Bioderma

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kkrisssz, Módosítva: 2020. december 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

1. Nyugtat: Azonnal enyhíti az irritációt, a száraz és viszkető érzést a szemkörnyéken. Gyengéd tisztító hatás. Enoxolon összetevője a viszketést kiváltó tényezőket célozza meg, ezáltal megnyugtatva a bőrt.
  2. Regenerálja a meggyengült területeket és hosszútávon megóvja a bőrt. Az Atoderm Intensive eye-ban található exkluzív Lipigenium™ technológiának köszönhetően serkenti a lipidtermelést és helyreállítja a bőrbarriert. A szabadalmazott Skin Barrier Therapy™ komplex segít korlátozni a Staphylococcus aureus nevű baktérium megtelepedését és az allergének behatolását is, amelyek jelentős mértékben felelősek a bőr szárazságának súlyosbodásáért.
  3. Gyengéden távolítja el a sminket és szennyeződéseket.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: kicsivel több, mint a fele van benne, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost

Gaudanecrosis

2022. január 21.

Termékmintát próbáltam belőle az ekcémás szemhéjamon és nagyon bejött. Enyhítette az égető, viszkető érzést. A gyulladás nyilvánvalóan nem múlt el tőle gyorsabban, de azért segített rajta valamit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

Tinkatinka

2021. december 29.

Teszi a dolgát, de adagolni rettentő nehéz.
Igazából emiatt a szememen kívűl mindenhová használtam, tényleg barátsagos krém, de a szemhéj ekcémára sokkal jobb termékek is léteznek.
Több mint 1 éve használom, és az utóbbi 2 hónapban már főleg kézkrémként használom és még mindig van bőven.
Sok a 100 ml és már bocsánat, de a szemnél a sterilitás még fontosabb, aki 1 év alatt egyszer se ejt el semmit, azelőtt leborulok... ha 15 ml lenne 2000-ért akkor venném, gyakrabban is, de így nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

Teszi a dolgát, de adagolni rettentő nehéz.

Kosza41

2021. november 2.

Gyerekeimnek vettem, hogy a náthánál megviselt orrocskájukat be tudjam kenni valamivel, ami nem csíp. Alkalmanként én is használom, de nincs olyan problémám, mint amire ez a krém való.
Nem csíp, akkor se, ha irritált bőrre kenem, zsíros, és ha bekenem a szemem még másnap reggel is jó zsíros - hogy ez jó vagy sem, azt mindenki döntse el, nekem sok.
Mindenesetre mini-adag is elég belőle, nincs illata ami óriási pluszpont, de ha agyonlőnek se jövök rá, mire való az adagológomb a tubus közepén, akár befogom akár nem fogom be, ugyanúgy jön a krém.
Csoraszernek nem mondanám, de ar-érték arányban jó, és tényleg nem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 2.

Csoraszernek nem mondanám, de ar-érték arányban jó, és tényleg nem irritál.

battadodo

2021. október 17.

Bőrgyógyász javaslatára kezdtem el használni, és nem bántam meg. Nem csak szemkörnyékre használom, hanem az egész arcomra is, esténként. Tökéletesen hidratál, és eltűnteti a kipirosodásokat. Az ára nem a legkedvezőbb, de nagyon kevés is elég belőle.
Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 17.

Újravevős.

karamella92

2021. szeptember 14.

Érzékeny, ekcémára hajlamos a bőröm, és mostanában sajnos éppen a szemem körül szokták kijönni a hamlo viszkető piros foltok, amin sajnos ez a krém nem sokat segített. Nyugalmi állapotban meg enyhe tünetekkel egész jó, de amúgy nem sokat segít, így nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Picikacsa

2021. június 16.

Borzasztó atopiás, eczeáara hajlamos bőröm van, emellett szerintem minden létező pollenre allergiás vagyok. Elmentünk az erdőbe túrázni pár napra, majd egyik reggel arra keltem, hogy a szemhéjaim helyén két cipó van, a szemem meg egy csík. Égett, viszketett, közben könnyezett a szemem, ami baromira csípte. Tiszta vörös, hámló, eczemás lett a szemhéjam és a szemem alatt is. Fogalmam se volt, mit kenjek rá, hiszen a szemkörnyék elég érzékeny terület, a legtöbb arckrémet sem javasolják rá. Elkezdtem bújni a netet és ráakadtam erre a krémre. Mivel a bioderma termékek eddig is beváltak (tusfürdő, testápoló, sos spray), gondoltam megpróbálom. A harmadik patikában sikerült beszereznem, de megérte. Hétfőn du. vettem, kedd reggelre már teljesen elviselheto volt a dolog és a pirosság is enyhült, szerda reggelre a piros foltok is elmúltak, mostanra (szerda dél) alig látszik. Tény, hogy nem napi 2x kentem, hanem 3-4-szer is, ahogy teljesen beírta a bőröm, kezdtem elölről, de tényleg nagyon rövid idő alatt lehúzta. A méretén meglepődtem, 100 ml nem hiszem, hogy csak a szememre használva el fog fogyni, de biztos jó lesz más területekre is :D Én maximálisan meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Boguc

2021. május 24.

Az amúgy száraz bőröm sajnos most Ekcémás.
1 hét használat után kijelenthetem szépen kezeli a problémát. A piros, száraz szemkörnyéken enyhíti a viszketést, puhítja a bőrt. Napi 2x használom, már nem csak az arcomra. Nagyon elégedett vagyok vele. Ár/Érték arányban a legjobb krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

Az amúgy száraz bőröm sajnos most Ekcémás.

Bubu2019

2021. május 18.

Ez az egyetlen krém ami jó volt a szem körüli piros száraz foltokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Ez az egyetlen krém ami jó volt a szem körüli piros száraz foltokra.

szabovivi

2021. május 11.

Egy propylene glycol összetevőjű maszk miatt előjött az ekcémám. A szememről csak ez a krém tudta leszedni. Azóta is ezt használom minden nap a megelőzés érdekében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

csertegb

2021. április 13.

Hosszas küzdelmek után ajánlásra próbáltam ki először, és azóta már újra is vettem. Abszolút szereti az amúgy érzékeny szemem, ezzel és hialuron szérummal (G&G HA5) abszolút rendben tudom tartani a szemem/szemkörnyékem.
Maga a termék kiváló, ami mégis ellene szól:
- Picit húzósnak érzem az árát, bár néha ki lehet fogni akciókat (szerencsére borsószemnyi elég belőle)
- A márka nem állatkísérletmentes, így amint találok alternatívát valószínűleg váltani fogok emiatt (nem a termékkel van problémám) - sajnos addig maradok ennél mert eddig nincs más ami jó lenne helyette, ezt nagyon sajnálom, mert amúgy nagyon jók a márka termékei.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Maga a termék kiváló, ami mégis ellene szól:

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Sodium Hyaluronate, Fructooligosaccharides

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak