Beyoncé

Ár:   6550 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 6 550 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogi95, az összetevőket feltöltötte: the, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 550 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: vérnarancs, cseresznye, maracuja
Szívjegyek: orchidea, hibiszkusz, mangóvirág
Alapjegyek: tikfa, ámbra, pézsma

Ár: 6 550 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Beyoncé Heat Rush EDT 15ml
Ár: 3000 Ft , Eladó: Bonnieoo7
Állapot: Celofán is bontatlan! , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 3000 , Eladó: vanitavv
Állapot: 1 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, banki utalással, postai itánvéttel
esztifarkas

2020. január 22.

Nagyon kellemes gyümölcsös vidám illat, sok év után újra megszagoltam boltban es újra meg kellett vennem. :) Sajnos nem túl tartós az illata, ezért egy nap többször is újra kell fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Erika80

2019. november 6.

Azt hittem én már ezt rég véleményeztem, de nem. No majd most bepótolom. :)
Lédús, trópusi, édeskés gyümölcs illat. A virágokból nem sokat érezni ki, sokkal inkább zamatos, gyümölcsös aroma jellemzi a kifújás pillanatától kezdve a lecsengéséig. Az, hogy elég lineáris vagy nem bonyolult, az engem nem érdekel igazán, ha valamiért megragad egy illat, akkor nincs miről beszélni. Tetszik és ennyi. A kis bibi számomra is a tartósságában van inkább. Nem mondanám, hogy semeddig sem tart, de korán bőrközelivé válik. Számomra tetszetősebb, ha nem marad észrevétlen kb. 1-2 esetleg 4 óra múlva sem... Nagyon megtetszett egy pár éve és vettem is belőle. Még most is kellemesnek vallom, de mára már nem akkora kedvencem. Szerintem is kissé túlárazott. Ennyit nem ér meg. Ár-érték arányát tekintve 3 csillagot adnék, de maga az illat azért nekem annál jobban tetszik, így a 4 csillag részemről jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Azt hittem én már ezt rég véleményeztem, de nem. No majd most bepótolom. :)

Mirjana

2019. november 5.

Szerelem illat elsőre.
Alkalmi parfümnek használom, hétköznapra nekem egy kicsit erős lenne.
Tartós, egész nap/este érzem magamon, párom kimondottan szereti.
Másik termékeit még nem próbáltam, de ezt biztosan pótlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Szerelem illat elsőre.
Alkalmi parfümnek használom, hétköznapra nekem egy kicsit erős lenne.
Tartós, egész nap/este érzem magamon, párom kimondottan szereti.
Másik termékeit még nem próbáltam, de ezt biztosan pótlom!

NovErke

2019. október 4.

Nagyon kellemes gyümölcsös illat, nagyon jó tartós is, ruhán napokon keresztül érezhető. Egyedül azért -1* mert 15ml szerintem nem ér meg 6000Ft-ot szerintem azért kicsit túl van árazva még ha jó is, annyi pénzért még ennél jobbat is lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Audry1

2019. szeptember 17.

Az illatába beleszerettem, nagyon jó gyümölcsös! Az illata nem nagyon tartós sajnos, bár magán az ember kevésbé érzi, az is tény. Várom azt a parfümöt, ami tényleg tartós illattal rendelkezik. Amiért tőlem 4 csillagot kap, és ez hatalmas negatívuma, azaz üveg kialakítása! Szép, de egyáltalán nem praktikus, fújni is nehéz belőle, nem lehet szépen ráfogni. Ezen remélem a jövőben változtatnak. Emellett elég nagy is az üveg, nem szívesen szoktam magammal hordani, hiszen rengeteg helyet foglal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

BrittaCooper

2019. augusztus 13.

Húgom illata volt sok-sok évig, annyira jól állt rajta, és már akkor is tetszett, de két dudás nem fér meg egy csárdában alapon nem "loptam el" tőle. Viszont már 2 éve a Black Opium lett a kedvence, így most már én is rárepültem erre a gyönyörűségre. Hihetetlen finom illata van, ruhára fújva a legtartósabb,
egyébként közepesen tartós, de amennyiért egy 100ml-süveghez hozzá lehet jutni, ha naponta többször kell fújni sem érdekel. Beyoncét és a dalait egyáltalán nem kedvelem, de a parfümjei mesések.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Noyko

2019. július 29.

Imádtam használni, és rögtön megdicsértem amikor máson éreztem, sok évvel később! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Shinatome

2019. április 13.

Imádom az illatát, nagyon sokáig érezhető a bőrön és a ruhákon is egyaránt. Csak azért nem kap 5*-t mert az ár - mennyiség aránya miatt folyamatosan spórolásra kényszerítem magam, így megmarad a különlegesebb napokra. Legalább nem unok rá egyhamar az illatára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

Verus417

2019. március 10.

Nagyon szeretem,igazán az én illaton. Sokáig érződik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Nagyon szeretem,igazán az én illaton. Sokáig érződik az illata.

diamondring

2019. január 26.

Lehet bőr/vagy ruha függő ez a tartósság, mert rajtam nagyon tartós volt mindig. Van benne valami különleges, viszont mindennapi használatra szerintem nem ajánlatos, inkább csak alkalmakra. Nem egy könnyed illat, én megbántam hogy naponta használtam, mert így hamar elundorodtam tőle mert szerintem tényleg egy "nehezebb" illat, de tény, hogy mondjuk egy vacsorához vagy színházba pl, ez az illat megállja a helyét. Ára sem olyan vészes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Antioxidánsok: BHT