Best of Beauty 2019

Bio2You

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cintia04, Módosítva: 2017. december 1.

Kategória:   Hajápolók

Regeneráló és hajerősítő hatású, mélyen tápláló és hidratáló hajápoló maszk, különösen száraz, gyenge, törékeny és vékony hajra. Látványosan helyreállítja és egészségesen puhává teszi a hajszerkezetet, visszaadja a haj természetes szépségét és ragyogását, valamint volumennövelő hatású.

Nem tartalmaz SLS-t, alkoholt, parabéneket, kőolaj származékokat, paraffint, szilikont.

Klaudia25

2018. november 29.

Csodálatos termék, a lilahagymás balzsamját és samponját is imádom, egyszerűen tökéletes 😍
A hajam azóta dús, egyenes, selymes, nem töredezik. Hetente, kéthetente egyszer használom ezt.
3 éve kezdtem áttérni a természetes hajápolókra (fejbőrtisztitót szoktam még azért használni), de soha nem gondoltam volna, hogy ternészetes, szilikon mentes termékbe valaha is fogok ilyen f.asza hajápolót találni.
Illatos, állagra selymes, kevéske elég belőle.
Tökéletes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Illatos, állagra selymes, kevéske elég belőle.
Tökéletes termék.

Cintia04

2017. december 4.

Nagyon jó kis cucc ez! Bár nekem sok évnyi tapasztalatom, hogy sajnos ezektől a balzsam szerű hajregenerálóktól nagyon hamar zsírosodik a hajam így ezzel sincs másképpen de ez szerintem nagyon egyéni dolog kinél , hogyan működnek. Ezért tényleg elég belőle csak egy mogyorónyi mert nagyon gazdag és szépen szétoszlik a hajon nem kell belőle sok és én csak a fejem közepétől kezdem el rákenni így nem zsírosodik vissza a hajam. Amúgy tényleg regenerál és ebben a hidegben főleg jót tesz a hajnak egy kis kényeztetés, szép selymes, könnyen fésülhető és fényes lesz a hajam tőle. Én egy héten egyszer használom és így is bőven elég mert már első alkalommal kezdett látszania a hatása. Szóval nem kérdés, hogy az árát megéri és ez a nagy tégely szerintem elég lesz jó sokáig! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Hyaluronic Acid