Beyoncé

Ár:   3490 Ft, 4440 Ft és 5320 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adriana, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2019. február 3.

Ár:   3490 Ft, 4440 Ft és 5320 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online

Megjelenés éve: 2012

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: szilva, csillaggyümölcs, sárkánygyümölcs

Szívjegyek: orchidea, bazsarózsa, tulipán, éjjel nyíló cereus

Alapjegyek: színtálfa, pacsuli, ámbra

Ár: 1500ft + posta , Eladó: Danina9592
Állapot: 30/15 ml, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

pevi89

2019. május 23.

Ha valaki szereti az édes illatokat, akkor az egy főnyeremény neki. Én 3 éve használom kb. ezt a parfümöt, nem tudom megunni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Renike77

2019. február 1.

Előrebocsátom, hogy a celeb-parfümökről semmilyen benyomásom nincs, mivel elkerülöm őket.
Ezt az illatot ajándékba kaptam anno, és óriási meglepetés ért :-) ! Fel is tette a lécet, emiatt továbbra is kerülöm a celeb-parfümöket :-). A Midnight Heat-et überelni ebben a kategóriában kizárt!
Isteni, erős, virágos-pacsulis, karakteres, a vártnál tartósabb, dögös nőcis illat. Olyanok viseljék, akik nem idegenkednek attól, hogy észrevegyék őket.
Én nem a gyümölcsöket éreztem benne dominánsnak hanem a pacsulit és a virágokat.
Csukott szemmel bármelyik kategóriába besoroltam volna, talán még a niche-be is...
Ezt a típusú illatot sokan csak alkalmakra, esti viseletre használják, én éjjel-nappal fújtam, imádtam. Több üveggel elhasználtam.
Az utóbbi időben elég nehézkes hozzájutni, nagy kár, pedig az ára is baráti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 1.

Az utóbbi időben elég nehézkes hozzájutni, nagy kár, pedig az ára is baráti.

Blackey

2019. január 14.

Imádom!!!
A kedvenc illatom, amit újra és újra megvennék!
Nekem tartós és totál szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Imádom!!!
A kedvenc illatom, amit újra és újra megvennék!
Nekem tartós és totál szerelem!

DianaS

2017. szeptember 4.

Finom gyümölcsös illat csak sajnálom, hogy annyira nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Finom gyümölcsös illat csak sajnálom, hogy annyira nem tartós.

freja94

2017. április 20.

Kevés is elég és viszonylag tartós az illata, a "maradványillat" is kellemes - hajnalig tartó buli után is jó illatom volt :) Azért lett nagy kedvencem, mert eddig csak akkor dícsérték meg pasik az illatom, ha ezzel fújtam be magam, hiába vannak márkásabb parfümjeim. Jól mondja a neve, igazi éjszakai parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

lovecreams

2016. szeptember 12.

Ő is nagy kedvenc! Még anyukám kapta karácsonyra, de mindig elcsórtam annyira megtetszett!:D Itt van az orromban a lenge illata és meghalok, hogy újra a kezembe tarthassam. Szerelem a miénk.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Evelinnaagy

2016. május 23.

Megszagolva nagyon tetszik, érdekes illat. Tartósnak is tartós, legalábbis én még este is éreztem magamon, talán pont ez volt a baj. Sokszor mikor megéreztem az illatát napközben, valami iszonyú papás parfüm jutott eszembe, nem tetszett. Ajándék volt, így megért egy próbát, de nem venném újra. Viszont ezért nem vonok le csillagot, mert ez egyéni vélemény. A tartósság miatt, és az elsőkörben érzett érdekes illat miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

szoszike125

2016. május 23.

Sosem rajongtam a celebek által piacra dobott illatokért. Ezt a parfümöt is hirtelen felindulásból vásároltam meg úgy egy éve.Szomorú voltam, bementem a DM-be ,hogy felvidítsam magam egy parfümmel, már megszagoltam előtte ezer másikat, valójában nem is éreztem már mit veszek. Ezt az illatot semmiképpen nem mondanám annak a tipikus édes tinis celeb illatnak. Egész jó illatjegyeket tartalmaz, mindenképpen egy különleges illat.Ennek ellenére egyáltalán nem éreztem egy pillanatig sem magaménak. Egészen biztos, hogy nem fogom megvásárolni sem ezt, sem a testvérkéit.Elhasználtam nagy nehezen, egész tartós is volt, egész különleges is, de mégsem passzoltunk egyetlen pillanatra sem. 4*-ot kap, mert aki megtalálja magát benne és tudja ezt a fajta különlegességet hordani egész hű kis társa lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

mplaura89

2016. április 16.

Szuper illat! Meg is lepődtem rajta, ugyanis nem szeretem a celeb illatokat, de ezen a héten kettő Beyonce illat is hozzám került, és meglepően finomak. Nincs bennük az az olcsó, szintetikus műgyümölcs szag. Ez egy szépen kidolgozott, gyümis-orientális illat. Nekem olyan keleties-tengerparti estén koktélozós feelinget hoz. A legjobban a szilva dominál rajtam egy kis kókuszos beütéssel, ami valószínűleg a pitahaya okoz. Leszáradásnál kezd púderesedni. Nagyon finom, kellemes illat, és elég nagy a hatósugara. Rajtam leginkább Marc Jacobs Dotjára hajaz jellegében, de attól gyümisebb, és szerintem finomabb is. Tartóssága közepes, ami egy celeb illathoz képest pozitívum. Összességében egy kellemes csalódás ez az illat, nekem 5 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

beszterka

2016. április 7.

Rengeteg jó emlék köt az illatához, én szeretem nagyon:) tartos, csak kicsit drága, de nekem megéri:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.