Bioderma

Ár:   4540 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gigi, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Maximális fényvédelem napsugárzás hatására érzékeny vagy intoleráns bőrre, nagyon világos, szeplős bőrre ill. extrém sugárzásnak kitett bőrre. Alkalmazható bármely bőrtípusra a kombinálttól egészen a zsírosig. DRY TOUCH formula mely matt és száraz hatást biztosít a bőrnek.

Babooca

2019. augusztus 7.

Az állaga miatt kényelmesebb, mint a másik fényvédőm (Bioderma Cicabio 50+), de nem jobb. Ettől sajnos nagyon könnyezik a szemem napközben, lemosás után nem olyan szép bőr fogad, mint a másiknál. Hosszú távon nekem eltömíti a pórusaimat, zsírosítja a bőrömet. Felkenéskor meg kell küzdeni vele az állaga miatt, de hamar beszívódik. Ha nem viszek fel sokat, akkor matt marad utána is a bőröm, ellenkező esetben viszont megül a ráncokban és olyankor nem néz ki semennyivel sem jobban a Cicabio 50+-hoz képest. Még mindig keresem a tökéletes fényvédőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Yavanna

2019. augusztus 6.

Egy éve kezdtem el használni és nem gondoltam volna ennyire beválik :) Nem zsírosodik tőle a bőröm, hamar beszívódik, könnyed állaga van, simán lehet rá sminkelni és tökéletesen véd a napsugarak ellen, pedig elég vékony rétegben viszem fel.Van olyan patika, ahol 4000 Ft körüli áron kapható, ennyiért szerintem megéri, elég sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Radam

2019. június 28.

Ennyire fura fényvédőt még életemben nem láttam.
Első használatkor: nem ragad, nincs semmilyen utóérzete az arcon, gyönyörű matt és szép bőrképet ad, nem irritál, és kellően hidratál. Majd csak úgy pár használat után felkenés után a fejem úgy néz ki mint egy zsírosbödőn, beleül a pórusaimba, rossz ragacsos érzetet hagy a bőrön, kipirosodik tőle és nap végére gyulladt pattikat okoz.
Aztán észrevettem, ha nem használom egy ideig majd újra elkezdem használni ugyan ez folytatódik: először tökéletes, majd katasztrófa, majd megint tökéletes, majd megint katasztrófa. Őszintén nem éretm ezt...
Összességében egy jó fényvédőnek tartom, mert tényleg jól véd és szépek az összetevők, de újravenni nem fogom, az biztos...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

Ennyire fura fényvédőt még életemben nem láttam.

NGround

2019. június 28.

Nekem egyáltalán nem zsíros, pedig engem többnyire kiütnek az arcra való naptejek ezt most nagyon megszerettem. Elég híg, ezért az adagolásnál figyelni kell, hogy ne öntsem ki a tubus tartalmának a felét, de ez az egyetlen negatívum. Külön értékelem, hogy parfüm mentes. Ja és simán tudok rá sminkelni ha kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Kadrienn

2019. június 12.

Sajnos ez a termék még jobban zsírosítja a bőröm mint egyébként. A homlokomon a legrosszabb (ott rendesen kenyérre lehetne kenni), szóval zsíros bőrűeknek nem ajánlom.
A fényvédő hatása teljesen megfelelő, nem égett le az arcom egyszer sem mióta használom. Nem irritáló, viszont nekem pereg ezért le kell sepregetni a kis morzsákat
Először véletlenül a színezett változatot vettem meg, az még rosszabb volt zsírosodás szempontjából (el is ajándékoztam) és a ráncokban is megül.

Elhasználom, de mást fogok próbálni utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Elhasználom, de mást fogok próbálni utána.

cukianyuci

2019. június 10.

5800 Ft a jelenlegi ára a Benu gyógyszertárban.

Nekem tetszik, hogy folyós az állaga, így szerintem könnyebben és alaposabban el lehet oszlatni a terméket.
Sajnos zsíros érzetet és hatást hagy maga után, pedig már nem zsíros a bőröm, régen megfulladtam volna tőle.
Ennek ellenére könnyű viselet, es nagyon szépen védi a bőrt. Én arc nyak dekoltàzsra használom, világos bőröm van, de nem a legfeherebb, talán 2 és típusba tartozom.
Strandra szabadtéri sportokhoz ezt használom, hétköznapokban smink alá nem ( bár egyszer próbáltam és nem volt rossz).
Az uriage sima 50+ bariesun volt előtte normál bőrre való az jobban beszívódott, nem is volt fluid, de inkább legközelebb azt próbálom majd ki, mert, ha a sima változat ennyire jó volt, akkor esetleg az még jobb lehet. Egy csillagot vonok csak le erről a termékről, mert a fényvédő hatása vitathatatlan. Strandra, víz partra szerintem jó választás.
Zsíros bőrre nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

5800 Ft a jelenlegi ára a Benu gyógyszertárban.

Zsíros bőrre nem ajánlom.

dunaimano

2019. június 8.

Hatásos fényvédő, kompakt kiszerelés, és még az ára is jó. Kombinált bőröm van, reggelenként és minden napra menés előtt fél órával kenem fel. Kissé sűrű, de mégis folyós állaga van. Viszont nehéznek érzem, habár gyorsan felszívódik, de nem elég könnyed, nyáron ez kicsit sok. Télen gondolom nem lenne gondom vele. Elhasználom, a kíváncsiság hajt még új termékek felé, de ezzel a fényvédővel bővült a bármikor bevethető listám, ráadásul könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

Dorathea

2019. június 1.

Fényvédő terén azt hiszem én már megtaláltam az igazit: A'pieu Pure Block daily sun cream. Olcsó, imádom az állagát, tökéletes nappali hidratáló is egyben, hamar beszívódik, nincs fehér réteg. És hogy ezek után akkor miért vettem meg ezt a bioderma fényvédőt? Mert két hete lézeres kezelésen voltam és a doktornő azt mondta inkább 50 faktorosat használjak az a biztos, valamint ki tudja mekkora UVA védelmet jelentenek azok a pluszok az ázsiai termékeknél.
Tapasztalataim: fluidnak fluid, nagyon folyós állaga van, de felkenve ebből már semmi nem érződik, vastag és ragacsos, nagyon lassan szívódik be, nem úgy mint az A'pieu fényvédőm, és ez még ráadásul fehéres réteget is tud hagyni, valamint nekem beleül a "hajlatokba" (orom környéke, mosoly vonal, szemöldökömnél). És egyszerűen érzem, hogy rajtam van, ezen felül pedig sokkal hamarabb átfényesedik mint a koreai. Úgyhogy nekem nincs meg a dry touch feeling. Védeni mindenestre véd ahogy látom (ezért a 2 csillag), és még kibírom vele azt a maradék két hetet, de alig várom, hogy visszaválthassak az a'pieu-re, ami ráadásul fele annyiba is kerül.

Update: most már biztos, hogy ez volt a ludas. Amíg használtam folyton csípte/irritálta valami a szemem. Mióta visszatértem a megszokott fényvedőmre, ez elmúlt. Eddig is kémiaiakat használtam, gyógyszertáriakat és ázsiaiakat is, de korábban egyik se bántotta a szememet. Emiatt részemről ez 1 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

rhaenys

2019. április 23.

Jó lenne, de belefolyik a szemembe akármit csinálok és nagyon csíp. Nyakra, kézre elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

szolcsika

2019. április 5.

Szerintem jó kis termék, nem ég le tőle a bőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Szerintem jó kis termék, nem ég le tőle a bőr.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Propylene Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.