Best of Beauty 2019

Beyoncé

Ár:   6550 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 6 550 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogi95, az összetevőket feltöltötte: the, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 550 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: vérnarancs, cseresznye, maracuja
Szívjegyek: orchidea, hibiszkusz, mangóvirág
Alapjegyek: tikfa, ámbra, pézsma

Ár: 6 550 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Beyoncé Heat Rush EDT Csere is!
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Babaeni
Állapot: Fele hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: Utalás után ajánlottan.
Beyoncé Heat Rush EDT 15ml
Ár: 3000 Ft , Eladó: Bonnieoo7
Állapot: Celofán is bontatlan! , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Shinatome

2019. április 13.

Imádom az illatát, nagyon sokáig érezhető a bőrön és a ruhákon is egyaránt. Csak azért nem kap 5*-t mert az ár - mennyiség aránya miatt folyamatosan spórolásra kényszerítem magam, így megmarad a különlegesebb napokra. Legalább nem unok rá egyhamar az illatára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

Verus417

2019. március 10.

Nagyon szeretem,igazán az én illaton. Sokáig érződik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Nagyon szeretem,igazán az én illaton. Sokáig érződik az illata.

diamondring

2019. január 26.

Lehet bőr/vagy ruha függő ez a tartósság, mert rajtam nagyon tartós volt mindig. Van benne valami különleges, viszont mindennapi használatra szerintem nem ajánlatos, inkább csak alkalmakra. Nem egy könnyed illat, én megbántam hogy naponta használtam, mert így hamar elundorodtam tőle mert szerintem tényleg egy "nehezebb" illat, de tény, hogy mondjuk egy vacsorához vagy színházba pl, ez az illat megállja a helyét. Ára sem olyan vészes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

puddin66

2019. január 14.

Nagyon kellemes fűszeres illata van, ami sajnos egyúttal egy idő után tönkre teheti az illatélményt. Ilyen áron kicsit tartósabb parfümre számítottam. Az illata nagyon hamar elillan, nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

dkitti87

2018. július 24.

Nagyon szeretem az illatát, annyira finom gyümölcsös. Egy problémám van vele, hogy valóban pár óra után elillan ez a mennyei illat..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

piiipooo18

2018. július 20.

Igen, elég finom illata van, viszont a Kikben vásárolt parfümöm tovább tart, mint ez. 15ml-ért meg a 6000 Ft így már sok :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

blue_violet

2018. május 30.

A pasiknak tényleg tetszik :D próbáltam menőbb, tartósabb parfümöket, de csak ezt dícsérték meg rajtam! Kár tényleg, hogy nem marad meg tartósan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

noemi1990

2018. május 28.

Az illata nagyon jó, a maracuja abszolút különlegessé teszi. Többen megdicsérték már rajtam. :) Tartóssága viszont gyenge. Viszont akciósan jó áron lehet hozzájutni, ami kompenzálja ezt. Nyárra tökéletes a maga frissességével és gyümölcsösségével.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

zsolyomi.dora

2018. május 22.

Az illatat imadom, de semennyire sem tartos... nagy csalodas volt, mert eloszor probanak megvettem azt a 2000 forintos nagyobb kiszerelesu parfum sprayt, hogy mennyire tudom viselni egesz nap, megszerettem nagyon, aztan befizettem erre, es szomoruan konstataltam, hogy ugyanannyira “tartos”, mint a spray.... kar erte, mert az illata tenyleg patent, de nem fogom fel orankent fujkalni magam ilyen anyagokkal, hogy erzodjon is valami...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Anie

2018. május 17.

Ma jutottam hozzá, itteni vélemények alapján döntöttem mellette. Sokat vaciláltam, hogy ezt vegyem, vagy egy J.Lo.-t, de végül Beyonce mellett tettem le a voksom. Nagyon kellemes, üde mégis karakteres illat. Igazi nyári finomság. Nagyon fogjuk egymást szeretni! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!