Bioderma

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timilla, Módosítva: 2015. december 15.

Kiszerelés:   200 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Regeneráló testápoló krém atópiás, nagyon száraz, érzékeny bőrre.

•  Enyhíti az irritációt és viszketést.
  • Tartósan javítja a bőr barrier funkcióját.
  • Megőrzi a bőr biológiai egyensúlyát és megakadályozza az atópia gyulladásos fázisának kiújulását.
  • A krémes textúra azonnal behatol a bőrbe, kiválóan beszívódik.
  • Kiváló bőrtolerancia garantál.
  • Javítja a beteg életminőségét: a kellemetlen tünetek, az irritáció és a viszketés, vakarózás csökkentésével és megszüntetésével lehetővé teszi a pihentető éjszakai alvást.

Hatásmechanizmus:

• Megakadályozza a súlyos és visszatérő kiszáradását a bőrnek.
  • A szabadalmaztatott Ecodéfensine ® komplex szabályozza a bőr ökoszisztémáját, a bőr szaprofita flóráját és megőrzi a bőr biológiai egyensúlyát. Elősegíti a B-defensin képződését, amely a patogén flóra rovására megkönnyíti a szprofita flóra szaporodását. Megvédi a bőrt a külső hatásoktól, visszaállítja a bőr természetes védelmi vonalát.
  • A PP-vitamin és aktív regeneráló, hidratáló hatóanyagai révén erősíti a bőr barriert.
  • Tartósan csökkenti az irritációt és viszketést a benne lévő zanthalén révén.
  • A PP-vitamin, a vazelin és a glicerin rugalmassá teszi a bőrt, kellemes komfortérzetet biztosít.
  • Gyulladáscsökkentő hatású.
  • Elősegíti a bőr saját lipid szintézisét és megújítja a hidrolipid filmréteget.

Ár: 4800 Ft +szállítás , Eladó: boghyca
Állapot: Új , Helyszín: Debrecen , fizetés: Utalás /MPL, FOXPOST, POSTÁN MARADÓ

HubertusB

2020. február 3.

Kétszeresen is tesztelve,nagyon meg vagyunk vele elégedve. Nekem visszaszorította az ekcémám,SOS spray-vel kombináltam;a kislányomat pedig a szteroidos krémtől mentette meg! Igaz,kétszer kenni kell naponta jó vastagon,mivel örökölte a száraz bőrömet,de megéri. Szépen elmulasztotta a piros csíkokat,és jól kordában tartja az ekcémát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

uhuka

2019. november 18.

Tökéletes krém, könnyen felszívódik, jó állagú és hosszantartó védelmet nyújt a száraz, ekcémára hajlamos bőrnek. A kiszerelése praktikus és higiénikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

judvid

2019. szeptember 12.

Amikor megvásároltam a patikában azt mondta a hölgy, hogy ő is ezt használja, így rá esett a választásom. És milyen jól tettem. Száraz, érzékeny bőrre nagyon jó megoldás, szerintem újra fogom vásárolni. Nem túl nehéz krém, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

doradora8998

2019. július 17.

A nyári nagy melegben éppen ekcéma gyötört, mindennel próbálkoztam, de a sebes, viszkető bőrömnek semmi nem tudott enyhülést, megkönnyebbülést hozni, amíg rá nem találtam erre a krémre. A hiperszuper Ecodéfensine ® komplex, ami az ígéret szerint szabályozza a bőr ökoszisztémáját, nálam tényleg működött. A sebes, viszkető bőrömet az elmúlt hetek leforgása alatt fokozatosan javította fel. :-) (Nyilván, ha az ekcéma éppen tombol, érdemes az étkezésre is fokozottan figyelni, valamint az immunrendszert vitaminokkal megerősíteni, de a bőröm kondíciójának javítását ez a krém végezte el.) Tőlem 5+ csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Vanillacream

2019. március 27.

Bőrgyógyász ajánlására kezdtem el vele szemezgetni, mivel a szeles időjárás hatására a kezem mindig szétrepedt, sőt kivérzett... Mivel az összetevők lenyűgöztek és épp hasonló időszak közeledett, megrendeltem. Azt kell mondjam, hogy jó döntés volt! Persze ne várjunk csodát, hogy már másnap reggel babapopsi selymességével felérő bőrrel ébredünk... Viszont nekem 3-4 nap alatt elmulasztotta a legerősebb szárazságot is és a kezem visszanyerte természetes állapotát! Azt tegyük hozzá, hogy cserébe kentem minden kézmosás után, este pedig még annyira se sajnáltam rá a krémet. Ugyanakkor a csillagozásnál sokat gondolkoztam. Egyrészt csak látom magam után a fránya zsírosabb ujjlenyomatokat, meg az ára se kevés... Másrészt nem erre mondják, hogy legyen inkább kevesebb, de jó minőségű dolgunk? Tetszetős összetevők, tényleg használt, ráadásul 1 hónap alatt állandó kenegetés mellett is hihetetlenül kevés fogyott el belőle... Megérdemli tőlem az 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

bernadettu

2019. február 6.

Mila85 véleménye győzött meg, hogy megvegyem a terméket. A 200ml olyan 5000 Ft, az 500 ml 6000 Ft körül van, így a nagyobb kiszerelést választottam.
A tenyeremen a hidegben ekcémás foltok szoktak megjelenni, eddig a shea vaj illetve Alverde testvajak megakadályozták, hogy elvakarjam, de most nem segítettek.
Amint felkentem ezt a Bioderma testápolót, rögtön enyhült a viszketés, egy héten belül begyógyult a seb.
Az igaz, hogy ha nyílt sebbe kerül, akkor picit csipked, de nem kibírhatatlan, nem olyan mintha pl. alkohol kerülne a sebbe.
Otthon vettem csak észre, hogy a lejárati idő 6 hónap. Ha ezt tudom, akkor lehet a kisebb kiszerelést veszem, mert egyébként a testem többi részén csak egy sima olcsóbb testápolót használok.
Kb másfél hetes használattal úgy hogy reggel illetve este kenem be a kezemet 2-3 pumpálással kb. a flakon felső két centije fogyott el (átvilágítottam asztali lámpával, mert kíváncsi voltam).
Valahogy nekem a hidratáló hatása nem elég, de a viszketés azonnali enyhítése miatt biztos veszek még belőle, illetve nagyon tetszik, hogy illatanyagmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

RekaT8

2019. január 7.

Ekcémás bőrre használom minden nap, én nagyon szeretem, nem irritál, nem viszket tőle a bőröm. Igaz nem egyik napról a másikra, de szépen rendbehozza a bőrömet minden alkalommal. Rengeteg mindent próbáltam, de nekem ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Mila85

2018. december 23.

Tavaly még a sima atoderm krém testápolót használtam, de ez sokkal jobb. Pedig azt hittem ez nehezebb lesz, de nem, sokkal jobban szívódik, valóban inkább balzsam az állaga mint krém. Nagyon szépen rendbe tette egy hét alatt a bőrömet, iszonyatosan ki volt száradva. Kevés vizet is tudok inni most pár hete, nagyon nem esik jól. Ez a testápoló szerintem a legjobb a biodermák közül. Picit valóban hagy egy nedves réteget, de engem nem zavar, mert egyből pizsit veszek fel, másnap is teljesen hidratált a bőröm nem kell kennem minden nap. Jó hogy illatmentes, most kismamaként is jó ezt használnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

schmzsuzsia

2018. december 9.

Ekcémás bőrre életmentő tud lenni és a nagy kiszerelés ár-érték arányban is jó választás.
Évek óta használjuk a családban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 9.

Évek óta használjuk a családban.

ebeata

2018. október 19.

Főleg télen szárad nagyon a bőröm, olyankor használom és nagyon jól hidratál. Amikor már enyhébb idő van és kevésbé veszi igénybe a bőrömet az időjárás, akkor már ragacsos érzetű a bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Hidratálók: Glycerin, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Bőrpuhító (emollient).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.