BH Cosmetics

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csingiling88, Módosítva: 2013. május 8.

LauuKovacs

2017. augusztus 28.

Pinkpandán rendeltem, nagyon szerettem volna egy sokszínű palettát, és ez ár érték arányban nagyon jónak bizonyult. Megvagyok vele elégedve, a színek nagyon pigmentáltak, elég tartósak, bár van amelyik egyforma :/ de használni fogom és nagyon szeretem, szép nappali és esti sminket is lehet vele készíteni. Néha szoktam úgy is felvinni az ecsetre a színeket hogy előtte befújom az ecsetet Avonos smink fixálóval, és így kremesebb lesz a hatás viszont ugyanaz :) A csomagolása mondjuk nem valami minőségi műanyag az ecset benne alig használhatóak a kis pamacs mindig leesik a végéről. 4*-ot megérdemel de többet vártam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Rebeka99

2016. július 24.

Nekem nagy csalódás volt ez a paletta, pedig a cégtől közvetlenül rendeltem külföldről. Sajnos kicsit több sárgászöld színt tartalmazott mikor kinyitottam, ezért is csalódtam, no meg azért mert nagyon sok kell belőle még alappal is, hogy elérjem azt a színmélységet ami a palettán. Elég nehéz egyszóval kellő mennyiséget eltalálni hogy ne legyek diszkógömb se, de azért a színmélység is meglegyen. Bár reklamáltam és elismerte a telefonos lány hogy amit küldtem képet és ami az oldalukon van kicsit más, de nem tudott vele mit kezdeni mert a vásárlás lezajlott és átvettem a csomagot is melyen a kód is minden ült, még amiben a termék volt box azon is az a kép volt mint ami a neten nekik, szóval egyszóval nálam leszerepeltek, és biztos hogy nem rendelek tőlük soha többé. Hozzáteszem honnan tudhattam volna hogy a box és a termék nem ugyanaz, és ahhoz hogy megtudd ki kell nyitni, de utána már a meglepés hiába jó vagy rossz nem fogadják el, ami őrület a mai világban, nem korrekt szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

Jrsmn

2016. január 14.

Szépek a színek, amelyik nem annyira pigmentált, az legalább építhető, szóval egész jól kihasználható "kis" paletta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

bianka66101

2015. december 26.

Nyereményjátékon nyertem a Pink pandánál. Megláttam és beleszerettem. Gyönyörűek a színek. Nagyon pigmentált és tartós színek vannak benne. Annyi nem tetszik benne hogy nagyon sok kékes zöldes szín van benne. De ez csak a saját hülyeségem. Mindennapi és elegáns és buli sminket is el lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 26.

IgazZsuzsi

2015. május 27.

Születésnapomra kaptam, nagyon örültem neki, úgy gondoltam, hogy folyton ezt fogom használni. Gyönyörű színei vannak, pigmentáltak és nagyon tartósak is. Mindenhol azt olvastam/hallottam, hogy ezekhez a nagyobb palettákhoz nem nyúl az ember lánya, de én igen. Persze a minden napi sminkemet nem ebből készítem el, de elég sok esélyem van mostanában erősebb, feltűnőbb sminkeket készíteni, és egyszerűbb elvinni ezt, ha mondjuk esküvőre megyek egy másik városba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

cintia4

2015. május 13.

Nagyon szép színek vannak benne, valamelyik színből elég csak egy réteg, viszont valamelyikből jó pár réteg kell, hogy tényleg olyan legyen a szememen, mint amilyen a palettában, amúgy szemfesték alappal elég tartósak! Legközelebb biztos, hogy a natúr palettát is beszerzem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.