Bielenda

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lyah, Módosítva: 2016. február 10.

Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Innovatív formulája 3 terméket helyettesít.

• GÉL: tisztítja és felfrissíti a bőrt, eltávolítja a sminket és a túlzott faggyút.
  • PEELING: gyengéden hámlaszt, tisztítja az eltömődött pórusokat.
  • SZÉRUM: mattítja a bőrt, halványítja az elszíneződéseket.

A készítmény enyhíti az irritációkat, csökkenti az aknék kialakulását, elszíneződéseit. Az eredmény - tökéletesen matt, friss és sima bőr egész nap.

lgy22

2020. október 3.

Ajanlas utjan vasaroltam meg. Az illata es az allaga is teljesen rendben van, tisztitani is tisztit, viszont lemosas utan a borom tukorfenyes lesz es borzasztoan huzodik. Sajnos nem valt be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

Bessym22

2020. május 31.

Nagyon szépen tisztít. Pórus összehúzó, mattító hatású. Frissít csodát tesz a bőrrel. Többször újra vásároltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

ildiko0306

2019. április 4.

Jól tisztít, puha és matt lesz tőle a bőröm és az illatát is nagyon szeretem. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy. Nagyon szeretem a Bielenda termékeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

nafagi

2018. szeptember 30.

Jól tisztít és sokáig elég, kellemes az illata is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Jól tisztít és sokáig elég, kellemes az illata is.

Kiko

2018. július 2.

Legeslegjobb arclemosó, amit eddig próbáltam. Már többször újravásároltam. Mindig nagyon tisztának és frissnek érzem utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Fancsaaa

2018. március 24.

Vízhiányos a bőröm, de T-zónában könnyen zsírosodik. Ez a kis kencefice nagyon nagyon jót tesz a bőrömnek, reggel és este használom. Utána mindig hidratálok. Van mikor 5 percig fent hagyom és utána mosom le, ezt heti 1x teszem meg, csodát tesz a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Bonzee

2018. március 4.

Nagyon kellemes illata van, de nálam nem a várt hatást hozta. A használata után olyan érzésem volt, mintha valamivel összekentem volna magam, és ragadnék a kosztól. Odaadtam a kolléganőmnek, aki viszont imádja, nála úgy működik, ahogy kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

dorothymiller

2017. február 10.

Évek óta használom, minden 3. napon ezzel mosom le az arcbőröm. Puha és hidratált lesz bőröm, amely matt is!
Szeretem az illatát és az állagát is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Szeretem az illatát és az állagát is!

Kicsiviki

2016. december 19.

Nekem is a kozmetikus ajánlotta először, tőle kaptam, később pedig megtaláltam a kedvenckrémem.hu-n, és októberben meg is vettem az első teljes tubussal. Én csak minden második/harmadik nap használom az arclemosó helyett, a kozmetikus ajánlása szerint, mivel a napi használat túl sok lenne a bőrnek és túlságosan szárítaná, ami az én zsíros, problémás bőrömnél pont az ellenkező hatást váltaná ki (extra faggyútermelés). Egyelőre pozitív a véleményem, tényleg tisztának és puhábbnak érzem a bőröm tőle, de mintha mostanra egy kicsit veszítene a pozitív hatásából, az aknéim is sorra visszajönnek, de ez lehet az én hibám, mivel nem tutottam el egy ideje kozmetikushoz. Peelingnek kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

fanni1226

2016. december 5.

Én is a kozmetikusomtól vettem meg ezt az arctisztítót. Nagyjából 3 hete használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Benedvesített arcbőrbe masszírozom, 1 percig rajta hagyom, majd lemosom. Szépen lemattítja az arcbőrömet, és visszahúzza a pattikat. Csak azért adok neki 4 csillagot, nem 5-öt, mert az arctisztítók a használat első pár hetében mindig jól teljesítenek, és csak később áll vissza ugyanolyan problémássá a bőröm... :( biztosan jövök még update-elni, mert eddig ez a legszimpibb termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.