Bioderma

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. június 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Regenerálja a sérült bőrt, minimalizálja a hegesedés lehetőségét. Tisztító és antibakteriális réz és cink hatóanyagokkal. SPF 50 fényvédelemmel! Illatanyagmentes, színezékmentes, nem zsíros, nem ragad.

6vilag

2019. október 12.

Bőrgyógyász adta, kisebb beavatkozás után. Pár pöttyöt kell vele kezelnem. Használtam már a fényvédő nélküli változatát, kevés kell belőle, mint ahogy ebből is, akkor nem zsírosít. Pici piros pöttyöcskéimre és a környékükre kentem fel, ott teljesítette a feladatát. Talán egy kicsit még a gyógyulás folyamatát is felgyorsította. Tökéletesen illatmentes. Nagyon pici mennyiségben nem zsírosít, nagyon - nagyon sokáig elég. Én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 12.

orsi0818

2019. július 13.

Ez egy elég zsíros nehezen beszívódó krém ennek ellenére 2x is újra vásároltam. De váltottam mert számomra nem volt kényelmes 10percet várni sminkelés előtt(főleg a sietős reggeleken). Most a Bioderma Photoderm spf50+ t használom ez gyorsabban beszívodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

blue16

Korcsoport: < 18
2019. július 7.

Nagyon zsíros ,fénylő filmréteget hagy maga után még akkor is ha nagyon kis mennyiséget viszek fel, az érzékeny bőröm kipirosította, nem tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 7.

Forever0415

Korcsoport: < 18
2019. április 28.

Életem fényvédője, számomra szerelem. Enyhén zsíros, nagyon aknés bőröm van, emiatt elsőre megijedtem a zsíros rétegtől, amit rajtam hagyott. Annyira nem vészes, mint más bioderma fényvédők, nekem ennyi komprumisszum belefér. Így télen fél óra kell a teljes beszívódáshoz, remélem nyáron nem lesz vele probléma. Imádom, hogy zöld a színe, ebből adódóan nem hagy fehér csíkokat, emellett nem kukacosodik és a sminkkel is jó kapcsolatot ápol. Hidratálóként se rossz, ám nekem a fényvédő volt a fő szempont, úgyis használok szérumot előtte. Azt nem vettem észre, hogy a cicabio adna valami pluszt, esetleg halványítaná a hegeim, ezt nem is várom el. Másnak lehet zavaró, hogy csillog, viszont nekem kifejezetten tetszik, olyan egészségesnek tűnik a bőröm tőle.
Update: Tavasszal elköszöntünk egymástól, túl sok volt a bőrömnek és a szemüvegem is folyton lecsúszott miatta (nem púderezek).Továbbra is a bioderma egyik legjobb fényvédőjének találom, de én most koreai fényvédőkkel kísérletezem, melyek mellesleg árban jobban megérik, hosszútávon ez nagyon drága. Viszont ha legközelebb télen elfogy a fényvédőm és gyorsan kell cselekednem, őt választom majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 28.

Stanczi

2019. április 25.

Borzasztó szagot és zsíros érzetet hagy felkenés után, a fejem csak úgy fénylik, elképesztő maszk hatása van, mintha egy filmréteggel lenne lezárva a bőröm, érzem hogy nem kap levegőt. Szörnyű egy termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

vyllam

2019. április 24.

Minden nap használom, nem hagy fehér maszkos réteget a bőrön. Sminkelni is lehet rá. Kicsit nehéz eloszlatni. Nagyon kevés elég belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

szanii

2019. március 29.

Már egy ideje használom, ez az első fényvédőm. Sminkalapnak számomra jó, hidratáló krém, alapozó és púder is megy felé mégsem zsirosodok be és nem nehezíti el az arcom. Kicsit fénylik az elején meg ragad, de nekem beszivodik. Fürdés után szoktam felrakni reggel. Sárgás színű krém, de az arcon semleges. 2800ftot megért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

torppicur3

2019. március 28.

Azért vettem meg, mert azt ígéri, hogy nem hagy zsíros érzetet maga után. Hát nem tudom, nekem a fejem úgy néz ki a használata után, mint egy diszkógömb. De ezzel még nem is lenne bajom, ha legalább beszívódna egy idő után. De hiába várok akár fél órát is, olyan, mintha egy zsíros réteget képezne az arcomon, sminkelni is borzasztó rá. Soha többet nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

jvivi

2019. január 29.

Nagyon elégedett vagyok vele. Régóta keresek olyan fényvédőt, amire szépen lehet sminkelni (a korábbiak csomósodtak, vagy az alapozóm egyszerűen lejött tőle ha az arcomhoz értem) ebben a termékben ezt megtaláltam. Emellett nagyon jó hatással volt az aknémra és a télen mindig hámló területekre az arcomon és a nyakamon. Reggel mindig ezt használom a téli rutinom részeként. Én nem tapasztaltam, hogy nehezen szívódna fel vagy jobban csillogna tőle a bőröm mint más fényvédőktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Dorcii98

2018. november 15.

Kémiai hámlasztót használok és ezt a fényvedőt választottam hozzá. Akciosan vettem meg. Könnyű eloszkatni a bőrön, jól véd a naptól, kicsit gyorsan fogy de én azért szeretem. Sajnos le kell vonnom egy csillagot, mert ahogy előttem is írták többen nagyon zsíros érzetet hagy maga után és iszonyatosan csillog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Antioxidánsok: Asiaticoside, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Cyclomethicone
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.