BH Cosmetics

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   47,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucckozak, Módosítva: 2020. november 9.

Ár:   $12
Kiszerelés:   47,6 g
Kategória:   Sminkek

Egy Youtube divat blogger, Carli Bybel által megálmodott paletta 14 árnyalatú szemhéjfestékkel és 4 árnyalatú highlighterrel. Nem csak hétköznapi viseletre nagyon jó, hanem a drámaibb füstös viselet is egyszerűen kivitelezhető velük. 2 az egyben szemhéjfesték és highlighter paletta. Erősen pigmentált pasztel és gyöngyház színek.

• vegán
  • parabénmentes
  • klinikailag tesztelt
  • nem irritálja a bőrt
  • a highlightereket szemre is lehet használni

Ár: 3500 , Eladó: Judy78
Állapot: Parszor hasznalt , Helyszín: Budapest , fizetés: Fox , gls, Postan maradon

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Maria2n

2020. szeptember 11.

Szeretem ezt a kis palettát! :) Könnyű hétköznapi sminkeket egyszerűen, pár perc alatt fel tudok dobni vele mert könnyen satírozható, mesésen egybeolvadó színeket tartalmaz. Ha vmi extrábbat szeretnék akkor azért egy másik paletta színeivel kiegészítve tudok azt is. Utolsó sor 1. Hihglightere számomra egy igazi wow hatás. Természetes színű (szememre is használom 😜) de építhető is ha komolyabb ragyogásra vágyom. Szemhéj alappal egész nap bírja. 5* egyértelműen

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

candices

2020. augusztus 25.

Kedvenc palettám ever. Nagyon sajnálom, hogy annak idején nem vettem egyből hármat belőle.
A színek szépen harmonizálnak barna szemekkel és kékkel is. Ez tartalmazta életem első highlighterét azóta minden nap használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Kriszta180222

2020. május 9.

Számomra A paletta nyárra. Első látásra szerelem volt ( köszi ezúton is Niki :D ). A színei gyönyörűek, az összes remekül kihasználható. A pigmentáltsága nagyon szuper, könnyen eldolgozható, nem porzik, tartós, szóval Tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

VeghZsuzska

2019. december 16.

Ez egy, a magam nemében tökéletes kis paletta. Abszolut jól kihasználható alapszínek vannak benne. Én a highligtereket is a szememre szoktam használni, pont olyan pigmentáltak, mint a fényes színek a palettában. Nagyon szeretem ezt a kis csodát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 16.

csyngo

2019. július 30.

Egyik kedvenc palettám. A színek közt leginkább meleg árnyalatok vannak, ezekkel kiváló mindennapi sminket lehet készíteni. Pigmentáltak és tartósak.
A highlightereket is nagyon szeretem. Én főként az első három színt használom, a negyedik már túl sötét a bőrömhöz, de szemhéjpúderként tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

Hplusz

2019. május 13.

Szerintem elég jó kis paletta, leginkább meleg színeket tartalmaz, a highlighter nem rossz de nem ezeket használom. Nekem nem vészesen porolnak a színek. A színek jól kombinálhatóak egymással, van egy hideg barna benne az a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Tökéletesen gyönyörű.
Pigmentált, tartós és a csomagolása nagyon tetszik.

Tökéletesen gyönyörű.
Pigmentált, tartós és a csomagolása nagyon tetszik.

adrienn9513

2018. július 18.

Szép színek, tartósak is, jól kombinálhatóak egymással. A highlighter színek is nagyon szépek és tartósak, vakítóak is lehetnek, ha felépíti valaki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

vichikee

2018. július 2.

Oh igaz szerelem a miénk. A színek a palettában jól kombinálhatóak, kellően pigmentáltak és könnyű őket eldolgozni. Egy két szín benne kifejezetten különleges és a highlighterek is nagyon szépek, valamint jól használhatóak szemre is. Egy percig nem bántam meg, hogy megvettem, Carli nem okozott csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

florentina

2018. július 2.

Ugyanazt tudom mondani, mint már sokan előttem, tényleg nagyon szuper paletta. Gyönyörű és pigmentált színek vannak benne, és tényleg leszedésig fent is maradnak. Valóban eléggé porol, de ez nekem még nem jelentett különösebb problémát. Majdnem mindig ezt használom, akár hétköznapi, akár alkalmi sminket készítek. Szerintem nagyon megéri beszerezni, én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.