BH Cosmetics

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. november 14.

18 szuper-pigmentált, magasfényű égetett szemhéjpúdert tartalmazó paletta. A színek építhetőek, könnyen eldolgozhatók, textúrájuk ultra puha.

cattitude

2018. november 19.

Bécsben vettem, nagyon tépődtem, hogy ez kéne vagy a Zodiac, végül ahová utoljára bementünk, nem volt a Zodiac, szóval maradt ez. drágább sokkal, mintha USÁban venné az ember, de hát ilyen ez a rongy élet. a karton csomagolás tükörrel nem rossz, plusz elég mélyen vannak benne a kis korongok, szóval nem potyognak át a színek.
az égetett púderek egyébként nem a kedvenceim, alapvetően szerintem nehéz velük dolgozni, de ez a paletta nem vészes. merevebb vizes ecsettel egész szépen lehet vele dolgozni, vagy ujjal. tartóssága átlagos, egy alap sokat dob rajta. nem vettem észre különösebb potyogást.
több szín is nagyon szép arcon highlighternek, aminek örülök.
ár-érték arányban nem a legjobb paletta, de nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

több szín is nagyon szép arcon highlighternek, aminek örülök.
ár-érték arányban nem a legjobb paletta, de nem bántam meg, hogy megvettem.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.