Bioderma

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2013. május 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

SPF 50+, UVA 39 (PPD)

Gyermekek számára optimális védelmet nyújt a nap káros sugárzása ellen.

Hipoallergén. Nem komedogén. Kiválóan tolerált. Fotostabil. Octocrylene mentes. Parfüm- és parabénmentes. Vízálló.

Ár: 5000 , Eladó: kittior
Állapot: kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapest belvárosában
Kittusch

2019. szeptember 18.

1 éves lányomnak vettem, még ha vastagon is kenem, alig fogy. Az ára miatt először húztam a szám, de vannak dolgok, amiken nem spórolunk, így nem volt kérdés, megvettem. Féltem, hogy gyorsan elfogy, hisz sűrűn és vastagon kell kenni. Szerintem 5 év múlva is ezt az üveget fogjuk használni 😂😂 Nem irritálta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Dottus

2019. augusztus 16.

A pozitív vélemények alapján vettem meg. Kicsit drága, de mivel ez az egyetlen, ami nem tartalmaz káros anyagokat, erre esett a választásom. Egész testre használom, smink alá is, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Mitsuko

2019. augusztus 2.

Az itteni sok pozitív vélemény miatt vettem ezt a fényvédőt idénre a családnak. Elégedett vagyok vele. Az ára inkább 7ezer forint mostanában. Illatmentes, jól kenhető, pár perc alatt beszívódik, utána nem ragacsos. Mi napi szinten használjuk, a kislányom karját, vállát oviba menéskor bekenem, és is ezt használom a karomra, arcra is, ha más nincs kéznél. Arcra nem tökéletes, kicsit tovább tart, hogy beszívódjon és ne látszódjon fehér réteg, de végülis nem is arcra gyártották, ez nem hátrányként írom. A fehér színe segíti a gyerekeket, hogy lássák, hová kell még kenni. A fújós fejet csúszós kézzel nehezebb kezelni, ezért azt javaslom, fújjatok első körben mindenhová/mindenkire, mert utána kétkezessé válik a flakonhasználat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

nyuszita

2019. július 18.

Az egész család használja, senkinél sem okozott irritációt, senki sem égett le, pedig a kisfiúnk nagyon világos, érzékeny bőrű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

LizzC

2019. július 18.

Univerzális, arcra és testre is kenhető nyaralós naptejet kerestem. A párom arcán kiütéseket okozott, sebaj, majd én elhasználom. Nem szívja be a bőröm, rajta marad egy ragacsos réteg, ami nap közben kenődik és tapad mindenhova. A ruhát fehér folttal befogja, ha izzadok a ragacsos réteg elkezd leolvadni az arcomról és belemászik a szemembe, amit kegyetlenül tud csípni. Alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

pankalany

2019. július 16.

Évek óta használt gyerek naptejünk, soha semmilyen irritációt nem okozott. Pumpája jól porlaszt, ennek ellenére én mégsem közvetlenül a gyerekek bőrére hanem a tenyerembe fújom hogy ott melegedjen kicsit és csak utána kenem a kis testükre. Reggel felkenem, gyorsan beszívódik és jöhet az öltözés. Strandolásnál természetesen többször, de oviban már csak egyszer, a ruha alól kilógó részeket kenik újra de eddig még sohasem hagyott minket cserben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

vhsz

2019. július 14.

Kisgyermekeimnek kerestem egy megbízható naptejet. Nem csalódtunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Kisgyermekeimnek kerestem egy megbízható naptejet. Nem csalódtunk.

drucsek

2019. június 18.

Jó az állaga, jól véd. Egész napos fürdőzés után sem égett le a kislányom bőre. A ruhán nem hagy nyomot, könnyű elkenni a bőrön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Rubita

2019. június 12.

Valóban nem ég le a 3 éves lányom bőre, viszont annyira viszket tőle, hogy vörösre vakarja ott, ahol bekentem. Sajnos biztosan nem fogom újra venni, alig várjuk, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

cukianyuci

2019. június 10.

Az árakat itt és más termékeknél is aktualizálni kellene.
Én ezt a terméket 2 napja 7300 Ft ért vettem egy budai Benu gyógyszertárban.
Szerintem jó termék, hozza amit ígér. Nagyon jó a vízállósága. Sajnos a homok ragad rá. A fényvédelem szempontjából viszont tökéletes, ha a megfelelő mennyiséget kellő gyakorisággal használjuk.
A hófehér kisfiam nyár végére is csak egy enyhe színt kapott, napi strandolások, szabadtéri programok mellett. Mi nagyon sokat jövünk, megyünk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

Az árakat itt és más termékeknél is aktualizálni kellene.
Én ezt a terméket 2 napja 7300 Ft ért vettem egy budai Benu gyógyszertárban.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.