Biocom

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: Buntetlenoromok, Módosítva: 2021. május 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Túlzott fejbőrzsírosodás esetén kiegyensúlyozza a faggyúmirigyek működését. Érzékeny, irritált, viszkető, száraz, pattanásos fejbőr esetében méregteleníti, fertőtleníti, hidratálja, nyugtatja a bőrt. A fejbőr vér, és nyirokkeringését élénkíti.

Következmény: feltöltődnek a fejbőr ásványi-anyag és vitamin raktárai, kitisztulnak a fejbőr alatti szövetek, helyreáll a vér és nyirokkeringés, optimális lesz a hajtermelés, ezért hajhullás, hajritkulás, kopaszodás, foltos hajhullás, korpás, viszkető fejbőr intenzív kezelésére ajánlott.

Használata javasolt: hajhullás kezelésére, kopaszodás megelőzésére, az elvékonyodott szálak táplálására, a haj tömegének javítására. Korpásodás, baktérium, gomba okozta fejbőrpanaszok esetén jótékony hatású.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

zdoreebaba

2020. május 19.

A tégelyes kiszerelésnek köszönhetően egyszerűen és gyorsan lehet vele dolgozni. Én a leírtak szerint használtam. Száraz fejbőrre vittem fel és masszíroztam be egy kisebb mennyiséget. Masszírozás közben nagyon jó kis bizsergető érzést keltett. Utána jó melegen kellett tartani, így egy törölközőbe belecsavartam a kevés kis hajamat és fél órát pihentem vele. Felvíve elég ragacsos érzést keltett, az illata is elég erős eukaliptuszos, de könnyen le lehetett mosni és kijött a hajból. A helyzet, hogy lemosva semmilyen változást nem tapasztaltam. A fejbőrömet hűsítette, frissítette, még a zsírosságot is szépen megszüntette pár napra, de sajnos a hajhullásomon nem segített. Az mondjuk igaz, hogy nem rendszeresen használtam, lehet ez volt vele a gond. Semmi extra nem volt, rosszabbat sem tett, de ahhoz képest elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Effendigirl

2016. december 7.

Talán javított a fejbőröm állapotán; hajból könnyen kimosható. Akkora nagy változást azért nem vettem észre; lehet, hogy ahhoz több tégelyt kéne elhasználnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Propanediol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Az atlaszcédrus kérgének kivonata. A cédrusfa törzséből előállított illóolaj főként szeszkviterpén vegyületeket tartalmaz. Az illóolaj sárga vagy vöröses színű, illata fenyőre emlékeztető, fás, kámforos, balzsamos jellegű. Az összetevő gyártója szerint hatásos szem alatti sötét karikák ellen. Paula Begon szerint irritálhatja a bőrt.