Bilka

Ár:   930 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: richardsp55, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Citrom ízű homeopátiás fehérítő hatású fogkrém

Természetes fehérítő hatású fogápolási termék, amely a homeopátiás kezelésben részesülők számára lett kifejlesztve és azoknak, akik allergiások a mentolra.
Ez a fogkrém természetes anyagokból készült, nem tartalmaz szintetikus édesítőszereket és színező anyagokat. Mentol és Fluoridmentes szájápolási termék!

Citromhéjkivonatot és szódabikarbónát tartalmaz, amelyek fehérítő és tisztító hatást fejtenek ki a fogzománcra. Xilit-et, természetes növényi anyagot tartalmaz, amely megvédi a fogakat a fogszuvasodástól és a lepedék lerakódásától, megnehezíti a fogkőképződést.

A leghatásosabb fegyver a parodontózis és fogágybetegség ellen.

Naponta többször mosson fogat étkezések után, alkalmanként min. 2 percig.
A jobb eredmény érdekében fogmosás után öblögessen Bilka Homeopathy szájvízzel.

creamforcream

2018. május 4.

Fluor- és parabénmentes fogkrémet kerestem, ennek a kitételnek teljesen megfelel a fogkrém. Tisztító hatása gyenge, fehérítő hatásról nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Theodora

2017. október 17.

Ez kb. annyit ér, mint a homeopátia: SEMMIT! Azért vettem meg, mert imádom a citrusos ízeket és megörültem, hogy van ilyen fogkrém. Aztán persze totális pénzkidobás volt, akárcsak a neve. Nem fehérít, de még csak nem is tisztít rendesen. Csípte a nyálkahártyámat és a nyelvemet. Óva intek tőle mindenkit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Saranhuone

2017. június 25.

Nekem ez nem jött be. Nem éreztem tisztának a fogaimat tőle, bármeddig mostam, fehérítő hatást pedig egyáltalán nem tapasztaltam. Pénzkidobás volt, főleg hogy nem is egy olcsó cucc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

szandi08

2017. június 4.

Borzalmas ez a krémes állaga. Fogfehérítő hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Borzalmas ez a krémes állaga. Fogfehérítő hatást nem tapasztaltam.

Martu0508

2017. március 30.

Nekem se jött be. Szerintem olyan ìze van, mint a cukrozott citromhèj. A számnak abszolùt nem ad semmi frissessèget, de cserèbe csìpi a nyelvem. Tisztìtò hatása elèg gyatra, habja nagyon sűrű ès krèmes, alig tudom lefolyatni a mosdòkagylòbòl, mindenhol megül. Fehèrìtő hatása sincs. Soha többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Mundow

2017. január 26.

Nem tapasztaltam fogfehérítő hatását.
Ízre kicsit furcsa, de nem igazán citrom ízű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

Nem tapasztaltam fogfehérítő hatását.
Ízre kicsit furcsa, de nem igazán citrom ízű.

SzaszaK

2016. szeptember 27.

Hol is kezdjem? :)
Az íze...én citrom?! Nem vettem észre :) Konkrétan nekem kóla íze van, de nagyon. Egyik barátnőm nálam aludt és az én fogkrémemmel mosott fogat, szerinte Maoam cukorka íze van. Nagyon édes, nem jönnél rá, hogy ez egy fogkrém.
Tisztítás... Nekem először kicsit fura volt, annyira, hogy utána a újra fogat mostam a másik fogkrémemmel :D A fogmosás után nem érzem azt a tiszta érzést a fogaimon.
Fehérítő hatását pedig még nem tapasztaltam...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Hol is kezdjem? :)
Fehérítő hatását pedig még nem tapasztaltam...

Hidratálók: Sorbitol, Xylitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.