Bielenda

Ár:   3980 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2014. november 19.

Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Professzionális készítmény érett, vízhiányos, érzékeny bőrre:

• Intenzív 24 órás hidratálás
  • Nyugtatja a bőrt esztétikai orvosi kezelések után

Az aktív hidratáló szérum hatékonyan javítja a bőr minőségét, növeli a feszességét, rugalmasságát, nedvességszintjét, szerkezetét és színét. Megakadályozza a ráncok kialakulását, gyorsan regenerálja a

100% HYALURONSAV KONCENTRÁTUM – az egyik legerősebb hidratáló hatóanyag. Rendkívül hatékony és hosszantartóan hidratálja a bőrt, megakadályozza a ráncok kialakulását, és nyugtatja a bőrt esztétikai orvosi kezelések után.

BIOMIMETIKUS PEPTIDEK – stimulálja a kollagén termelést, revitalizálja, feszesíti és megfiatalítja a bőrt, visszaállítva ezzel a megfelelő szerkezetét és megelőzve a bőr megereszkedését.

TEJSAV – segít eltávolítani az elhalt hámsejteket, hidratálja a bőrt és normalizálja a bőr regenerációs folyamatait.

Ráncok látványos csökkenése – 87%

Láthatóan fiatalabb bőr – 89%

A bőrgyógyászok felügyelete alatt végzett IN VIVO tesztek, amelyeket nők 25 fős csoportján végeztek 6 héten keresztül, azt mutatták ki, hogy a szérum, a krém egyidejű használatával képes 10 évvel visszafordítani a bőr biológiai életkorát.

Amyra

2018. augusztus 13.

Kozmetikusom tanácsára kezdtem el használni a készítményt a vízhiányos bőrömre, és nekem nagyon bevált. Télen a nappali krém alá használtam, nyáron viszont elegendő volt hidratálónak is, esetenként napközben több alkalommal is használtam, mikor úgy éreztem, hogy a szomjazó bőrömnek nedvességre van szüksége. Napégés esetén is kiváló, gyorsan csillapítja a gyulladt, húzódó bőrfelületet. Viszonylag sokáig elegendő, nagyon higiénikus a pipettás adagolója, és az ára is megfizethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

edina1212

2018. június 29.

Nyári napokon kissé vízhiányos bőrömnek remek megnyugvást hozott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

Nyári napokon kissé vízhiányos bőrömnek remek megnyugvást hozott :)

Sugarfree

2018. április 7.

Nekem csillagos ötös, utána a hozzávaló krémet használom. Az illata fantasztikus, a hatása is azonnal látható-érezhető hidratált bőr, nálam a bőrfelületet azonnal megnyugtatja, kisimítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

mLK235

2017. február 20.

Ez a szérum a mimikai ráncokon és a száj és orr, ill. homlok ráncokon nem segít tehát akinek arra kell az tehet vele egy próbát, de nekem ahogy elmosolyogtam magam elég sokág lehetett látni hogy hol törtek meg az arcvonásaim, az arcot nem emeli meg szerkezetileg, nekem is a kozmetikusom ajánlotta ezt a terméket extraszáraz bőr kezelésére.
ezeket a termékeket is ajánlotta az orvos: -BIODERMA HYDRABIO SZÉRUM ésBIODERMA HYDRABIO LIGHT CREAM, BIODERMA HYDRABIO KRÉM
BIODERMA SENSIBIO LIGHT KRÉM

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 20.

BIODERMA SENSIBIO LIGHT KRÉM

Lilla777

2016. november 18.

A kozmetikusom ajánlotta a vízhiányos bőrömre. Este szoktam csak használni. A csomagolása és a kis pipetta rögtön megvett :) Ahogy felkenem az arcomra, szinte be is szívódik rögtön. Smink alá viszont nekem nem működött, egyik alapozómmal sem szerették egymást :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

pdiana84

2015. szeptember 18.

Nekem most ajánlotta a kozmetikusom,miután lassan minden krémtől pattanásos lett az arcom.Érzékeny és vízhiányos bőröm van.Az állaga olyan,mintha vizet kennék az arcomra,egyből beszívódik,semmilyen zsíros érzetet nem hagy a bőrön.azt itt az oldalon láttam,hogy érett bőrre ajánlják,de nem csíp,mint a ránctalanítók.Nekem eddig nagyon bejött,próbáljátok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Panthenol

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.