BeYu

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ayeshakari, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   Douglas

Pont annyira lágy, amennyire szükséges az egyszerű alkalmazáshoz. A  másik végbe épített kis kefe segít ideális szín és a szemöldök kialakításában

4 féle természetes árnyalatban kapható.

szambi

2013. november 4.

Egyik kedvenc szemöldök ceruzám. Főleg a színe miatt, mert ebből találtam eddig a legtermészetesebbnek ható árnyalatot, de tartós és minden más szempontból is kiváló.
Dicséretesnek tartom, és külön kiemelném, hogy többféle barna árnyalatban kapható. Más márkánál nem nagyon láttam, hogy a barna több árnyalatát forgalmaznák szemöldökceruzában. Maximum volt egy világosabb meg egy sötét, pont. Itt 4 ! féle van, így könnyebb megtalálni a nekünk megfelelő színt. No meg egészen világosban is kapható, s bár engem nem érint, de ettől még...húúú, tök jó, das ist perfekt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

ayeshakari

2013. április 21.

Nekem a 6-os számmal ellátott ceruza van meg.Szépen kitölti a hiányos részeit kiszámíthatatlanul növekedő szemöldökömnek. A színe nem rossz, estére sem kopott le durván. A ceruza kétvégű, az ecsetke kimondottan praktikus, kemény szőrrel ellátott. Szívesen használom tovább, eddig jól teljesít. A porokat meguntam, mert hullottak, stb. Maradok a ceruzánál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.