BH Cosmetics

Ár:   $19.5   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: boglarke, az összetevőket feltöltötte: szpirita, Módosítva: 2017. szeptember 18.

Ár:   $19.5

A Carli Bybel Deluxe Edition 21 színű szemhéjárnyaló és highlighter paletta a YouTuber stílusát sugározza.  Az első paletta 11 árnyalatán túl 10 elegáns új színt tartalmaz. Keverhető formula, tartósság.

zsucci93

2018. augusztus 2.

Egy zseniális paletta. Picit a matt színes poroznak, de egyáltalán nem vészes, cserébe mindegyik szín nagyon pigmentált. Gyönyörűen lehet velük dolgozni, a metál színek extra krémesek és fényesek. A highlighterek közül világos bőrre a bal alsó 3 gyönyörű, a sötétebb bőrre megalkotott színeket viszont nagyon szépen lehet használni a szemhéjon. Könnyű eldolgozás, gyönyörű színvilág. Egy nagy kedvencem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

iby123

2018. július 18.

Egyik kedvenc szemhéjpúder palettám. Mesés színösszeállítás, mindennapos használatra tökéletes ez a paletta. de merészebb sminkek is elkészíthetőek vele. A színek pigmentáltak, könnyen eldolgozhatóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Esthertester

2018. június 11.

Több mint fél éve van a birtokomban és legtöbbször ezért nyúlok, amikor valami szokásos, alap szemsminknél többre vágyom. A színek kihasználhatók, pigmentáltak, bár van egy eléggé világos benne, amit leginkább funkció nélkülinek tudok kategorizálni. Jó pár szín annyira különleges, hogy amikor rájuk esik a fény, nincs is kedvem levenni róluk a szemem. Tartóssága MAC fix+ -szal és szemhéjalappal 5*.
A highlight része a palettának szemhéjra kihasználhatóbb. A két sötétebb barna szín világos bőrön úgy mutat, mintha kommandóra készülnék, csak nem a hagyományos zöld és barna álcázós katonai festékekkel hanem egy csajosabb verziójával. :) Mindent összevetve jó kis paletta, kreatívnak kell lenni hozzá, és így minden kihasználható benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 11.

Amanda90

2018. május 25.

Nagyon vágytam erre a palettára, viszont nem akkora szerelem. Naked pigmentációjánál nem jobb, és csak egy két színt használok sajnos. Porózus kicsit, hamar törik is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Andeleira

2018. május 5.

IMÁDOM!!! Ahogy a kistestvérét is !!
Nem tudok rosszat mondani, ezek a highlighterek meg egyszerűen csodálatosak! Ismét egy jó palettát dobott össze Carli vagyis inkább turbózott fel!:D Aki még teheti az szerezze be,mert nagyon megéri! 5****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 5.

IMÁDOM!!! Ahogy a kistestvérét is !!

lcmllxm

Korcsoport: < 18
2018. április 24.

Nem tudom mennyiért lehet beszerezni, én 10k-ért vettem, első palettám és tetszik:) Már a highllighterekért megéri megvenni, nagyon pigmentáltak és szépek. A szemhéj színek is:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 24.

mreni876

2018. február 16.

Egy németországi Rossmann üzletben találtam rá, karácsonyi ajándék volt magamnak. Nagyon szép színek találhatóak benne. Sokoldalúan használható. Natúr hétköznapi sminktől kezdve a vad sötétebb sminkekig, bármit ki lehet hozni belőle. Pár szín képes potyogni. De ezért kárpótol a pigmentáltsága. A csillámos színek önmagukban is jól mutatnak, de néha vizes ecsettel viszem fel az erősebb hatás érdekében. A highlighter színek nagyon tetszenének, ha egy kicsit is sötétebb bőröm lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

FannerManner

2018. január 24.

Nagyon régóta vágytam már erre a palettára, és végre megszereztem! Azt kell mondjam, minden pénzt megér, rengeteg fajta sminket lehet vele készíteni, a színek mesésen pigmentáltak, könnyű őket építeni és eldolgozni is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

noriri

2018. január 23.

Vegyesek az érzéseim ezzel a palettával kapcsolatban még úgy is, hogy vannak szÍnek, amiket gyakorlatilag minden nap használok. Ezek a mauve matt és púderszínű matt színek. A csillámos színek állaga is eléggé rendben van, már-már krémesek és nem potyognak, például a rózsaszín, narancsos csillámos színnek teljesen fólia hatása van. Egy-két színre oda kell figyelni ecsetre vitelkor, mert nem is porzik, inkább "morzsálódik" és ezeket a darabokat le kell rázni az ecsetről. A mattokat némelyikét építeni kell, de nagyon ott vannak és tartósak. A highlighterek viszont egyáltalán nem az én súlycsoportom. A legtöbbet amúgy is kénytelen vagyok szemhéjpúder kategóriába sorolni a fehér bőröm miatt, bár ez nem volt meglepetés. Viszont sajnos a fehér highlighter sem működik rajtam, ugyanis apró csillámos, amit szerintem egyetlen highlighternek sem szabadna megbocsátani. Én mindezek ellenére ötöst adok neki, mert mint szemhéjpaletta nagyon jó szolgálatot tesz, amúgy meg egyébként is van elég highlighterem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

oliviag

2018. január 5.

Nagyon vártam, hogy megérkezzen ez a paletta és nagy reményeket fűztem hozzá. 4 csillagot kap, mivel tényleg nagyon szuper ára van, viszont a szemhéjpaletta részével nem vagyok igazán kibékülve, nekem nem voltak valami tartósak, és kicsit poroltak is, viszont a highlighter színeket nagyon megszerettem, rendszeresen használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gombaellenes tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.