BH Cosmetics

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   36,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: BeautyByCATherine, Módosítva: 2016. szeptember 23.

Kiszerelés:   36,4 g

Ebben a kompakt palettában  6 egy színskálában található pirosítót,bronzosítót és highlightert kapsz. A széles színskálának köszönhetően biztos hogy télen-nyáron megtalálod majd a hozzád illő árnyalatot. Rendkívül pigmentáltak és élénk színűek.

BeautyByCATherine

2016. augusztus 28.

Amikor kézhez kaptam kicsit meglepődtem, valamivel kisebb palettát vártam, de így még nagyobb volt az öröm. :)
Szóval, biztos vagyok benne, hogy jó ideig kibírja mellettem, még lehet napi szintű használtat mellett is. A másik dolog, hogy hihetetlenül pigmentált árnyalatok, ennek köszönhetően elég belőle kevés és akár egész nap tart. Por állagú kontúr paletta, így részben mattít is.
A rózsaszíneket csak óvatosan használom, mert ha nem figyel oda az ember, könnyen úgy nézhet ki, mint egy bohóc fellépés előtt. :D A világos árnyalatok is rendkívül jók, így elmondhatom, hogy a paletta minden egyes árnyalata teljes mértékben kihasználható. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

nanne

2016. május 26.

Beszereztem mind a két palettát. Nagyon nagyok, ami tetszik, bár utazáshoz így nem optimális. De nagyon szeretem őket, jó minőség, jó áron. Könnyen eldolgozható, megfelelően pigmentált, nem kell belőle sok. Sajnos a mindennapi rutinomba még nem tudtam beépíteni, ahhoz nekem túl macerás, de ha kicsit több időm van készülődni, boldogan veszem elő. A nagy mérete miatt jó beruházás. Ha választanom kéne a két paletta között, a pirosítósat mondanám, mert jobban kihasználható. Abszolút 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

marryjane

2015. szeptember 6.

Imádom ezt a palettát, kontúrozáshoz és primer fixálásához használom. Óriási kiszerelés, szép színek és jó minőség. Újra vevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.