Bioderma

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. június 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Regenerálja a sérült bőrt, minimalizálja a hegesedés lehetőségét. Tisztító és antibakteriális réz és cink hatóanyagokkal. SPF 50 fényvédelemmel! Illatanyagmentes, színezékmentes, nem zsíros, nem ragad.

Lorna

2020. augusztus 8.

Zöld színű, sűrű zsíros érzetű krém. 5 millit használtam. Volt olyan nap, hogy imádtam, volt, hogy túl soknak éreztem, de akkor valószínűleg elkövetettem azt a hibát, hogy egy testesebb krémmel aláhidratáltam és így nem szívta be a bőröm nap végére se. Télre, amikor nagyon száraz a bőröm a fűtéstől és a csípős hidegtől valószínű adok neki egy esélyt teljes verzióban. El tudnám képzelni, hogy akkor jobban működne a bőrömön, mint a júliusi kánikulában. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

alegria800

2020. július 31.

Napallergia miatt hasznalom, emellett extrakent a havi hormonalis eredetu ragyasodasom eseteben sokkal gyorsabban gyogyulnak a gyulladasaim es ezert nagyon halas vagyok.
A kiuteseim nem jonnek ki hasznalata alatt es leegni se egtem meg le - ami egyebkent 10-15 perc alatt megtortenik a kemenyebb orakban ha nem hasznalok fenyvedot.
Nekem mattra szivodik es nekem se csinal extra zsirreteget.

Csodakence <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Nekem mattra szivodik es nekem se csinal extra zsirreteget.

Csodakence <3

Noemi1976

2020. július 10.

Teljesen elégedett vagyok az állagával, nekem egyáltalán nem hagy zsíros utánérzetet, teljesen beszívódik, imádom az enyhe naptej illatát is, ami egyáltalán nem tolakodó. Műtét utáni heg (nyakon) miatt vettem meg, hegesedést segítő tulajdonságáról még nem tudok érdemben nyilatkozni, nem régen használom. Hozzáteszem, én a természetesség híve vagyok, pláne nyáron, fölé már nem kenek más krémet, tökéletesen elégnek érzem önmagában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 10.

BeesWorld

2020. június 4.

Fú, nekem használhatatlan, csillogó zsírréteg, maximum gyerekre kenném a strandon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

macooka

2020. május 4.

Amikor elkezdtem felkenni, akkor instant zsírosbödön fejem lett, úgyhogy eléggé megijedtem először. Szerencsére kiderült, hogy sminkelni jól lehet rá, de ha mégsem szeretnénk aznap, az sem probléma, mert kb fél óra alatt abszolút eltűnik a zsírosság, és az egészséges arcbőr marad. Kissé uszodaszaga van, eléggé testes krém, főleg ahhoz képest, hogy nappali. El tudnám képzelni, hogy újraveszem, de sajnos 30 ml-ért ez így nekem kissé borsos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Amarillys6

2019. november 25.

Nekem is bőrgyógyász ajánlotta anyajegy lefagyasztás után. Azóta mindig ezt használom nyáron fényvédőnek, mert nem hagy zsíros, fénylő réteget az arcomon. Igaz hogy drága, de kevés is elég belőle, igy sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

tothliv

2019. október 30.

Bőrgyógyászom ajánlotta, anyajegy eltávolítás utáni heg kezelésére. Sajnos keloidra hajlamos bőröm van, de ez a krém nagyon sokat segített. Ezzel kezelve a hegeim nem lettek olyan csúnyák és külön öröm, hogy véd a nap káros sugaraitól is. Kezeltem már vele égési sérülést és annál is felgyorsította a gyógyulási folyamatot. Könnyen felszívódik kis mennyiségben. Illata semleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

6vilag

2019. október 20.

Bőrgyógyász adta, kisebb beavatkozás után. Pár pöttyöt kell vele kezelnem. Használtam már a fényvédő nélküli változatát is, abból is kevés kell, mint ahogy ebből is. Pici piros pöttyöcskéimre és a környékükre kentem fel, ott teljesítette a feladatát. és talán egy kicsit még a gyógyulás folyamatát is felgyorsította. Tökéletesen illatmentes. A hangsúly a nagyon pici mennyiségen van, akkor nem zsírosít, nagyon - nagyon sokáig elég. Én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 20.

orsi0818

2019. július 13.

Ez egy elég zsíros nehezen beszívódó krém ennek ellenére 2x is újra vásároltam. De váltottam mert számomra nem volt kényelmes 10percet várni sminkelés előtt(főleg a sietős reggeleken). Most a Bioderma Photoderm spf50+ t használom ez gyorsabban beszívodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

blue16

Korcsoport: < 18
2019. július 7.

Nagyon zsíros ,fénylő filmréteget hagy maga után még akkor is ha nagyon kis mennyiséget viszek fel, az érzékeny bőröm kipirosította, nem tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 7.

Antioxidánsok: Asiaticoside, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Cyclomethicone
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.