Bioderma

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gigi, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2021. június 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Maximális fényvédelem napsugárzás hatására érzékeny vagy intoleráns bőrre, nagyon világos, szeplős bőrre ill. extrém sugárzásnak kitett bőrre. Alkalmazható bármely bőrtípusra a kombinálttól egészen a zsírosig. DRY TOUCH formula mely matt és száraz hatást biztosít a bőrnek.

Ár: 4200 Ft (+pk) , Eladó: Feketehattyú
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, posta
Ár: 3700 Ft , Eladó: RoseGoldQuartz
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten megbeszélés szerint

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Formidable

2022. május 14.

Tesztert kaptam belőle, és nagy reményeket fűztem hozzá a fluid állaga miatt, viszont sajnos nagyon nem jött be. Fehér, tényleg folyós állagú fényvédő, viszont ennek ellenére sem tudtam szépen eldolgozni (The Ordinary Natural Moisturizing Factors hidratáló volt alatta), egyszerűen maszkos hatása volt, akármeddig kenegettem. Adtam neki egy kis időt (kb. 20 percet biztosan), hátha kicsit alakul a színe és az állaga felkenés után még, de csalódottan tapasztaltam, hogy ugyanúgy megmaradtak a fehér nyomok az arcomon, csak egy kicsit kevésbé fénylett már (mattnak így sem nevezhető). Csúnyán beleült a hajlatokba is, a nyakamon mozgás közben nagyon felgyülemlett egyes pontokon, pedig nem futni mentem el, csak kényelmesen felöltöztem és készülődtem a lakásban. Sajnálom, hogy emiatt nyakra és mellkasra sem jött be, pedig eleinte örültem, hogy nem hagy ragacsos érzetet ezeken a területeken, mint ahogy néhány más SPF 50-es fényvédővel tapasztaltam. Végül le kellett mosnom, annyira vállalhatatlanul nézett ki, így teljes kiszerelésben biztosan nem is fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 14.

Dana1983

2022. május 12.

Mintám volt belőle. Vékony rétegben felvíve nagyon jó. Hamar beszívódik, nem hagy fehér réteget, a csillogását beütögetés után elveszíti. Egy baj van, hogy ha így használom, leég a fejem. Vastag rétegben pedig sima naptejként viselkedik: nem szívódik be, zsíros, csillog, fénylik, fehér. Ehhez viszont drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 12.

Rudelf

2022. január 10.

Igazi fehér napkrém állaga van, nem krémes/géles. Hihetetlen gyorsan beszívódik, emiatt nem is nagyon tudom, hogy pontosan hova mennyit kenek fel végül. A szemem nagyon csípi, ilyet más fényvédőnél nem tapasztaltam még. A fényessége elfogadható itthon ülve home office-ban, de mattnak semmiképp sem mondható.
Összességében nem rossz, de inkább keresgélek tovább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

Összességében nem rossz, de inkább keresgélek tovább.

mafkanett

2022. január 6.

Nyáron vettem nagy kétségbeesésemben amikor már a századik fényvédőt dobtam ki és gondoltam kipróbálom ezt. Nem irritált nem hagyott fehér réteget, és nem maradt diszkógömb az arcom. Legnagyobb hátrány hogy nagyon kicsi és hamar elfogy. Azóta már találtam jobbat de rosszat nem mondhatok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

peach

2021. december 17.

Nyár elején vettem és csak most sikerült elhasználnom, annyira utáltam. A dry touch-t nem tudom viccnek szánták-e vagy mi de konkrétan a legzsírosabb fényvédő amit használtam, iszonyatosan fullasztó megfelelő mennyiséget felkenve, ha nem lenne ilyen drága kidobtam volna első használat után. Szememet is csípte. Pozitívum hogy nem pattogtam ki tőle és a smink is szép felette, amúgy a legdrágább fényvédős félrenyúlásom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 17.

Mindigtanulok

2021. december 14.

Önmagában, semmit sem alákenve használható egyedül (de csakis mattító púderrel). Bármilyen krém vagy szérum vagy akármi után felkenve, úgy kukacosodik, hogy az tankönyvbe illő lehetne. Ez minden csak nem matt finishű. Ha pici pöttynyit ken az ember, talán nem fénylik, mint a Salamon töke, de mint tudjuk az nem a megfelelő mennyiség egy fényvédőből, hogy tényleg SPF50-es legyen a hatása. Mattra száradására többször is próbálkozásképp vártam úgy, hogy nem sminkeltem rá, de egy picit sem lett idővel mattabb. Lepúderezve is nem kellett neki sok idő, hogy ismét csillogjon. A szemnek meg a környékét is messziről el kell vele kerülni, mert nagyon csíp, ha egy picit is akár pl. a szemhéjra ken az ember, nem lesz nagy öröm, tehát még egy plusz fényvédő is kell hozzá erre a területre. És mindehhez még jön az ára is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

tzrn7u67

2021. december 14.

Alapjáraton számomra egy elég drága fényvédő, viszont az egyik weboldalon elég jó akció volt rá, így nem hagyhattam veszni a lehetőséget. Szépen és könnyen el lehet oszlatni, nem hagy fehér réteget. Én a matt finish híve vagyok, de sajnos ebben semmi matt nincsen, még fél óra után is csillog és zsíros érzete van, úgy érzem csak rajta ül a bőrömön. Ráadásul borzasztóan csípi a szemem ha nem vigyázok a felkenésnél és kis pattanásokat is okozott. Viszont tényleg jól véd, csak azért kap 2 csillagot, de teljes áron -nekem még akciósan sem- nem éri meg ez a 40 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

sabinaahstyle

2021. december 2.

Nekem bevált, nem mindíg mattít általában kell várnom 10-15percet a hidratáló után akkor ad egy matt érzést de csak egy darabig, nem darabosodig, nem irritál , nekem bevált. Újra vásárlom ha elfogy .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 2.

Kremcica

2021. november 15.

Egyszerűen nem értem... rajtam sosem szárad le rendesen és sosem lesz matt finise. Lehet kombinált bőrre már túl sok? De elvileg nem pont ilyen bőrtípusúaknak hirdetik. Elég rendes mennyiséget viszek fel belőle tény (amennyi ajánlott), ami miatt sokáig fehér az arcom hiába könnyű eldolgozni. Így pedig kényelmesnek kényelmes és nem fullad alatta a bőröm, de full fényes amit púderrel vagy lapozóval kell elnyomjak. Napközben pedig púderezni legalább mégegyszer kell, mert T-zónában erősen zsírosodik a bőröm magától is. Jól véd és irritációt nem okozott, de nem tetszik a ragacsos fényes fejem. Mindezt úgy, hogy sokszor nem kenek alá semmit (max hialuron szérumot). Az ára is elég durva ahhoz képest amit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 15.

flamingo-80

2021. november 8.

Nekem úgy jött be, hogy a reggeli rutin után várok legalább 30 percet, így jobban érvényesül a dry touch. Nagy fényvédô kísérletezésben vagyok, még nem tudom, újraveszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Propylene Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.