Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2018. február 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

• A Nodé Fluid  non-irritant and non-lipid removing washing base hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket és megakadályozza a fejbőr túl gyorsan történő  zsírosodását.
  • Bevonatképző és újrastruktúráló tulajdonságai miatt erősíti a hajvégeket, a hajat könnyen formázhatóvá és dúsabbá teszi.
  • Ha rendszeresen használja a Nodé Fluid-ot, akkor megelőzheti a haj egyensúlyi állapotának megbomlását

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

edinaa225

2018. november 4.

Nagyon meglepődtem , víz állagú sampon és kb 5-6 mosásra elég a középhosszú hajamra.
Igazából nekem is nagyon csalódás, nem elég hogy sokat kell ráöntenem a hajamra de az illata se valami kellemes.. 1 nap után zsíros haj.
Elhasználom nem fogom újra venni az állaga miatt főképp, nagyon kevés..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Elhasználom nem fogom újra venni az állaga miatt főképp, nagyon kevés..

joy

2017. november 3.

Teljes csalódás, használat után viszketett a fejem, nagyon tolakodó illata van és a hajamnak se volt jó, erőtlen, lelapuló lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Lileycat

2017. szeptember 25.

Nekem enyhitette a fejbor viszketest, mert mint sokan masok, mar veresre kapartam a fejborom, viszont a pirossagot nem szuntette meg. Ugyan hamarabb zsorosodik a tove, de osszessegeben nem rossz ki sampon. Ujra valoszinuleg nem vennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Hanna83

2017. február 20.

Nagyon nem vált be, rettenetesen elkezdett viszketni a fejbőröm a használata után, lelapult a hajam tőle, totális pénzkidobás volt..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

kisluca

2016. március 11.

Nos, teljes végső elkeseredésem végett vettem meg az első patikában. Ott ajánlották, mert elmondtam mik a "tüneteim": iszonyatosan viszkető, száraz, korpás fejbőr. Elkezdtem használni, normálisan, ahogy hajat szoktam mosni (4-5 naponta). Elsőre kicsit fura volt az állaga, gyorsan fogy. De! Nagyon érdekes, finom illata van és egyáltalán nem irritálta a fejbőrömet, így lassan leszokom a vakarászásról. Most a negyedik használat után vagyok, azt vettem észre, hogy kevésbé tűnik korpásnak a fejbőröm, kevésbé irritált. Nincs gondom azzal, hogy extrán nem habzik fel, mert ha elég vízzel habosítom, nincs vele gond, emellett nekem eléggé tisztítja is, nem maradt zsíros, így tudok maradni a megszokott 4-5 naponta való használatnál. Egyébként régebben bőrgyógyász tanácsára, ugyanerre a problémára haszáltam a Sebiprox sampont, és annál ez úgy tűnik, sokkal jobb hatást ért el eddig. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

zso123

2015. november 24.

Egy idő után az olcsótól a drágáig, az átlagostól a hipoallergénig minden sampontól viszketett a fejbőröm 1-2 használat után, annyira, hogy már sebesre vakartam. Ekkor jött egy csoda bőrgyógyász, aki ezt a sampont ajánlotta gyógyszertári hajszesszel kiegészítve a kezelést.
Az állaga nem a tipikus samponos, annál sokkal folyékonyabb, és kevésbé habzik, ezért érdemes alaposan a fejbőrbe masszírozni, illetve kétszer átmosni vele (a csomagoláson is ezt ajánlják).
Az amúgy is gyorsan zsírosodó hajam még zsírosabb lett tőle, így lényegében 2 nap alatt már a vállalhatatlan kategória volt, ám mindezek ellenére is 5*ot kap tőlem, ugyanis 3 hét alatt teljesen elmulasztotta a problémát, az orvos szerint pedig az elkövetkezőkben csak kúraszerűen kell használnom, ha újból előjönne. Szóval rajtam sokat segített, és így, nem rendszeres használat mellett az ára sem olyan vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

KezdoManias

2015. június 27.

Nálam csak úgy működik, ha kétszer nagy mennyiséggel mosom át a hajam, különben nem habzik fel. Ha átlagos mennyiségben használom, mint pl. egy normál szulfátos sampont, nem tisztít eléggé. Lehet, hogy a szulfátmentesekből több anyag kell? Ráadásul szörnyen híg, így nehézkes a használata.
Előnyére legyen viszont mondva, hogy a fejbőröm kevésbé viszket tőle. Ha eltekintek az árától, így, hogy jobban megismertük egymást, nem olyan rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 27.

Klau7

2015. január 22.

Akkor kezdtem el használni mikor már a helyzet kilátástalan volt, és konkrétan le kellett fogni a kezemet mert véresre kapartam a fejbőrömet olyan szinten irritált volt. Előtte Avonos, illetve Kallos sampont használtam sanda gyanum szerint ezek válthatták ki, ott megfogadtam ilyen olcsó vackokhoz többet nem nyúlok. Szóval rá esett a választás, a patikus ajánlására, és nem bántam meg. Nem irritálta a fejbőröm, rendbetette! Ajánlom, hasznos kis sampon csak drága, de ezt elnézem neki mivel megmentett!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 22.

Juliette Cavill

2014. május 5.

Nekem nem jött be ez a sampon. Sprőd lett a hajam vége tőle, noha igen csak szívta a balzsamot be. Nekem hajzsírosodásra ajánlotta a bőrgyógyász a Nodé DS elhasználása utánra, de semmit nem tett a hajammal. Még egyszer nem vennék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

nikol1118

2014. április 3.

Nagyon folyékony, az első használatkor véletlenül a fele kiborult. Olyan mint a víz. Na jó egy kicsit sűrűbb. Matt lett a hajam, nem tett neki jót, balzsamozni biztos kell utána!!! Nem is tudom hová tettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid