BH Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. február 8.

Kiszerelés:   1,5 ml

Tartós, gyorsan száradó, könnyen használható folyékony szemhéjtus

Mundow

2016. december 25.

Sajnos nekem sem vált be. Szép fekete vonalat lehet húzni vele, de rövid időn belül elkenődik az egész szemhéjamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 25.

gingerbloo

2016. november 29.

Maga a használata egyszerű, tényleg olyan mint egy kis filctoll, tehát kezdő barát. Azonban nem valami erős a fedése és nemis től tartós. A szíros szemhéj és a könnyezés pikk-pakk leszedi. Talán gyakorlásra jó annak, aki bizonytalan, illetve arra jó hogy egy vékony kis farkatlan túsvonalat húzz a szempillák fölé Drámai vastag túsvonalat ezzel nem lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

rea3

2016. január 24.

Ezt a terméket csak azért tettem fel, hogy mások meg ne vegyék. Teljesen szűzen kaptam (befóliázva) és már akkor sem fogott, tehát lehetetlen hogy beszáradt volna. A feje nagyon bumszli, képtelenség vele vékony vonalat húzni, már ha fogna egyáltalán, csak összekarcolásztam vele a szemhéjam. Hiába olcsó, ha semmit sem ér. Minősíthetetlen, ócska, zéró... Ez az a cucc, ami ingyen sem kéne soha többé. Meg ne vegyétek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 24.

Hidratálók: Hyaluronic Acid