Bielenda

Ár:   3270 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KrisztiP, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Fényvédők

Innovatív formula, ultra könnyű, nem zsíros olaj. A terméket kifejezetten aktív, sportos embereknek fejlesztették. Nem csak napozók, de a téli sportok szerelmesei is szeretni fogják, hiszen nem hagy zsíros nyomot sem a bőrön, sem a ruházaton. Megóvja a bőrt a túlzott kiszáradástól, megelőzi a pigment foltok kialakulását, véd az UV sugárzás káros hatásai okozta bőröregedéstől, megelőzi a korai bőröregedést, intenzíven hidratál, E-vitamin tartalmának köszönhetően növeli a bőr feszességét és rugalmasságát.

KrisztiP

2014. augusztus 29.

Én nyaralásra vettem. Kozmetikusom ajánlotta,hogy ez egy új termék ami nagyon fogy és alig bírt belőle rendelni. Megérte megvenni,nem horror áron van. Napozás előtt mikor magamra fújtam szinte bele tudtam volna harapni,nagyon finom édeskés illata van,kicsit vaníliás. Nagyon erősen tűzött a nap,de egy picit sem pirult meg a bőröm,csak "egészségesen" barnultam. Nem kellemetlen olajos tőle a bőröm,és érezhetően táplálja is. Imádom,nem tudok rosszat írni róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.