Bielenda

Ár:   3980 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2014. november 19.

Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Professzionális készítmény aknés, fénylő, zsíros vagy kombinált, fakó, tág pórusú, tisztátalanságokra hajlamos bőrre:

• Eltűnnek a tág pórusok és a fényes bőr
  • Halványabbá válnak az elszíneződések
  • Ragyogóbbá és egészségesebbé válik a bőr

Az aktív korrigáló szérum hatékonyan kezeli az aknés, tisztátalanságra hajlamos, kombinált, zsíros, fénylő, szürkés árnyalatú, tág pórusú, pigmentfoltos bőrt. Finoman hámlasztja, miközben összehúzza  a pórusokat és halványítja az elszíneződéseket. Csökkenti  a ráncokat, puhábbá, hidratálttá, feszessé teszi  a bőrt.

MANDULA SAV – finoman hámlaszt és aktivizálja a bőrmegújító folyamatokat, antibakteriális hatással bír, csökkenti a pórusok méreteit, csökkenti a faggyútermelést, megelőzi a pórusok eltömődését, halványítja a pigmentfoltokat.

LAKTOBIONIK SAV – finoman hámlasztja a bőrt, így stimultálja a bőrmegújító folyamatokat. Megelőzi a miteszerek kialakulását, puhábbá, egységesebbé teszi a bőr felületét, hidratál.

B3-VITAMIN – erősíti, megújítja és mattítja a bőrt, növeli az ellenálló képességét a sérülésekkel szemben. Felveszi a versenyt a bőrproblémák ellen – pattanások, bőrpír, bőrszárazság, gyulladások. Világosítja a bőrt, csökkenti a nap hatására kialakult és az öregedéssel járó pigmentfoltokat.

Ráncok látványos csökkenése – 87%

Láthatóan fiatalabb bőr – 89%

A bőrgyógyászok felügyelete alatt végzett IN VIVO tesztek, amelyeket nők 25 fős csoportján végeztek 6 héten keresztül, azt mutatták ki, hogy a szérum, a krém egyidejű használatával képes 10 évvel visszafordítani a bőr biológiai életkorát.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Misa

2021. szeptember 13.

Csodaszernek nem mondanám, de nekem igazából eléggé bevált. Én is meglepődtem rajta, mert olcsó, illatanyag is van benne, általam ismeretlen márkáról van szó, stb. Mégis, nagyon jó hatással van a bőrömre, és viszonylag gyorsan produkálja ezt a hatást.
Sűrű az állaga, nem túl folyós, könnyű kezelni. Az üvege és a pipetta is masszív, könnyen kezelhető. A bőr gyorsan beszívja, kellemes érzés, bár utána érdemes valami krémet felkenni, mert kicsit összehúzza a bőrt. Én szeretem az illatát, de akinek a parfümre érzékeny a bőre, annak ez biztosan fekete pont, nekem nem okozott gondot. Reggel és este is használom, nem szoktam leöblíteni. Irritációt nem tapasztaltam, az apróbb sérüléseket viszont csípi picit a savtartalma miatt.
Már néhány használat után is szebb, egységesebb bőrképet eredményez. Halványítja a foltokat is. Ennyi pénzért szerintem bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Októberi Lány

2021. május 20.

Egyelőre a hatásáról nem tudok beszámolni. De annyira durvának érzem, hogy ilyen erős (ilyen sok?) parfüm van benne, ráadásul szörnyű “zs” kategóriás kölni szaga van, hogy muszáj írnom. Már mikor a dobozról levettem a celofánt is (!) éreztem valami kis illatot, a dobozból kivéve az üveget csak erősebb lett, gondoltam, hogy ez nem jó jel. Nahát lecsavartam a tetejét, és pofonvágott az a rettenetes pacsuli szag. Konkrétan megfájdult éjjel a fejem tőle, mivel lefekvés előtt használtam. Nem fér a fejembe, hogy egy ilyen szérumba egyáltalán minek tesznek illatanyagot?!?
Jövök vissza még, bár nehezen veszem rá magamat a további használatra, de ha már megvettem, legalább a hatását ismerjem meg. Újra venni biztosan nem fogom.
Update:
Felbontás után 3 hónapig lehet elvileg felhasználni. Na hát, nekem legalább a fele megvolt, de mikor megláttam a jelzést, hogy már ki kéne dobni, hát, lendületből hajítottam a kukába. Úgy kell neki, most majd elgondolkozik rajta! 😁 Kínszenvedés volt használni és nem is láttam semmilyen pozitív eredményt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 20.

Update:

Asztraia

2020. április 29.

Első szérumom, én csak este kenem fel, mivel utána én egy nehezebb ránctalanítót teszek fel. Ilyenkor reggel a T-vonalam rettenően fénylik, sőt....de amióta ezt a kis szérumot használom, nem fénylik reggelre az arcom.
Nappali arckrémem mattító hatású, de mintha az is azóta jobban mattítana, mióta a szérum a rutinom része.
Az illata semleges, hipp-hopp beszívja a bőröm, engem nem hámlaszt.
Talán az elején vettem olyat észre, hogy kihoz pár pattanást, de utána szép egyenletessé tette a bőröm.
Nekem eddig tök pozitív tapasztalataim vannak, ár-érték arányban nagyon megéri (hozzáteszem, én a feltüntetett ár feléért jutottam hozzá).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

Az illata semleges, hipp-hopp beszívja a bőröm, engem nem hámlaszt.

amygdala0131

2019. október 10.

Nem okozott szembetűnő változást a bőrömön, és egyáltalán nem is hámlasztotta azt. Nem rossz termék, rendszeres használat mellett észrevettem, hogy kicsit szebb, puhább a bőröm, de semmi extra, lenyűgöző tulajdonsága nincs. Tetszik az illata, és hogy gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, sminkelni is lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

timilla

2018. október 3.

A kíméletes savak miatt esett a választásom erre a termékre. Egyrészt rozaceám van, ami miatt a glikolsavtól meg kellett válnom, másrészt 0.05%-os, gyógyszertári tretinoint használok, ami szintén érzékenyíti a bőrt. Ezt a hámlasztót hetente 2x szoktam használni, sosem a trettel egyidőben. Nagyon kíméletes valóban, nem csípi az arcomat, nem vörösödik ki tőle a bőröm. Az illata fura, kicsit fertőtlenítőre hajaz, olyan, mintha kórházban lennék. Ettől eltekintve teljesen elégedett vagyok vele. Kevés kell belőle, a bőr azonnal beszívja, se nem ragacsos, se nem fénylő utána, és hamarabb véget ér a tret miatti hámlás, amióta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 3.

LReni91

2018. augusztus 9.

Nagyon jó kis termék, tetszik ez a pipettás adagolási megoldás és annyira jó illata van...:) 2 hete használom esténként, az első hét után tapasztaltam minimális hámlást. Azóta nagyon jó érzés reggel és észrevehetően húzza össze a pórusaimat. Én a krémet nem vásároltam még meg, nappal a Bielenda Cashmere fluidot használom az alapozó alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Magneto

2017. augusztus 11.

Na ez az a termék ami nagyon nagyon oké nálam, art naturalsos retinol szérumnál eredményesebbnek találom. Szépen dolgozik éjszaka, reggel le kell finoman radiroznom az arcom, hogy eltávolitsam a szemmel látható hámlást. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

szeende

2017. július 12.

A niacimid tartalma miatt vettem meg. Szepek lennenek a hatoanyagok DE 5 fele illatanyagot tartalmaz. Amikor megvettem, egy fel eve, meg nem foglakoztam az illatanyagokkal, de mostmar csak illatanyag mentes kremeket hasznalok az arcomra. Ez megy a dekoltazsomra. Ujra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Arianne

2017. április 22.

Kozmetikusom tanácsára vettem meg ezt a szérumot és a hozzá illő arckrémet.
Kellemes, számomra talán picit streril illatú készítmény.
Szépen teszi a dolgát, határozott javulást tapasztalok az arcbőrömön. Körülbelül három hónapja használom,
azóta nem jelentek meg pattanások sem az amúgy problémás, kombinált bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Kozmetikusom tanácsára vettem meg ezt a szérumot és a hozzá illő arckrémet.
Kellemes, számomra talán picit streril illatú készítmény.
azóta nem jelentek meg pattanások sem az amúgy problémás, kombinált bőrömön.

cicusadikusz

2017. február 3.

Nagy reményekkel vettem meg ezt a terméket. Lehet placebo, de már az első használat után javulást érzékeltem a picit foltos bőrömön. Nem tömíti el a pórusokat, friss érzést nyújt és az illata is remek! Csak ajánlani tudom problémás bőrűeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Niacinamide, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid, Lactobionic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.