Bioderma

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2021. március 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag textúrájú mélyhidratáló krém, száraz és nagyon száraz érzékeny bőrre. Egy lépésben táplálja és ragyogóvá varázsolja a bőrt, és kiegyenlíti az egyenetlenségeit.

zsabiw

2021. május 2.

Sajnos nekem is lepereg, szörnyű. :-( A csomagolása is katasztrófa, nagyon gagyi így. De ezt még megbocsátanám ha működne, de így használhatatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 2.

nrebek

2021. április 14.

Az első Bioderma termék, ami nem vált be, és ez nagyon nem... Téli estékre vettem, száraz, vízhiányos bőrre, de túl soknak bizonyult. Egy masszív "viaszos" krémet kell elképzelni, ahova kened, ott marad, alig lehet eloszlatni. Végül egy vizesebb hidratálóval keverve elhasználtam, és alig vártam, hogy elfogyjon.

A hatás: mintha eltömítené a pórusokat, reggelre tele voltam tőle miteszerekkel. Ha valaki egyáltalán nem hajlamos a miteszerekre és extrém száraz a bőre, talán jó lehet, de egyébként nem ajánlanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

stylo

2021. április 3.

Az en borom vizhianyos es elegge irritalhato. Par kocka csoki v egy-ket szal kosza cigi rogvest meglatszik. A zsiros borre szant kremektol egy het alatt extrem modon kezd csillogni, zsirosodni az arcom es/vagy hamlani. Ez egy nagyon gazdak krem. Mar-mar inkabb kenocs. Az en borom viszont nyomtalanul felszippantja. Miota par hete hasznalom, kezd kiegyensulyozottabb lenni a borom, rugalmasabb, es valahogy erosebb. Eloszor azt kepzeltem, h smink alá tul sok lesz, de nem igy van. Biztosan veszek is belole. Ezt ajandekba kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 3.

nemethlindaa

2021. március 20.

Ő alapvetően nem az én bőrtípusomnak való, de egy nyereményjáték alkalmával jutottam hozzá, így elhasználtam. Nem volt a mindennapi rutinom része, alapvetően nagyon zsíros és testes krém, így csak esténként használtam alkalomadtán. Ha úgy éreztem plusz hidratálásra van szükség, picit nedves arcra vittem fel, úgy könnyebben volt eldolgozható számomra. Újravenni nem fogom a fent leírtak miatt, de akinek ilyen típusú krémre van szüksége szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Marcsi66

2021. február 18.

Most vettem ,bő egy hete használom,el fog fogyni mert drága lenne veszni hagyni.Tömörebb krém de jól elosztható,elég szép puhaságot eredményez,kizárólag éjszakára,mert kukacosodik ha hozzáérek,Sminkelni erre nem is próbáltam,mert minek,Nem tudom h extrán száraz bőrre elég lenne-e,az enyém közepesen vízhiányos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 18.

Kinga218

2020. október 3.

Ennyi pénzért szerintem nem éri meg megvenni. Valamennyit tényleg használ, az összetevői is rendben vannak, de ha igazán száraz valakinek a bőre, akkor ez nagyon nem lesz elég sajnos. Másrészt le is pereg, vagy felpöndörödik, ha felkenés után hozzáérünk, komolyabb sminket tervezni esélytelen rá. Sokkal olcsóbban sokkal hatékonyabb termékeket találtam már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 3.

getiimi

2020. május 8.

Elhanyagolt és vízhiányos bőrömre választottam ezt a terméket. Egyszerűen tökéletes. Puha lett tőle és mintha egyenletesebb is lenne a bőröm. Egy enyhe ragacsos állagot hagy maga után, de nem zavaró és épp tökéletes smink alá, mintha primerrel indítottam volna. Nagyon kevés kell belőle, mert másképp nem szívja be és ragacsos marad, de este többet szoktam feltenni, így még jobban táplál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

ADNAV

2020. február 7.

A nagyon száraz ekcémás bőrömet gyönyörűen rendbetette, nagyon bejött. Hidratál, könnyen kenhető. Nem volt lepergés, illetve alapozni is tudok rá.
A nyárról még nem tudok nyilatkozni, de olyan hamar beszívja a bőröm, hogy én el tudom képzelni akkor is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

plinda

2019. július 12.

Télre tökéletes nekem, de nyáron már túl sok. Amint beköszönt a hidegebb idő újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Mandee

2019. június 26.

Száraz és rozaceás a bőröm ,több terméket próbáltam már eddig ez a legjobb .Hamar beszívódik,megfelelően krémes állagú ,jó az illata ,kellemes ép puha lesz tőle az arcbőröm,nem ragad .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Xylitol, Niacinamide, Mannitol, Sodium Hyaluronate, Hexyldecanol, Rhamnose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient).

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Squalane eo 1 0