BH Cosmetics

Ár:   2746 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Pirosító és bronzosító egyben, csodás virágos dizájnba zárva.

gugan16

2019. február 7.

A honolulu hideaway árnyalatot rendeltem meg, ami egy nagyon szép szín lenne, viszont tele van arany csillámokkal, így számomra hordhatatlan. Próbáltam leszedni, hátha csak a felső réteg van befújva, de sajnos nem javított a helyzeten. Sajnálom, mert maga a csomagolás egyébként nagyon tetszik. Lehet, hogy valakinek sötétebb bőrtónussal nem lennének ilyen zavaróak a csillámok, de így én nem tudom ajánlani ezt az árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Reni39946

2018. április 26.

A Caribbean Coral nevű árnyalatot szereztem be. Első használat után instant szerelem lett. Imádom a pirosítókat és sok van belőlük, de ez az árnyalat egy álom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Gombaellenes tartósítószer.

Színezék. Piros.