BH Cosmetics

Ár:   €16   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Noncs, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 23.

Ár:   €16

• Puha, magasfényű fényes árnyalatok
  • Krémes, könnyen eldolgozható matt színek

BH Cosmetics Party in Puerto Rico paletta
Ár: 2500 ft , Eladó: Kata012
Állapot: Új, bontatlan termék, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Posta vagy foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Anheszenamon

2022. február 25.

Bármelyik BH palettát próbáltam eddig (Zodiac Love Signs, Beautiful in Barcelona, Blueberry Muffin, Smitten in Switzerland) mindig elcsodálkoztam, hogy mennyire jó minőség és milyen kedvező ár jellemzi őket. Most sem volt ez másként. Gyönyörű színek, extra pigmentáltság, tartósság. Ezek mind mind elmondhatóak róla. Minimális porzást tapasztaltam, de az ecsetet leütögetve ez a probléma is meg van oldva. Nekem nagyon kihasználható ez a paletta. Akár alkalmi vagy menyasszonyi sminket is el tudok képzelni vele. Nagyon örülök, hogy lecsaptam rá itt Krémmánián.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 25.

HRenata

2021. március 9.

Ez a paletta hatalmas pozitív meglepetés, előtte nem használtam semmit a márkától, ezt akcióban rendeltem egy vicces összegért, de az eredeti ára sem magas. Arra számítottam, hogy ennyi pénzért olyan egész jó, nem is rossz kategória lesz, de ez high end minőség, sőt le is körözi némely felkapottabb nagyobb márka festékeit.
A színek szépek, jó az összeállítàs, mind a mattok, mind a fényes árnyalatok puhák, könnyű velük dolgozni, pigmentáltak, a fényesek nem darabosak, nem potyognak és nem kell küzdeni hogy a szemhéjon is elég intenzív legyen a szín. A mattok is nagyon szépek, nem foltosak, nem porzanak. Tartósság is ötös.
Ezek után tervezek még vásárolni a márkától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 9.

Ezek után tervezek még vásárolni a márkától.

Ingi

2020. december 27.

Az egyik kedvenc palettám! A design és a színek is gyönyörűek. A minőség kifogástalan. A csillogós színek is csak úgy világítanak a szemhéjon. Nagyon szeretem használni :) Kicsit a Nablára emlékeztet, sokszor használom is őket együtt. Kiemelkedő paletta, kevés pénzért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Natalie

2020. december 13.

Ezt a palettát megvásároltam amikor kijött,aztán ajándékba is megkaptam.🙂 Ezt nem bánom,mert megint olyan termék drogériás szinten(áron!) ,ami kenterbe veri a felkapott és túlárazott palettákat. Mint a matt,mint a fényes,fémes színek kimagaslóan pigmentáltak,az állaguk,eldolgozhatóságuk kitűnő. A színek összeállítása is nagyon tetszetős számomra,magasabb arányban azok az árnyalatok,amiket napi szinten kihasználhatunk,de bizony lehet ezzel simán durvulni is. Nem állítom,hogy a márka minden terméke ilyen,mint ahogy egyiknek sem,de erre bátran állítom,hogy nem lehet panasz. High minőség,kevés pénzért. Aki belefut még valahol,jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Ez egy átlátszatlanná tevő, grafitszerű, kristályos segédanyag, melyet kiváló fedése, nedvesség és zsírosság felszívó hatása miatt használnak kozmetikumokban, és kiváló bőrkondícionáló hatásáról sem szabad megfeledkezni. A rúzsokban krémes érzetet és szebb színt ad az ajkaknak.

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Isostearic acidból származó bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant). Gazdag, kipárnázott bőrérzetet és szokatlanul magas fényességet kölcsönöz. Filmképző képességgel is rendelkezik, de nem hagy ragacsos réteget maga után, és elősegíti a termékek tartósságát és vízállóságát. Az összetevővel leggyakrabban ajakápoló termékekben találkozhatunk.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.