Bio Seasons

Ár:   €6   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. október 15.

Ár:   €6
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Certifikált arclemosó tej búzavirággal és mályvával, az érzékeny bőrre.

Tvylvis

2016. február 8.

Reggeli arclemosáshoz használtam csak, estére megvan a jól bevált arctisztítóm. Kellemes, krémes lemosó, jó érzés használni. Nem hagy száraz érzetet maga után, lemosni is viszonylag könnyű. Illata szinte nincs, ami van, az semleges krémillat. A pumpás kiszerelésért külön köszönet, szerintem nagyon praktikus, főleg a félig még kómás reggeleken. Sminklemosásra, estére nem próbáltam, erről a tulajdonságáról nem tudok nyilatkozni. Kiadós adag, nálam három hónapig húzta. Összességében négyest kap, mert csodaszernek azért nem tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.