BeYu

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Birdy, Módosítva: 2014. március 13.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Új fejlesztésű ajakrúzs különlegesen szép színeloszlással. Tartalmaz jojobaolajat, shea-vajat és egy speciális aktív hatóanyagot, a MAXI LIP-et, melynek köszönhetően az ajkak teltebb hatásúak lesznek.

szonia

2015. május 24.

Nekem egy 26-os Nude árnyalat van meg. Finom, krémes és tényleg teltebbnek mutatja az ajkakat. Nyilván vannak ennél olcsóbb, jó rúzsok, de mivel általában az ember nem csak egy rúzst használ, sokáig tart és így simán megéri az árát.

Azóta vettem még belőle más színeket is. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 24.

Azóta vettem még belőle más színeket is. Szeretem :)

Lills

2014. május 30.

Egyik kedvenc rúzsom, szép színekben lehet kapni és nem is drága. Tartós, nem szárít, nem ragad, nagyon minőségi a csomagolása, táskában biztos nem fog leesni a kupakja, nagyon jól záródik. Hogy teltebbek lennének az ajkaim, nem vettem észre, de nem is figyeltem eddig, most értesültem róla, hogy ilyet is tud. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 30.

senskin

2014. március 13.

Nekem az 54 es árnyalat van meg és valami csodálatosan néz ki az ajkakon, nagyon természetesen hat. Nagyon kellemes viselni. Valóban szuper a csomagolása . Barna hajhoz, barna szemekhez ideális. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 13.

Birdy

2012. július 18.

Nekem kicsit se tűnik teltebbnek tőle az ajkam, de nekem nem is az volt a fő szempont.
Egy barnás rózsaszínes rúzst szereztem be ebből, de nekem túlságosan krémes ezért csak ecsettel tudom felvinni különben összevissza mászkál. Ettőlfüggetlenül nagyon tartós, étterem előtt 1 órával kentem fel és mikor a desszert után megtöröltem a számat szalvétával akkor jött le a rúzs. Azért a poharat megfogta egy kicsit, de a kopása is nagyon minimális volt és egyenletes. Talán egy picit szárít de hidratáló nélkül is elviselhető volt.
A csomagolás is nagyon minőségi. Összességében nem rossz rúzs:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

A csomagolás is nagyon minőségi. Összességében nem rossz rúzs:)

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.