidea, hibiszkusz, mangóvirág
Alapjegyek: tikfa, ámbra, pézsma

Ár: 6 550 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 3000 Ft , Eladó: rexi19
Állapot: Kb. 50ml/100ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost
Ár: 1800 ft , Eladó: Phoenix19
Állapot: 100 ml/25-27 ml, Helyszín: Csak postázás, fizetés: POSTÁN maradóként utalást követően

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Burgundy.Dahlia

2021. május 11.

Amit lehet rajta érezni a narancs- mangó- maracuja hármas, emiatt abszolút nyári illatnak gondolom. A boltban még nagyon tetszett, megrendeltem őt is, meg a Wild Orchidos tesóját is, de hiába jó az illatuk, ő még annyira sem tartós, mint a lilás testvére.
Elfújkálós, mindennapi nyári- tavaszi illatnak azonban jó, a külseje szép, és az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Dea0609

2021. március 18.

Egész tartós az illata. Nagyon fincsi. A tavasz illata számomra. Imádom.Újravevős lesz😊😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Phoenix19

2021. március 5.

Egyszerű, de nagyszerű. Olcsó finomság. Gyümölcsös, nyárias illat, virágokat kevésbé érzem. Nagyon kedvelem a narancsos, maracujás illatokat (is) és ez egy olyan gyümölcsös illat, melyben az ámbra egy nagyon finom, selymes alapot ad és nem válik tingli-tangli illatkává. Celebillathoz képest csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 5.

vanillacaramella.sweet

2021. február 3.

Jéé, én ehhez még nem írtam!?
Nos, még talán 2012-2013-ban használtam először, inkább a deo 75ml-s verzióját, de nagyon szerettem, több üveggel elfogyott. Trópusi-gyümis-virágos, melegséges illatnak éreztem akkor, sokkal erősebben édes-gyümisnek, teljesen kiváló volt hétköznapokban. Aztán sok új illatom lett a sok-sok év alatt, és most valahogy előkerült és EDT üvegesen vettem meg. Érdekes, mennyit változunk, mert most is trópusias gyümölcsös,édes, de jobban virágosabb, üdébb rajtam, mint régebben.
Én cseresznyét nem érzek, de a pikáns-savanykás vérnarancsot, a trópusias maracuját, orchideát, hibiszkuszt és a melegséget adó ámbrát pézsmával igen,
nagyon jó kis összhangban vannak, nagyon illik hozzá az üveg színe. Tartóssága rajtam kb. 4-5 óra max.
Nekem több B.illat is bejön, bár az üveg 100ml-snél nehezebben fogható, nekem ebből direkt 50mls van, az még okés. A Heat Kissed és a Wild Orchid illatok is nagyon tetsznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 3.

Jéé, én ehhez még nem írtam!?

Zita0921

2021. január 14.

Szeretem, jó illata van, tartós is.
Nyári illatnak megfelel. ☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

Szeretem, jó illata van, tartós is.
Nyári illatnak megfelel. ☺️

evelin_1220

2020. december 31.

Ez egy kellemesen édes, abszolút pénztárcabarát parfüm. Ár-érték arányban egész tartós illat, a gyümölcsök miatt szeretem nyárra, de az illat melegsége miatt őszre is jó választás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 31.

Eddi91

2020. december 13.

2011... A jogsim illata 😂😅
Akkoriban új parfüm után kutakodtam és mivel fiatalként a Escada hasonmása még "túl drága" lett volna, őt választottam. Nem bántam meg...☺️
Édes illat rajongóként, a naranccsokkal, cseresznyével...,🥰
Nekem tavaszi/nyári illat azóta is, nosztalgiából, ha el fogy talán még pótlom, mert mindig megszüntetik a kedvenceket, pl. Puma Flowing- érettségi illatom🙄, bár azóta már kicsit másabb illatok a favoritok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

2011... A jogsim illata 😂😅
Édes illat rajongóként, a naranccsokkal, cseresznyével...,🥰

cseh.rebeka

2020. november 17.

Az egyik kedvencem! Viszonylag válogatós vagyok parfümök terén, az édesebb illatokat részesítem előnyben, amiből nehéz nem túl tolakodó, de mégis tartós darabokat találni. Ez az illat pont ilyen, ár-érték arányban verhetetlen, főleg mikor le van értékelve. Néha kipróbálok más parfümöket is, de mindig visszahúz ehhez a szívem. Újravevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 17.

Yura

2020. október 21.

Iszonyat válogatós vagyok parfümök terén, a legtöbbet ha használom is nem azért, mert annyira tetszene, hanem mert nem találok jobbat, de ez a parfüm már évek óta a kedvencem, és mindig visszatalálok hozzá. Árban elfogadható, relatíve tartós, nem fogy gyorsan és az illata örök szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 21.

pviviana

2020. június 24.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt is. Véletlenül találtam rá, valaki befújta magát vele a Rossmannban és utána végigszaglásztam a parfümöket, mire meglett. Megérte, imádom az illatát. Nyáron szívesen használom. És árban se rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

Antioxidánsok: BHT