Bioderma

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: BorbalaK, Módosítva: 2021. szeptember 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2021-ben megújult összetétel!

Regenerálja a sérült bőrt, minimalizálja a hegesedés lehetőségét. Tisztító és antibakteriális réz és cink hatóanyagokkal. SPF 50 fényvédelemmel! Illatanyagmentes, színezékmentes, nem zsíros, nem ragad.

Ár: 3000 , Eladó: kawaiichan
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Budapest, IX. kerület, fizetés: Személyes átvétel, foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

fruzsooo

2022. augusztus 2.

Hipererzekeny, ekcemara hajlamos borom van ami meg altalaban a shea vajtol is viszket. Az nalam sajnos altalanos, hogy amikor a fenyvedok a szemhejamra kerulnek veletlenul, irdatlanul elkezdenek csipni es viszket toluk az egesz szemkornyekem. Ettol a termektol viszont semmi bajom, szoval aki hasonloktol szenved, szerintem probalja ki batran. Azon kivul, hogy nincs tole bajom, ugy tunik, szepen be is szivja a borom, 5-10 perc elteleltevel mar egyaltalan nem is latszik, hogy bekremeztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 2.

JuditTTT

2022. június 25.

Undorító a szaga, fejfájást kapok tőle, migrénesként ezt nagyon nem értékelem! Fénylik, csípi a szememet brutálisan (lézerkezelés utánra vettem, erősebb védelemnek, mert pont a melasmámat kezelték le az orcákon, képzelhetitek, ahogy szállt fel ennek a vacaknak a gőze és marta a szememet >:( ), nem szívódik fel, foltos egy nap után az arcom, ha ezt használom, tehát a fényvédelme is kb. nulla, ragad. Soha nem dobtam még ki krémet, pláne, ha egy vacakért ennyit kifizettem, de ezt nem adnám oda senkinek, h. megkínozzam vele. Lehetne NULLA csillagot adni, első nullás termékértkelésem lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 25.

bree07

2022. június 23.

Nekem annyira zsíros, és fénylő lesz tőle a bőröm, hogy rettenetes.. :( Sminkelni rá se lehet így, mintha disznózsírral lennék kikenve. A szempillaspirál is leoldódik a szemem alá ha ezt használom az arcomra, annyira nem tud beszívódni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 23.

Mreka98

2022. június 18.

Télre használtam arc helyett a kezemre, ami akkor nagyon száraz és érzékeny volt. Emellett szerettem volna ha a fénytől is védelmet kap. Erre a célra abszolút nem felelt meg, mert nem szívódott be és a nap során csak ide oda kenődött, mindenemet összefogta. Persze értem hogy nem feltétlenül ez a fő profilja. Később testre használtam el általános fényvédőként, ugyanis az összetétele miatt arca egyértelmű nem volt számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 18.

Bellus1212

2022. május 23.

Nekem nagyon csípi a szemem :( viszont nem fénylik egyáltalán és jól lehet rá sminkelni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 23.

ndorisz1996

2022. május 4.

Valóban nyugtató, viszont számomra zsíros.. Inkább otthoni fényvédő lett belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

bolgib

2022. május 2.

Az égési sérülésem miatt vettük először, de amikor kisebesednek a pattanásaim, akkor is ezt használom fényvédőként. Zöld trutyis kinézete van, nekem az állagával és a felkenésével sincs bajom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 2.

KJuliska

2022. április 23.

Felkenés után olyan az arcom, mintha zsírral kentem volna be. Ez 30 perc után jobb esetben eltűnik, de pl. ha alá teszek bármilyen hidratálót, akkor minimum 2x ennyi idő (úgy, hogy most gyógyszer miatt extra száraz az arcom. Az egyébként zsíros arcomon még rosszabb lehet). Amikor beszívódik akkor már kellemes, selymessé teszi a bőrt. A regeneráló hatását ennyi idő alatt nem tudom megállapítani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 23.

Tmr111

2022. április 13.

Szeretem ezt a fényvédőt, sajnos a smink átfénylik alóla, de jobb mint az Uriage hasonló terméke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

pattelin

2021. november 28.

Őszi időszakban kezdtem el használni. A színe zöldes, ami biztos jót tesz a bőrhibáknak, kipirosodott bőrnek, de annyira nem vettem észre ezt a hatást. Pl. nem ez fogja eltűntetni a pattanásaimat. Nehezen szívódik be, mint a legtöbb fényvédő. De jól lehet rá sminkelni. Csodaszernek azért nem mondanám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 28.

Antioxidánsok: Asiaticoside, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Cyclomethicone
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.