BH Cosmetics

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 3.

Ár:   $20

A riói karnevál inspirálta paletta. 35 matt, szaténfényű és csillámos, erősen pigmentált színt tartalmaz.

Madi

2020. június 1.

Nagyon csini paletta, de ez minden pozitívuma. Kb 5 színt próbáltam ki belőle, de ennyi elég is volt. Nagyon poroltak és alig pigmentáltak. Nem viccelek, volt kiskoromban ennél jobb minőségű gyerek sminkpalettám. Én kezdőknek gyakorláshoz sem ajánlanám, mivel ezzel nehezen lesz sikerélményük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

HChristelle

2019. július 19.

Ha szeretnél egy első színes palettát, arra hogy próbálgass vele pár dolgot arra jó, viszont színtől függ a minőség is sajnos. Vannak színek amik nagyon pigmentáltak és jól el lehet őket dolgozni, de vannak olyanok is amik szörnyűek. Ár arányban elég jó, de én annyira nem ajánlanám senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Barnás sárga.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.