Biocom

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Túlzott fejbőrzsírosodás esetén kiegyensúlyozza a faggyúmirigyek működését. Érzékeny, irritált, viszkető, száraz, pattanásos fejbőr esetében méregteleníti, fertőtleníti, hidratálja, nyugtatja a bőrt. A fejbőr vér, és nyirokkeringését élénkíti.

Következmény: feltöltődnek a fejbőr ásványi-anyag és vitamin raktárai, kitisztulnak a fejbőr alatti szövetek, helyreáll a vér és nyirokkeringés, optimális lesz a hajtermelés, ezért hajhullás, hajritkulás, kopaszodás, foltos hajhullás, korpás, viszkető fejbőr intenzív kezelésére ajánlott.

Használata javasolt: hajhullás kezelésére, kopaszodás megelőzésére, az elvékonyodott szálak táplálására, a haj tömegének javítására. Korpásodás, baktérium, gomba okozta fejbőrpanaszok esetén jótékony hatású.

zdoreebaba

2020. május 19.

A tégelyes kiszerelésnek köszönhetően egyszerűen és gyorsan lehet vele dolgozni. Én a leírtak szerint használtam. Száraz fejbőrre vittem fel és masszíroztam be egy kisebb mennyiséget. Masszírozás közben nagyon jó kis bizsergető érzést keltett. Utána jó melegen kellett tartani, így egy törölközőbe belecsavartam a kevés kis hajamat és fél órát pihentem vele. Felvíve elég ragacsos érzést keltett, az illata is elég erős eukaliptuszos, de könnyen le lehetett mosni és kijött a hajból. A helyzet, hogy lemosva semmilyen változást nem tapasztaltam. A fejbőrömet hűsítette, frissítette, még a zsírosságot is szépen megszüntette pár napra, de sajnos a hajhullásomon nem segített. Az mondjuk igaz, hogy nem rendszeresen használtam, lehet ez volt vele a gond. Semmi extra nem volt, rosszabbat sem tett, de ahhoz képest elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Effendigirl

2016. december 7.

Talán javított a fejbőröm állapotán; hajból könnyen kimosható. Akkora nagy változást azért nem vettem észre; lehet, hogy ahhoz több tégelyt kéne elhasználnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.