Bio Fresh

Ár:   690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: gerdus, Módosítva: 2014. július 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

UV szűrővel, E vitaminnal, méhviasszal, és sheafa olajjal gazdagítva.

Monicapandaa

2019. május 30.

Igazság szerint csak a cuki csomagolása miatt tetszett meg a bio boltban. Aztán mikor otthon kipróbáltam jöttem rá, hogy ez több mint egy cuki kis tégely. Minden lefekvés előtt használom és reggelente végre puha ajkakkal ébredek. Rúzs alá is tökéletes de csak egy lehellet vékony rétegben mivel elég zsíros.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

fehereszter13

2019. január 28.

Kint Bulgáriában vettem, inkább szuvenírként, mint kozmetikai termékként, de ahhoz képest pozitív csalódás. Talán 2 levába került, kb 350 Ft volt, így ajándékba hoztam több barátnőmnek is. Cuki kis tégelyben árulják, és az idők végezetéig elég, pedig csak 5 ml. Én már jó pár hónapja használom, de szinte semmi sem hiányzik a tégelyből.
Ami picit zavaró lehet, az, hogy én nem szeretem, ha kézzel kel felvinni az ajakápolót, de nyilván erre vannak kitalálva a rúzs típusú ajakápolók, szóval minden használat után törölgetem az ujjam, de ez inkább csak kellemetlenség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

md4

2017. március 20.

Itteni vélemények alapján vettem meg, és nem csalódtam! Valóban hidratál, puhává teszi az ajkaimat és az illata is jó. A kis tégely számomra praktikus, nagyon sokáig elég ez a kis mennyiség is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Floi

2016. április 7.

Nagyon cuki a csomagolása, folyton kérdezgetik, hogy hol vettem, mikor meglátják nálam. Fincsi az illata, jól hidratál, mindig van nálam egy a táskámban. Rúzs alá is jól használható. Ár-érték arányban nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

dkapas

2015. október 29.

A Mediline-ban a teljes kollekció kapható. Az én személyes kedvencem a csavaros kiszerelésű ajakbalzsam. Ár/érték arányban kiváló!

update: Azóta szinte minden barátnőmnek, kolléganőmnek és a család női tagjainak ajándékoztam ebből (a praktikum miatt a stiftes változatból) és többen is függővé váltak tőle. A Carmex-esek is átpártoltak. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

kalmaniki

2014. január 28.

Nagyon erős az illata, viszont használat után gyorsan elillan, valamennyire hidratál, de sokszor kell újrakenni, cuki a csomagolása, olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

gerdus

2013. szeptember 3.

A joghurtos társával együtt életem legjobb ajakbalzsamja, pedig hát...jelenleg is található egy pár a lakásban és a táskámban is :) Isteni az illata, nem vizes, inkább zsírosabb állaga van, amit én speciel jobban kedvelek. Pusztán élvezetnek sem utolsó a használata, de ráadásul még hasznos is, az én ajkaimat tartósan ápolja és puhítja, mi kell még? A többi jön megy, de ez bizony állandó darab.

Hopp, ez a stiftes változatra vonatkozik, úgy tűnik, azt duplikátumnak gondolták és törölték.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Henci

2013. január 7.

Én egy bioboltban vettem(Árkád), kb 200 forintért, meg is lepődtem, hogy milyen olcsó. AZ illata nagyon jó, de alig bírom kikönyörögni a kis tégelyből, mert nagyon kemény. A hatása azért nem megy csodaszámba. A tégely viszont nagyon cuki:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Tánya88

2012. október 14.

Szuperül ápol, kellemes, alig van íze, tényleg táplál. Aki jár kint, mindenképp vegyen (a termék többi tagjából is...), mert olcsó és nagyon hasznos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

csillag

2012. július 31.

Szerintem nem kell mondanom hol vettem....:) átszámítva kb. 300 Ft volt, ezt (is) hoztam haza suvenirként a család nőtagjainak... imádom.. nem rózsa illatú, inkább kakaós- kb mint az egyik body shopos testvajnak- ízetlen, kemény, de viszonylag könnyen kinyerhető a kis tégelyből. Jól hidratál, azért télre nem elég. Felkenve szép fénye van.
Ha valaki ebben az országban jár, érdemes bemenni egy ilyen suvenires boltba ott aztán dögivel vannak rózsás kozmetikai cuccok. 20ezer Ft-ért is láttam rózsaolajat.. Amúgy keresgéltem, e-bayről is lehet rendelni ezt balzsamot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate