BH Cosmetics

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   21,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HaziManka, Módosítva: 2019. március 19.

Kiszerelés:   21,5 g

Egzotikus szigetek inspirálták ezt a szép palettát, mellyel napsütötte arcot érhetünk el. Pirosító és highlighter paletta , a 6 szín selymes matt és csillogó finishűek.

DianeD

2019. augusztus 18.

Elképesztően szép, pigmentált színek! A Highlighterek valami mesések. Féltem, hogy nagyon természetellenes hatást fognak kelteni a kicsit nagyobb csillámok miatt, de tévedtem, nagyon szépet mutatnak. Pirosítóból és highlighterből is a két világosabb árnyalatot használom, de a maradék két színt is el lehet használni szemre szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).