Bioderma

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Gica81, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Könnyed textúrájú, mattító hatású krém zsíros, kombinált bőrre

Maximális fényvédelem napsugárzás hatására érzékeny vagy intoleráns arcbőrre, nagyon világos, szeplős bőrre illetve extrém napsugárzásnak kitett bőrre. Alkalmazható bármely bőrtípusra a kombinálttól egészen a zsírosig. DRY TOUCH formula, mely matt és száraz hatást biztosít a bőrnek.

Illatanyagmentes, parabénmentes, vízálló. Praktikus, utántölthtő kiszerelé

ercsike76

2020. július 13.

Antiallergén, mattító, hipiszupi...ez az ígéret...és ebből egy szó sem igaz! Olyan gyulladt dudorokat okozott, ami már rég nem jött ki az arcomon! Egy élmény lesz helyrehozni.
Az állaga egyébként elég folyékony, de hófehér, könnyen terül, hamar elvész ez a szellem-fej effektus. A finish-t én inkább tartom fényesnek mint mattnak...a csomagolása az egyetlen vonzereje, tényleg picike, táskába bedobós.

Érzékeny arcbőrre én ezt egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 13.

Érzékeny arcbőrre én ezt egyáltalán nem ajánlom.

eventually

2020. június 2.

Nekem se jött be, mégpedig azért mert ha a szemkörnyékre is kenek, később egy random pillanatban fogja magát és belevándorol a szemembe, és eszméletlen módon elkezdi csípni, aztán addig ömlik a könny a szememből amíg le nem mosom az egészet. Nem tudom mit kellene kitalálnom, hogy a szemem környékét is tudjam fényvédőzni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

CeCeDrake

2020. május 24.

Nehezen fogyott el ez a kis mennyiség is. Idén biztos, hogy ilyet nem veszek.
Dry touch, matt és száraz hatás - nem, nekem ragadt és fénylett, pedig (nem helyesen) az előírt mennyiség felét használtam 1x-1x, aztán már csak 1/4 részt, akkor egészen vállalható volt, nem ragadt nagyon. Viszont ha ismételtem 2-3 óra múlva, akkor kukacosodott. A szemem ettől is kifolyt, de egész jól bírtam, délután kezdte irritálni.
Akartam szeretni, de nem jött be, kivéve a csomagolást, az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

Nehezen fogyott el ez a kis mennyiség is. Idén biztos, hogy ilyet nem veszek.
Akartam szeretni, de nem jött be, kivéve a csomagolást, az 5*.

Lencseee

2020. május 4.

Hát, nekem normál bőröm van, de ez még rajtam is ragadós, nem száraz és nem matt, szóval, amit ígér azt nálam nem tartja be. Ha aláhidratálok, sosem szívja be a bőröm, így most már a szérum felé kenem egyszerűen, úgy okés. De nem lett kedvenc, nem szerettem meg, próbálkozhatok tovább a gyógyszertárban kapható fényvédők tesztelésével, míg újból be nem indul az élet Kelet felől...Egynek jó, meg ellátja a fényvédő funkciót, de azért ez nem az, amit én kényelmes használatnak hívok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 4.

Marcsa44

2020. április 23.

Évek óta keresem a legjobb arcra való fényvédőt, jó párat kipróbáltam, hàt ez után is keresgélnem kell! Nekem nagyon fénylik tőle a bőröm, plusz egy idő után ahogy szívná befelé a bőröm fehér rétegben jelenik meg és kukacosodik, ebből kifolyólag még egy kevés korrektort sem tudok felrakni! Nálam ennyi próbálgatás után egyre inkább kuka...de tisztességesen végig használom és megint véleményzem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

manna88

2019. október 9.

Sajnos nem tapasztaltam, hogy a termék beivódás után ne eredményezne csillogó arcot - ezért adok 4 csillagot az 5 helyett -, viszont nagyon kellemes viselet, nem érzem, hogy "fullasztana", és nagyon praktikusnak találom ezt a táskába bedobható kiszerelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

dorigurban

2019. május 25.

Első fényvédőm, de úgy érzem, hogy meg is találtam a tökéletest.. :) egyetlen hibája talán, hogy túl folyós és nehéz egyszerre keveset használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Slushy

2019. március 16.

Szerencsére tényleg matt hatást biztosít. Nekem zsíros arcbőröm van és még így is 🙂 valamint pattanásokat sem okozott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

darkoadrienn

2019. március 16.

Sok napfényvédőt kipróbáltam már, és ez lett az új kedvencem. Eddig az Image Skincare hidratáló napfényvédő krémjét istenítettem, de azt kicsit nehézkesebb beszerezni, ezért kerestem alternatívát. Ezt igazából páromnak vettem, mert kicsi, és akár a zsebében is elfér, de ő továbbra is megveti a "ragadós" krémeket. Nevettem, mert "ó édesem, akkor még nem láttál ragadós krémet!" Ez pár percig fénylik csak, de utána nagyon szépen beszívódik, és nem hagy látható-érezhető réteget az arcon. Nagyon jó rá sminkelni!!! Ár-érték-beszerezhetőség arányban ez az új kedvencem!
A kérdésem: maga a termék ugyanaz, mint a tubusos változatban?? Csak mert abban több van, nekem az jobban megfelelne, és meghagyhatnám a pocket verziót páromnak.

Ann86

2019. február 27.

Már egy hónapja használom és nagyon meg vagyok vele elégedve! Szépen mattít és ez majdnem a nap végéig kitart. Szinte egyből lehet rá sminkelni és a festéket is az arcon tartja. A csomagolása nagyon praktikus. Ha kifogy akkor mindenképp megtartom a dobozát és utazásokkor ebben fogom magammal vinni a fényvédőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Propylene Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.