Bioderma

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2013. május 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

SPF 50+, UVA 39 (PPD)

Gyermekek számára optimális védelmet nyújt a nap káros sugárzása ellen.

Hipoallergén. Nem komedogén. Kiválóan tolerált. Fotostabil. Octocrylene mentes. Parfüm- és parabénmentes. Vízálló.

Anheszenamon

2020. december 18.

Kisfiam hófehér és napallergiára hajlamos bőre miatt vettem meg. Nagyon bevált az egész családnak. Egyszer sem égtünk le, tökéletesen védett a legnagyobb melegben is. És ami a még fontos, hogy egyikünk bőrét sem irritálta. Nyárra biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 18.

fioretta

2020. december 18.

Egy viszonylag friss műtéti heget akartam védeni az erős nyári sugárzástól, mivel a tapasz mindig hamar elengedett. Olyan terméket kerestem, ami érzékeny bőrre is alkalmas, parfüm- és parabénmentes. Tényleg nincsen semmi illata, az állaga is megfelelő, nem irritál, nem zsírosít. Abszolút hatásos, erős fényvédelemmel rendelkezik.
A spray-s kiszerelés viszont nekem annyira nem vált be, nem lehet pontosan kiadagolni amennyit szeretnék, kicsit spriccel. Nagyobb testfelületen ez egyébként nem probléma, de én arcon, pici részen használtam csak. Sajnos csak 200 ml-es kiszerelésben kaptam, ami persze nem fogyott el, és felbontástól 6 hónapig használható elvileg. Maga a termék tényleg jó, úgyhogy emiatt nem vonok le csillagot, egy többgyerekes családnál biztos elfogy egy szezon alatt, de sajnálom, hogy kisebb kiszerelésben nem gyártják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

Angie22<3

2020. július 1.

Nagyon érzékeny bőrre használjuk és kiválóan működik, nagyon szeretjük :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Nagyon érzékeny bőrre használjuk és kiválóan működik, nagyon szeretjük :)

lenochka

2020. május 18.

Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel! Könnyen kenhető, gyorsan beszívódik. Extra fehér bőröm van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

magiii

2020. május 16.

A fényvédelme oké, viszont érzékeny bőrre nekünk nem vált be. Lányom ekcémás, neki pont nyáron vannak inkább tünetei, nem bírja a meleget sem a bőre, ettől a naptejtől még jobban belobbant a bőre, pedig bőrdoki ajánlotta. Más bioderma terméket is használunk, azzal meg vagyunk elégedve, de ez nekünk nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Charmingrose

2020. április 26.

Arcra való fényvédőnek vettem meg még az őszi Joy napokon...Sajnos rossz döntés volt, mivel 200 ml csak arcra és nyakra hatalmas adag, és nem fogy el a féléves lejáratáig... Május közepén jár le, és így kb. a felét dobhatom majd ki. Igaz már nagyon ráuntam a használatára, illetve nem ez lett életem fényvédője. Sajnos ez is fehér réteget, foltokat hagy az arcon, a ráncokba mélyen beleül a fehérség... Alapozóval egész szépen korrigálható ez a fehérség, és szépen lehet rá sminkelni. Felvitelkor még nagyon zsírosan csillog a bőrön, érzetre is kellemetlen, de mikor beszívódik, utána meg mintha szárítaná a bőrömet. Szuper, hogy spray-s kiszerelésű, könnyen lehet adagolni, arcra és nyakra bőven elég belőle 4-5 fújásnyi. Biztos, hogy nem fogom újravenni, és azért akciósan is elég borsos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

noradrenalin

2019. december 1.

Brutál gyorsan leégek ezért esett errre a választásom. Elég drága, de az összetevői miatt megéri. Jól beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Kittusch

2019. szeptember 18.

1 éves lányomnak vettem, még ha vastagon is kenem, alig fogy. Az ára miatt először húztam a szám, de vannak dolgok, amiken nem spórolunk, így nem volt kérdés, megvettem. Féltem, hogy gyorsan elfogy, hisz sűrűn és vastagon kell kenni. Szerintem 5 év múlva is ezt az üveget fogjuk használni 😂😂 Nem irritálta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Dottus

2019. augusztus 16.

A pozitív vélemények alapján vettem meg. Kicsit drága, de mivel ez az egyetlen, ami nem tartalmaz káros anyagokat, erre esett a választásom. Egész testre használom, smink alá is, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Mitsuko

2019. augusztus 2.

Az itteni sok pozitív vélemény miatt vettem ezt a fényvédőt idénre a családnak. Elégedett vagyok vele. Az ára inkább 7ezer forint mostanában. Illatmentes, jól kenhető, pár perc alatt beszívódik, utána nem ragacsos. Mi napi szinten használjuk, a kislányom karját, vállát oviba menéskor bekenem, és is ezt használom a karomra, arcra is, ha más nincs kéznél. Arcra nem tökéletes, kicsit tovább tart, hogy beszívódjon és ne látszódjon fehér réteg, de végülis nem is arcra gyártották, ez nem hátrányként írom. A fehér színe segíti a gyerekeket, hogy lássák, hová kell még kenni. A fújós fejet csúszós kézzel nehezebb kezelni, ezért azt javaslom, fújjatok első körben mindenhová/mindenkire, mert utána kétkezessé válik a flakonhasználat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.