Bioderma

Ár:   4540 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gigi, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Maximális fényvédelem napsugárzás hatására érzékeny vagy intoleráns bőrre, nagyon világos, szeplős bőrre ill. extrém sugárzásnak kitett bőrre. Alkalmazható bármely bőrtípusra a kombinálttól egészen a zsírosig. DRY TOUCH formula mely matt és száraz hatást biztosít a bőrnek.

plinda

2021. február 27.

Nagyon szeretem a folyékony állagát, szépen terül, nem hagy fehér foltokat lesz. Viszont nagyon fényes finishe van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 27.

R.Szandra

2020. december 28.

Akinek problémás a bőre, vagy hajlamos pattanásokra annak egyáltalán nem ajánlom. Olyan fájdalmas zsibbadó óriás pattanásaim lettek tőle, hogy soha életemben nem voltak ilyenek. :( Egy alapos tisztítás után kentem fel. Azonnal zsíros lett tőle a bőröm. 2 napig használtam és most sírni tudnék úgy nézek ki.

UPDATE: Kiderült, hogy tejfehérje érzékenységem van. Azóta használtam a terméket és nincs vele gond. Más krémmel nem tudom használni, mert valóban elég zsíros viszont nem is szükséges hozzá más, mert nagyon jól hidratál. Nem szabad belőle túl sokat kenni, mert nagyon nehezen szívódik be viszont, ha rétegesen viszem fel egy munkanapot simán kibír gond nélkül.
Még egyszer biztos nem veszem meg a terméket, de legalább el tudom használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Még egyszer biztos nem veszem meg a terméket, de legalább el tudom használni.

Szekiaaa

2020. október 6.

Nekem az egyik legkedvencebb fényvédőm. Kicsit valóban fényessé teszi a bőrt de amúgy sem bírom a matt arcbőrt.
Kicsit folyékony az állaga de teljesen jól használható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 6.

Kicsit folyékony az állaga de teljesen jól használható.

MaErika1

2020. szeptember 29.

Katasztrófa ez a fényvédő, idei tavasz óta használom rendszeresen. Ha nem viszek fel felé alapozót vagy nem színezem meg a fényvédőt alapozó színezővel, akkor magában nagyon kifehéríti a bőröm és nem tűnik el egész nap ez a fehér árnyalat arcomról.
Másik negatív része amikor felviszem az arcomra olyan, mintha disznózsírral kenném be.
Ami jó benne, hogy az összetevőlista, hogy nincs benne parfüm, alcohol denat. vagy alcohol. Sminkelni lehet rá, próbáltam primerrel és nélküle is az alapozó nem folyt el rajta soha, teljesen jól működik vele minden formában, ha nagyon matt bőrt akarok, akkor púderrel átmegyek az arcomon. Soha nem fénylett tőle nagyon az arcomon sminkkel vagy magában, inkább egészségesen fénylett a bőröm, még a napvégén is, szóval nem volt diszkógömb effektus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Seiza

2020. szeptember 29.

A színtelen verzióval meg vagyok elégedve, könnyű felvinni az állaga miatt. Én reggel általában szérumra és hidratálóra kenem fel, tényleg mattít, nem húzza a bőrömet és nem csíp (mondjuk egyszer véletlen a szemembe ment, hjaj, óvatosan kell azért az ilyen folyékony naptejekkel bánni). Újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

bree07

2020. augusztus 17.

Nekem a színtelen van meg. Az állaga talán elsőre kicsit túl híg volt, de előny lett miután nagyon könnyű volt eloszlatni emiatt. Hogy matt hatást biztosít-e... nem igazán vettem észre. Nyáron enyhén zsíros a bőröm, ezen talán egy hajszálnyit segített. Fényvédőnek szerintem szuper, használni kellemes és elég magas védelmet is biztosít. Én csípem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

NyBetti

2020. augusztus 14.

Csillog mint egy diszkógömb, de nem irritál, könnyű elkenni, és akciósan 3000 ft körüli összegért vettem. Itthonra/kutyát sétáltatni tökéletes :)
Van nála jobb, de megfelelően véd, tetszik az összetétele, nincs benne alkohol és parfüm, és a csőrös véggel könnyű felvinni.
Nem veszett össze semmivel, amit alá kentem, ami pluszpont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Nem veszett össze semmivel, amit alá kentem, ami pluszpont.

KissMicu

2020. augusztus 7.

Legjobb fényvédő amit eddig próbáltam, bár ez sem tökéletes. Nagyon nagyon örülök hogy nincs tele alkohollal és parfummel mint a többi fényvédő, pozitiv hogy híg és gyorsan beszivodik, nem zsirositja a bőrt és nem okoz pattanasokat. Számomra még tökéletesebb lenne ha adagolasat megoldanak pumpás verzioba, nagyon folyik es maszatolos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

domnora

2020. augusztus 3.

Folyós állaga van, de nem okoz gondot. Nekem picit olajosan fénylik tőle a bőröm az első fél órában utána beszívódik.
Pattanást nem okozott.
Még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Pattanást nem okozott.
Még keresem az igazit.

vaniliavillam

2020. augusztus 3.

Hamar felfénylik (gyakorlatilag azonnal) és nem lehet rá sminkelni. Csakis strandra használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Propylene Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.