Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karacsonyikaktusz, az összetevőket feltöltötte: Zorkaboszorka, Módosítva: 2018. március 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Emulzió súlyos, visszatérő korpásodásra(Száraz, vastag hámlás a fejbörön és a testen)

szusmus

2017. szeptember 20.

Miközben használtam, akkor valamennyire kordában tartotta a pikkelysömörös fejbőrömet. Elfogyott, abbahagytam és utána eldurvult a helyzet. Nem szüntette meg a problémát, de csökkentette, viszont ha sebes volt valahol a fejbőröm, akkor ott csípett. Sajnos elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

angesz90

2016. augusztus 20.

Még csak 2 hajmosáson vagyok túl, de máris többet használt, mint bármi előtte. A story röviden: nem tudom, hogy a stressz vagy mi váltotta ki de szépen fokozatosan elkezdett bizonyos területeken hámlani a fejbőröm, itt ott piros foltok, viszketés. Idővel egyre rosszabb lett bármit is próbáltam ki. Sötét ruhát nem mertem szinte felvenni. Végső elkeseredésemben miért ne alapon gondoltam ezt is kipróbálom. A hámlás nagy része és a viszketés megszűnt, úgyhogy bizakodó vagyok. :) Egyenlőre 4 csillag később még update-elem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

ency091

2016. március 21.

Valóban csökkenti a plakkok vastagságát és a kialakulás gyorsaságát pikkelysömör esetében. Viszketést és a bőrgyulladást is lehúzza. Sajnos azonban csak akkor jó, ha folyamatosan használjuk, minimum heti 1-2-szer kell hajmosás előtt felkenni és picit rajtahagyni. Tünetmentessé sajnos ez sem teszi :( Pozitívum még, hogy sok más termékkel ellentétben nem vazelines kenőcs az alapja, így könnyen ki tudom mosni a hajamból, vagy akár el is tudok ugrani otthonról úgy is, hogy nem mostam le, mert nem olyan mint a zsír. Négy csillagot érdemel, mert lehetne kicsit tartósabb a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tüskéssárgafa kivonata. A CosIng szerint a kozmetikumokban a gyümölcs és a kéreg kivonatát is használják, mindegyik bőrkondícionáló, a levél kivonata maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). Ajuvédikus gyógynövény. A Himalaya Herbals honlapja szerint a gyógynövény a fogfájás enyhítésére használható.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.