Bilka

Ár:   800 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2015. március 12.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Természetes összetevőket tartalmazó fogkrém, mely homeopátiás kezelésben részesülők számára is kiváló. Nem tartalmaz mentolt és fluoridot, mely anyagok akadályozhatják a homeopátiás kezelést.

696969

2021. szeptember 19.

Amikor megláttam a kis nyuszit a dobozon, azonnal levettem a polcról és utána vettem észre, hogy minden álmom teljesült. Találtam egy fogkrémet, amit nem kísérleteztek állatokon és mentol mentes.
Egy ideje használom, nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Egy ideje használom, nekem bevált.

Kingucii

2020. szeptember 1.

Rossmannban vásároltam.
Én nem szeretem a nagyon mentolos fogkrémeket, ezért is esett erre a választásom.
Kellemes grapefruitos íze van.
Nem habzik,hiszen természetes összetevőket tartalmaz. Állatkísérletmentes!! Nálam ez nagyon fontos! :)
Még tesztelem, de eddig meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Rossmannban vásároltam.
Kellemes grapefruitos íze van.
Még tesztelem, de eddig meg vagyok vele elégedve!

clevergirl

2016. augusztus 4.

Nagyon kellemes, frissítő íze van! :) Meg voltam vele elégedve, s mivel homeopátiás cseppeket szedek, így jó volt olyan tudattal fogat mosni, hogy közben a gyógyszer hatását sem rontom el. Most a citromosat tesztelem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Sorea

2016. május 29.

Nálam az elsődleges szempont az volt, hogy fluorid mentes legyen. Teljesen megvagyok vele elégedve, már hosszú ideje használom ezt is, és a citromos verziót is. Én is csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

juditkaa70

2015. július 15.

Az összetevők is nagyon meg győztek,ezért is vásároltam meg. Nagyon bevált nekem ez a fogkrém! Kellemes az íze. No fluorid és no mentol!! Más fogkrém fluorid tartalma miatt a számszélét kikezdte,ennél a fogkrémnél semmi ilyen problémám nincs! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 15.

felicitas

2015. április 18.

Semmi kámforos íze nincs, de pont azért mert homeopátiás kezelések mellett az nem jó. Ennek olyannyira grapefruit íze van, hogy az a citrusos csípősség is megvan benne. Kellemes kis fogkrém, jól tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

Vancsi

2015. március 25.

Nagyon halvány íze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

Nagyon halvány íze van.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Xylitol