Bioderma

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tomthony, az összetevőket feltöltötte: sydney, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Mélytisztító krém vízhiányos és érzékeny bőrre. Hámlasztó mikroszemcséi segítségével gyengéden, mélységében tisztítja a bőrt. Mellette nincs szükség külön arctisztításra is, mivel egy lépésben tisztít és radíroz.

Futureline

2019. szeptember 24.

Megszuntettek ezt is sajnos! Iden sok olyan kituno termek esett aldozatul a kozmetikai ipar fenntarthatosaganak aminek mennie kellett. Ez volt a kedvenc borradirom. Kremes allagu, rengeteg apro radirozo szemcsevel. Kitunoen eltavolitotta az elhalt hamsejteket. Utana hidratalt es sima volt a borom. Ja es soha sem okozott pattanast, mig mas arcradiroknal boven volt ra pelda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Szandri

2019. június 15.

Nagyon szépen hámlaszt, nem szárítja ki a bőrömet. Utána pedig a Geek&gorgeous 101 HA 5RICH hialuronsavas szérumját használom.
3naponta használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

3naponta használom.

Lola02

2019. március 5.

Szerintem ez egy jó kis termék! 🙂 Tetszik a krémes állaga és a pici szemcsék benne. Én hetente 1x használom, felvitel után finoman bele maszírozom a bőrömbe és 10-15 perc után mosom le. Eleinte kicsit feszült a bőröm utána, de nem volt vészes, mert valahogy hidratáltnak is éreztem, kb a 3. használattal később eltűnt a feszülő érzés.Utána a hydrabio maszkot használom, szépen hidratálják a bőrömet. 🙂Szerintem megéri a pénzét, sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

2018. szeptember 24.

Nagyon jól tisztít és nem szárít! Akár reggel alapozás előtt is érdemes vele arcot mosni, ha ez lefekvés előtt elmaradt, szépen elsimítja a bőrt, a kis miteszereket. Egy csillagot le kell vonnom mert állatokon tesztelnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Valentine

2018. augusztus 4.

A Sebium bőrradírból épp nem volt, úgyhogy megvettem ezt. Az állaga nagyon krémes. Kellemesen radírozza a bőrömet. Nekem azonban túl kíméletes. A Sebiumnak sajnos a nyomába sem ér. Kombinált arcbőrre kevés. Ráadásul az ára magasabb, a kiszerelése viszont kisebb. Szerintem arctisztításra nem is lenne elegendő, hiába van benne a leírásban. Ha legközelebb nem lesz a Sebium, inkább nem veszem meg alternatívaként. Nálam sajnos csak közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

papramona

2018. május 24.

Nagyon érzékeny és vízhiányos a bőröm, több hámlasztó váltott ki allergiás reakciót, úgyhogy picit féltem tőle, de az itt olvasottak meggyőztek. A maszkkal együtt használom, így együtt tudok írni róluk. Tisztítás után nagyon selymes és könnyű lélegzős érzésű sima lesz a bőröm. Szerencsére a szemcsék benne picik és nem karistolja fel az arcbőrt, viszonylag könnyű lemosni, ami sok hámlasztó esetében problémás mert nagyon kell dörzsölni. Nagyon szuper, allergiás érzékeny bőrre is ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

krisztis

2018. március 26.

Pár hete kezdtem el használni, de már az első alkalommal nagyon puha lett tőle a bőröm, tényleg segített így tél végén a vízhiányos arcbőrömnek. Heti 1x használom, és tervezem kipróbálni a maszkot is. Egyelőre 5* az biztos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Asianlover

2018. március 13.

Már nem is tudom, mikor rendeltem, talán 7-8 hónapja... Most fog elfogyni, különböző fegyelmezettség mellett, kb. heti 2 alkalommal használtam. Imádom, főleg télen volt nagy élmény, hogy a bőrradírozás után puha és nagyon táplált lett a bőröm. Többször megszívtam a kémiai hámlasztást, soha többé nem is fogom megengedni senkinek... Most vannak újabb termékek a soron, de valószínű, hogy újra fogom venni. Érzékeny, vízhiányos bőrre nagyon tudom ajánlani!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

StBea

2018. március 13.

Egy könnyed hámlasztót kerestem, mivel félek a kémiai hámlasztástól. Ez, tökéletesen megállja a helyét heti 1-2 alkalommal használom. AZ apró szemcsék nem sértik a bőröm, nem lesz piros tőle. Utána a maszk párját használom, a kettő együtt tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

kamelia

2018. március 10.

Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Végre egy bőrradír, ami után nem húzódik a bőröm és a szemcsék mérete és mennyisége is nagyon el lett találva. A használata után nagyon puha, kellemes érzetű az arcom.
Külön tetszik, hogy nagyon visszafogott illata van, semmi tolakodó.
Nagyjából egy hete használom, amennyiben a bőröm továbbra is szeretni fogja, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Külön tetszik, hogy nagyon visszafogott illata van, semmi tolakodó.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Xylitol, Mannitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Hexyldecanol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!