Bio Fresh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2014. június 12.

Kategória:   Tusfürdők

Kényeztető illatos fürdőkészítmény rózsavízzel és tejsavval a mindennapos higiéniához. Kókusz- és makadámdió-alapú habzó komponensei a bőr természetes egyensúlyát megtartva gyengéden tisztítják a bőrt, amely a fürdés után puha és kellemes rózsaillatú lesz.

Parabénmentes.

Kiszerelés: 330 ml

dizabella01

2017. március 14.

Nagyon szeretem ezt a tusfürőt, isteni az illata. Nem is használom minden nap, csak különleges alkalmakkor, annyira féltem.
Miután kilépek a tusolóból, úgy érzem magam, mint egy rózsaszál.
Nem vettem észre hogy szárítana, átlagos tusfürdő, viszont az illata miatt 5 csillagot kell adjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

Miután kilépek a tusolóból, úgy érzem magam, mint egy rózsaszál.

Vadkuku

2017. február 18.

Az illata jó, de nagyon szárítja a bőrömet. Ebben az árkategóriában kímélőbb tusfürdőt is lehet kapni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

edibaba

2014. június 1.

Anyu kapta vagy vette, nem is tudom, de párszor csentem belőle.
Jó állagú, kellően habzó tusológél, számomra már émelyítően is túlzásba vitt (mű) rózsaillattal. Az összetevői elég borzasztóak, ahhoz képest meg elég húzós az ára..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 1.

Anyu kapta vagy vette, nem is tudom, de párszor csentem belőle.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid