Bio Fresh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzsuzsa0822, Módosítva: 2015. november 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

FuegoFuego

2020. május 22.

Nálam óriási kedvenc! Többféle ajakápolót próbáltam már, de mind közül ez a legjobb. Nagyon jól hidratál, és egyeltalán nem hagy zsíros érzést a számon, nagyon jól felszívódik. Ha elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Ennie86

2019. november 14.

Mindent szeretek ami rózsás, gondoltam vele is teszek egy próbát. Hát... az illata inkább tényleg enyhén kókuszos, nem rózsás. Kicsit tömörebb mint a megszokott állaga az ajakápolóknak. Hidratálásra nem rossz, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Makk Zsuzsó

2019. június 22.

Update: Sajnos ki kellett dobnom, mert periorális dermatitist okozott. Felkenéskor már elkezdte irritálni az ajkam, csípett, viszketett. Ajakápoló ilyet még sosem okozott nekem.

2019. március 20. No igen, az a fránya impulzusvásárlás! Mikor nem jön a busz és ott szobrozik az ember a hívogató kirakat előtt, ami tele van csini rózsás kenceficékkel...
Egy szó mint száz: ez egy totál átlag, 12 egy tucat, feledhető ajakbalzsam, ami nem hagy mély nyomot. Az ovális kialakítása fura, valahogy nem áll "szájra". Az állaga kemény, nem olyan könnyen kenhető és sokáig hagy egy érezhető viaszos réteget az ajkakon. Elég gyengén hidratál, az illata pedig köszönőviszonyban sincs a rózsával, Inkább vaníliás süti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

zefRen66

2018. május 30.

Elsősorban a csomagolás tetszett meg, nagyon aranyosnak találom. Aztán amikor kibontottam éreztem, hogy nem sok köze van a rózsához. Inkább vaníliás-kókuszos. A hatásával nincs gond, de legközelebb mást próbálok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

tkati

2017. november 22.

Hát, ez teljesen felesleges kiadás volt. Illata alig, nem is hidratált. Pedig a Rose of Bulgaria más termékeit szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

tara95

2017. július 18.

Az eredeti bolgár olyan tömény rózsa illatú, hogy az már nekem is sok(k) volt, pedig nagyon szeretem. Emiatt sajnos nem használtam el, de nem is hidratált :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

biusjj

2017. március 24.

Az illata nem rózsás, hanem kókuszos-vaníliás. A hidratálása nekem megfelel, főleg így tavasszal. Nem színes hanem enyhe fényt ad, de inkább mattos. A csomagolása nagyon szép, nekem kifejezetten tetszik a rózsás kupak. Kb. 500 Ft volt a Herba Házban. Ennyit bőven megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

timilla

2016. január 13.

Kókuszos-vaníliás süti illata van, szóval én sem értem, miért rózsás ajakápoló, de mindegy. :) Elég zsíros, könnyen kenhető kis stick, szépen ápol, de amikor mínusz fokokban volt rajtam, valahogy furán megkeményedett a számon. Nem is értem, ilyet még soha egyetlen szájápolónál sem tapasztaltam. Különösebben nem vagyok elájulva tőle, nem hinném, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

mobeto23

2015. december 29.

Csomagban kaptam. Az illata picit távol van a többi termék rózsa-illatához, engem inkább emlékeztet a kókuszra. De amúgy szeretem. Szépen puhítja a számat. Van EOS-om is, TBS balzsamkám is, de sok különbséget nem érzékelek a hatások között. Mondjuk az is hozzátartozik, hogy kevésbé, átlagosan szárazak az ajkaim. Ajánlom másnak is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate