Bio Belle

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. június 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Igazoltan bőrbarát tusfürdő indiai mosódióval, steviával és ápoló növényi kivonatokkal. Az indiai mosódióból nyert szaponin kitűnő bőrtisztító, ápoló és antibakteriális hatásáról ismert évszázadok óta. A stevia édes ízű növény, mely ételeink ízesítése mellett kiváló bőrápoló hatásáról ismert.

• kifejezetten bőrallergiában, ekcémában szenvedők részére ajánlott
  • ellenőrzött bio és vadtermesztésből származó összetevők
  • pH-semleges
  • biológiailag tejlesen lebomlik

zorica85

2015. június 28.

Évekig használtuk megelégedéssel, sajnos már nem gyártják. Egy fél éve keresek helyette másik tusfürdőt egyelőre nem találok megfelelőt. Nekünk samponként nem vált be, de tusfürdőként maximálisan, semmilyen irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

Szonya

2013. július 3.

Én samponként használom, nagyon jó, szép tartása és puha tapintása lesz tőle a hajamnak. Kétszer szoktam samponozni, másodszorra habzik fel, bár én szinte minden sampont kétszer kenek fel. Szeretem az illatát is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

amina22

2012. november 4.

Ezt is próbáltam már, meg az érzékeny bőrre valót is, utóbbi jobban bejött, mert az krémesebb, sűrűbb állagú, azt használom jelenleg. Az összetevői nagyon jók, nincs benne semmilyen káros anyag, és az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Wheat Gluten

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.