Bielenda Pharm Acne Antibakteriális, Faggyútermelést Szabályozó Éjszakai Arckrém

Bielenda

Ár:   3130 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2020. május 8.

Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Csökkenti a meglévő aknét és megakadályozza az újak kialakulását, normalizálja a bőr olajos csillogását, szabályozza a faggyúmirigyek működését. Tisztítja és szűkíti a pórusokat, intenzíven hidratálja a bőrt, antibakteriális hatású, gyengéden hámlaszt, csökkenti az irritációkat, halványítja az elszíneződéseket.

bundiriska

2017. január 29.

Nekem nagyon bejött ez a krém. A zsíros, pattanásokra hajlamos, de vízhiányos bőrömnek pont tökéletes. Az ára sem vészes (ár-érték arányban nagyon jó) összetevők között is egy csomó remek dolog szerepel, csak azokkal az utolsó összetevőkkel van bajom a lista végén.... De így is újraveszem, mert ez tényleg használt.

Update: pár hónapja valószínűleg a stressz miatt kipattogtam a dekoltázsnál és elkezdtem ott is mindennap használni és egy hónap alatt meg is oldotta a gondot. Imádom ezt a krémet💕

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

nagypetra3

2016. november 23.

Nagyon szerettem ezt a krémet, igazi csodaszer, amíg használtam nem volt egy pattanásom sem. A kozmetikusom azt mondta, sajnos már nem tud rendelni belőle, és interneten sem akadtam a nyomára. Azóta is pótolhatatlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

titinem

2016. április 20.

Szeretem ezt a krémet.
Télre aligha felelne meg, de jön a meleg, jön a nagy zsíros fej reggelente, de ha ezt használom,teljesen vállalhatóan ébredek. Két hónapja használom,azóta nem volt egyetlen pattanásom se, pedig minden nehéz nap előtt kijött egy vagy kettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Szeretem ezt a krémet.

yokkoa

2015. december 28.

Nem vagyok elájulva. Nem újravevős nálam. A kozmetikus ajánlotta a t-vonalon zsíros, máshol normál bőrömre. Másfél hónapja használom a lemosójával együtt, de szinte semmi változást nem tapasztaltam eddig. Szerintem az én bőrömnek ez sok (felületi vízhiánnyal nem küzdök). Meg a pénztárcámnak is (legalább is így, hogy semmit nem ér). Három csillag, mert ártani nem árt, meg, mert még reménykedem kicsit.

Valaki mondja már meg mi a fenének kellett bele az a két utolsó összetevő? A parfümöt főleg nem értem. Szerintem kifejezetten büdös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Niacinamide, Glycerin, Zinc PCA, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Mandelic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.