Beyoncé

Ár:   3490 Ft, 4440 Ft és 5320 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adriana, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2021. július 30.

Ár:   3490 Ft, 4440 Ft és 5320 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online

Megjelenés éve: 2012

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: szilva, csillaggyümölcs, sárkánygyümölcs

Szívjegyek: orchidea, bazsarózsa, tulipán, éjjel nyíló cereus

Alapjegyek: színtálfa, pacsuli, ámbra

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Yummy

2022. június 26.

Apukámtól kaptam ajándékba és nagyon tetszik ez az illat. Nőies, érett gyümölcsös-virágos illata van. Rajtam viszonylag tartós és többen is megdicsérték már. Inkább a télies, hűvösebb napokra és estékhez illik.

Update: mégsem szeretem most már. Biztos változtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 26.

Update: mégsem szeretem most már. Biztos változtam.

Cathi

2020. május 13.

Jajj.... vakvasarlas volt, elötte sehol nem szagoltam... pedig kellett volna...
Nekem nagyon nem jön be. Olyan illata van, mint az autoillatositonak (vanilia+kokusz+?)
Sajnos nekem munkatarsnöim nagy resze nem is hasznal soha parfümöt, es rajtam volt mar biztos 20 különfele, es feltekenyseg miatt soha nem bokolnak, ezert ezt is hiaba tesztelnem munkahelyen, semmilyen reakcio nem jönne :D
Ugyhogy elöttem velemenyezö, örülj neki, hogy te legalabb kaptal visszajelzest :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Jajj.... vakvasarlas volt, elötte sehol nem szagoltam... pedig kellett volna...

Masnuci

2020. május 9.

Nem vagyok parfüm sznob szívesen kipróbálok mindent, de azért most nagyon pipa vagyok! Csodás parfümjeim vannak (szerintem) de még sosem kaptam annyi megjegyzést az illatomra mint most. Hát sose gondoltam volna, hogy egy "celeb" parfüm lesz az, amiért a legtöbb bókot kapom! Ami azt illeti valóban jól sikerült összerakni ezt a parfümöt, és bár elég édes, amit én nem annyira szeretek, mégis azt kell mondjam ez most nagyon tetszik. Ráadásul tartós is, még én is sokáig érzem magamon, pedig a legtöbbször hamar megszokja az orrom. De hogy egy Chloé edt-t, vagy egy Miss Dior Le Parfum-t szóra se méltat a környezetem az bosszantó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 9.

pevi89

2019. május 23.

Ha valaki szereti az édes illatokat, akkor az egy főnyeremény neki. Én 3 éve használom kb. ezt a parfümöt, nem tudom megunni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Renike77

2019. február 1.

Előrebocsátom, hogy a celeb-parfümökről semmilyen benyomásom nincs, mivel elkerülöm őket.
Ezt az illatot ajándékba kaptam anno, és óriási meglepetés ért :-) ! Fel is tette a lécet, emiatt továbbra is kerülöm a celeb-parfümöket :-). A Midnight Heat-et überelni ebben a kategóriában kizárt!
Isteni, erős, virágos-pacsulis, karakteres, a vártnál tartósabb, dögös nőcis illat. Olyanok viseljék, akik nem idegenkednek attól, hogy észrevegyék őket.
Én nem a gyümölcsöket éreztem benne dominánsnak hanem a pacsulit és a virágokat.
Csukott szemmel bármelyik kategóriába besoroltam volna, talán még a niche-be is...
Ezt a típusú illatot sokan csak alkalmakra, esti viseletre használják, én éjjel-nappal fújtam, imádtam. Több üveggel elhasználtam.
Az utóbbi időben elég nehézkes hozzájutni, nagy kár, pedig az ára is baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

Az utóbbi időben elég nehézkes hozzájutni, nagy kár, pedig az ára is baráti.

Blackey

2019. január 14.

Imádom!!!
A kedvenc illatom, amit újra és újra megvennék!
Nekem tartós és totál szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Imádom!!!
A kedvenc illatom, amit újra és újra megvennék!
Nekem tartós és totál szerelem!

DianaS

2017. szeptember 4.

Finom gyümölcsös illat csak sajnálom, hogy annyira nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Finom gyümölcsös illat csak sajnálom, hogy annyira nem tartós.

freja94

2017. április 20.

Kevés is elég és viszonylag tartós az illata, a "maradványillat" is kellemes - hajnalig tartó buli után is jó illatom volt :) Azért lett nagy kedvencem, mert eddig csak akkor dícsérték meg pasik az illatom, ha ezzel fújtam be magam, hiába vannak márkásabb parfümjeim. Jól mondja a neve, igazi éjszakai parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

lovecreams

2016. szeptember 12.

Ő is nagy kedvenc! Még anyukám kapta karácsonyra, de mindig elcsórtam annyira megtetszett!:D Itt van az orromban a lenge illata és meghalok, hogy újra a kezembe tarthassam. Szerelem a miénk.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Evelinnaagy

2016. május 23.

Megszagolva nagyon tetszik, érdekes illat. Tartósnak is tartós, legalábbis én még este is éreztem magamon, talán pont ez volt a baj. Sokszor mikor megéreztem az illatát napközben, valami iszonyú papás parfüm jutott eszembe, nem tetszett. Ajándék volt, így megért egy próbát, de nem venném újra. Viszont ezért nem vonok le csillagot, mert ez egyéni vélemény. A tartósság miatt, és az elsőkörben érzett érdekes illat miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.