Bioderma

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cindi, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. szeptember 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Az egyedülálló UVA/UVB bőrgyógyászati szűrő kombinációnak köszönhetően optimális védelmet biztosít a kisgyermekek érzékeny bőrének a káros UV sugarakkal szemben, míg a Cellular Bioprotection™ szabadalom biológiai védelmet nyújt.

Kitűnő bőrtoleranciát biztosít. Kiemelkedően vízálló. Fotostabil.

Illatanyag-, parabén-, oktokrilénmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

endzsiaj

2020. május 10.

Világos bőrüként nekem kimondottam tetszik a fehér réteg amit az arcon hagy. Elfedi a bőrhibákat. Testen hipp-hopp beszívódik, az arcon már azért tovább tart. Engem az sem zavar ha befénylik idővel. Tudom, hogy jót teszek a bőrömmel ha használom és nyáron úgyis mindenki izzad szóval nem mindegy?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 10.

Mitsuko

2019. május 31.

Hab állagú, tejszínhabflakon-szerű csomagolás, ugyanúgy kell kinyomni, fejjel lefelé. A gyerekek szeretik, mert vicces, mintha tejszínhabot kennénk a bőrükre. A krémet nagyon nehéz eldolgozni, mindig megmarad a fehér réteg, zsíros és ragacsos maradt a testen is, arcon is. Bár így vízálló, az tény. Arcra használni nem jó, mert a ruhát is (télen a kabát gallérját) szép fehér zsíros réteggel látja el ott, ahol az archoz ér. Nagyon nehezen fogyott el, nem szívesen használtam. Ki akartam próbálni a márkát, mert nagyon jó véleményeket olvastam, ez a termék rossz választás volt, vettem egy másik Bioderma fényvédőt is, az telitaláltam. Ha még nem vettél Biodermát, ne ezt vedd meg, vannak jobbak márkán belül. Védeni védett, leégés nem volt, kipirosodás sem, arra nincs panasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

Futureline

2019. április 21.

Tejszinhab allagu, kemeny, nem vizes jellegu hab. Jelenleg feher naptol vedett borom van, megis kizarolag testen tudom alkalmazni mert arcon hullafeher hatast kelt. Testen nem latszik. Arcon picit zsiros is mig testen maradektalanul beszivodik. Nem irritalta a borom es tokeletesen vedett. Sminkelni is lehetett ra de par ora mulva olajosan fenylett tole az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Pöti

2018. augusztus 17.

Ennyire vegyes érzéseim nem sok termékkel voltak eddig. Egy kirándulás alkalmával nem vittem fényvédőt, nem írt szép időt az előrejelzés. Aztán úgy tűzött a nap, hogy kénytelen voltam venni egyet, mert az egész csapat kezdett szenesre égni. És hát hol máshol kell ilyesmit vásárolni? Hát természetesen a budai Várban :D De megvettem és baromira örültem neki, hogy hab állaga van, nagyon régen a Niveának volt ilyenje. Már ott se volt tökéletes, egyszerűen úgy jön belőle a hab, mint a kifogyott tejszínhabos flakonból. Fel van rázva, fejjel lefelé nyomom, de vhogy olyan gyenge a teteje, borzalom használni. A hatása tökéletes, egész nap sütött a nap, kint voltunk strandon, nem pirultunk meg. De én is azt tapasztaltam, hogy nehéz eldolgozni, szinte ráköt a bőrre, fehér réteg marad utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

dudikopf0524

2018. augusztus 13.

Nagyon megszerettem, praktikus, könnyű használat. Egyszerű eloszlatni, szuperül felszívódik, semmiféle ragacsos érzetet nem hagyott maga után. Tökéletes védelmet nyújt, megfelelő mennyiségben használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Daisyyy

2018. augusztus 13.

Egész nyaralás alatt ezt használtam a gyerekre és magamra is, de nyaraláson kívül is, ha megyek valahová, enélkül el sem indulok, a karjaimat mindenképpen bekenem vele, mivel vezetés közben is égeti a nap a karomat. Nagyon tetszik a könnyű hab állaga, egyszerű eloszlatni, gyorsan lehet szétkenni, semmi macera, két pillanat és már indulhatunk is. Ja, és egyáltalán nem égett le a hófehér bőröm, semmi pirosság, semmi Nap ártalom. Tényleg működik, csak ajánlani tudom, és nem csak gyerekeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

lujzi

2018. augusztus 1.

nagyon szerettük, könnyen eldolgozható, kellemes viselni, vicces... az egyetlen hibája, hogy gyorsabban fogy, mint a nem hab állagúak, így meg elég drága mulatság. de újra fogom venni időnként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Alice83

2018. július 25.

Mint bioderma fan megvettem mivel évek óta biodermát használok napvédőként, na jó ma már befigyel a niod imádat is:) Egy szóval jellemezném: BORZALOM..zsíros , fehér, alig lehet egyenletesen elkenni..borzalmas..napallergiás fényérzékeny bőrűként lassan 15-20 éve kenegetem magam fényvédővel és őszintén írom rég nem találkoztam hasonló állagú és érzésű fényvédővel..van annak már vagy 10 éve..lehet h a hab állag könnyűnek tűnhet(nem lehet rendesen adagolni :S)de annyira zsíros és fehér mint a régi típusú fényvédők..lehet h mivel ásványi ezért sokan elnézik neki, de én azért szeretnék emberek között mozogni úgy h nem röhögnek körbe..mondanom sem kell arcra tilos ha nem akarsz pattanást..gyerekre sem kenném, a biodermának van egy LAB nevezetű ásványi fényvédője fényévekkel jobb sőt szerintem az egyik legjobb Magyarországon kapható ásványi fényvédő..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Fructooligosaccharides, Rhamnose

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.