Bioderma

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mstindigo, az összetevőket feltöltötte: Jaslen, Módosítva: 2021. július 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

2021-ben megújult összetétel!

Az egyedülálló, szabadalmaztatott, sejtszintű biovédelem és a fényszűrők kombinációjának köszönhetően védi a bőrt és így garantálja számára a szükséges védelmet. Ráadásul olyan megerősített mechanizmusai vannak, melyek helyreállítják és megújítják a bőrt.

• maximális fényvédelmet biztosít
  • a gyermekek érzékeny bőrére különösen alkalmas
  • gyermekeknek 3 éves kortól ajánlott

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

TothKinga90

2022. június 18.

Két éves kislányom és én is ezt használjuk tavasztól őszig. Mehet arcra bárhová, ha szépen el van kenve nem hagy nyomot, nem kellemetlen. Könnyen kenhető, könnyen adagolható szerencsére, mert egy szélvész mellett ez fontos. Tetszettek az összetevői ezért próbáltam ki, de teljesen bevált, soha nem volt probléma a nappal, ha használtuk a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 18.

Csirip

2022. június 13.

A férjemnek hófehér a bőre, és délre mentünk naszútra.2 hétig égettük magunkat a napon,ő végig be volt vele kenve.egy szemet sem égett le,szuper cucc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 13.

Adri0522

2022. április 14.

2 és 4 éves gyermekeimen használom, szeretem az állagát, könnyen felkenhető, gyorsan beszívódik a bőrbe, jól véd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 14.

miko02

2022. január 19.

Idén nyáron vettem nyaralásra, a legmelegebb időszakra. Nagyon szépen tette a dolgát. Ugyan lebarnultunk tőle, de nem égett le egyikünk sem. Közepesen vízállónak mondanám inkább, délután fele újra kellett kennünk magunkat, mert az egész napos fürdőzés során leázott. De ezt leszámítva tényleg tökéletes termék. Hárman használtuk egy hétig mindennap kétszer és még kétharmada megvan úgy, hogy nem sajnáltuk. Szép az összetevőlistája is, csak ajánlani tudom. Mi csak testre kentük, arcra más terméket választottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 19.

meva

2021. augusztus 15.

Nagy kiszerelésű fényvédőt kerestem, amivel elérhetem, hogy ne barnuljon a karom/mellkasom júliusi esküvőmig (elég bénán nézett volna ki, ha a különböző testrészeim különböző árnyalatúak). Ezt a kérést tökéletesen teljesítette. Ami miatt nem fogom újra venni, az az, hogy nem szívódik be teljesen, ez engem zavar, plusz hogy sárga foltot hagy a fehér ruhákon, amit még fogalmam sincs, miképp fogok tudni eltüntetni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

rberta

2021. július 27.

11 hónapos kislányom kenem kb 3 hónapja mióta a séta hoz alig van rajta ruha. Sose égett le, jól beszívja a bőre a pumpás kiszerelés pedig az apukájának egyszerű :) Szerintem a szemét csípi de csak ha belekerül, max fel óra a könnyezés.
Arcra is kipróbáltam, az én mindig szomjas normál bőröm is több mint fél óra alatt szívta be, nem arcra való szép INCI ide vagy oda, nem arra rakták össze. Mondjuk nem irritált és nem pattogtam ki tőle :)
Gyereknek újra fogjuk venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 27.

Gyereknek újra fogjuk venni.

Bori0231

2021. július 17.

Szép az összetevőlista. Kislányom érzékeny bőrére csak ezt használom. Tökéletesen bevált.
Bár spray, nem porlaszt, hanem egy fehér folyékonyszerű állagot lehet belőle kivarázsolni, ami jól eldolgozható a bőrön. Nem hagy kellemetlen fehér réteget, jól véd. Sokáig elég egy flakon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 17.

edit1015

2021. július 13.

Évek óta használjuk magunkra, a gyerekekre is. Szépek az összetevői, könnyen eloszlatható, gyorsan beszívódik. Az érzékeny bőrű kislányom sem ég le vele, számunkra ez a tökéletes naptej.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 13.

Marina89

2021. július 3.

Kisfiamnak kerestem olyan naptejet, amit bátran kenhetek az érzékeny bőrére. Szépek az összetevői, és gyógyszertári viszonylatban az ára is kedvező. Nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Vansalinda

2021. június 21.

Jó termék fürdés után használva tökéletesen megfelel!
Sajnos én nem tudok barnulni, rák vörösre égek! Majd ismét hófehér lesz a bőröm!
70 faktoros francia krémeket is próbáltam de sohasem sikerült lebarnulnom! Tovább keresgélek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 21.

Jó termék fürdés után használva tökéletesen megfelel!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol, Propylene Glycol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.