Bioderma

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2013. június 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Nagyon magas védelmet nyújt érzékeny bőrre. Fotostabil összetevőkkel.
  • Könnyű állagú, nem hagy fehér nyomot. Arcra és testre egyaránt használható.
  • Hypoallergén, nem komedogén. Parabén és illatanyag mentes. Vízálló.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Madi

2022. május 13.

Az egyetlen naptej, amit tényleg szeretek és emiatt lelkiismeretesen használom is mindig. Nem ragacsos, nem hagy foltot, nem büdös. Könnyen és gyorsan eloszlatható. A spray-s kiszerelés nem rossz, de én egy pumpásnak jobban örülnék. Tényleg szuperül működik, a hófehér sosembarnulós-csakleégős bőrömet tökéletesen megvédi. Nemrég volt annyi eszem, hogy 11 órakor lehúzott tetővel mentem a városban egy jó 30 percet és a vállamon éreztem, hogy tűz a nap, de semmi baja nem lett, semmi kipirosodás, vagy érzékenység. Odáig vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 13.

hoembera

2021. szeptember 7.

Testre használtam, teljesen elégedett vagyok vele. Szuper, hogy illatmentes, nincs az a naptej illata, szépen beszívódik, nem zsíros. Hétköznapokra, városba is szuper. Ez a pumpás kiszerelés nagyon jó, de a loiton-os testvére is nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Teokleia

2021. szeptember 1.

A La Roche Posay Anthelios 50-est használtam korábban, ahhoz tudok viszonyítani... sokkal kellemesebb állag, krém helyett folyékony, szérumszerű. A spray fej könnyebb adagolást biztosít - bár engem zavart, hogy a napvédő beült az ujjaim közé, és miközben oszlatom el az arcomon, keresem, hogy hová lett a maradék... ez talán az állag hibája. Applikálás után feltűnően hagy egy világos, fehéres réteget, akkor is ha hosszan dolgozom bele a bőrömbe, és fénylik is az arcom. Viszont szépen véd, amit velem nehéz elérni - világos bőröm van sok anyajeggyel, azonnal pirulok és égek. Ezzel a fényvédővel még nem égtem le soha, bár állandóan aggódom miatta, hogy vajon hány perc alatt izzadom le magamról a Helia D nappali hidratálóval együtt... kicsit sok a kettő kombója, főleg nyárra egy elég izzadós típusnak. Összegzés: nem tökéletes, de elég jól elvagyok vele. Következőre biztos, hogy fizikai fényvédőt keresek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Emma23

2021. augusztus 27.

A kedvenc fényvédőm. Testre szoktam használni. Nagyon sok van benne sokáig elég. Tetszik ez a spray kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Beagle

2021. június 24.

Én bő egy éve vettem, úgyhogy az enyémnek fehér a színe, ami felkenés után szépen eltűnik. Én testre használtam, könnyen el lehet dolgozni, szépen véd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 24.

0824

2021. június 12.

A tavaszon eldöntöttem, hogy becsületesen fogom használni a fényvédőt, kenni fogom az arcom napjában többször és csak is spf 50-nel. Nem úgy mint korábban, hol kentem hol nem és csak 30-al. A nagy kiszerelést vettem, mert így kedvező volt az ára. Első héten nem tetszett, csalódott voltam,szárította az arcom, de nem tettem félre. Kb 1 hét után, már nem éreztem, hogy szárítana,vagy megszoktam. De most már nem cserélném le,már 2 hónapja ezt a fényvédőt használom. Szerencsére az én böröm jól bírja a zsíros krémeket, hamar beszívodik, napjában többször újra tudom kenni. A csillogás szempontjából érdemes kb fél órával hamarabb bekenni,de lehet, hogy csak az én száraz böröm bírja jól. A szemem is viszonylag jól bírja, csak időnként könnyezik tőle. Leégni sem égtem le eddig. Maradok ennél a fényvédőnél, nem próbálok másikat ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 12.

Phyllis

2021. március 10.

Nagyon szerettem ezt a fényvédőt, de amikor a bizonyosság hitével 2020 nyarán újravásároltam, nagyon megdöbbentem mert ez már egy új verzió volt, más állaggal, más tulajdonságokkal, mintha egy teljesen új termék lenne, a csomagolás és a név viszont semmit sem változott. Onnan lehet megkülönböztetni a kettőt, hogy a régi verzió fehér színű, az új verzió sárga.
Az új sárga egy vicc. Sosem zavart egy kis egészséges bőrfény és tisztában vagyok vele hogy a fényvédők csillognak, de ez a sárga trutty felkenve olyan mintha disznózsírral kented volna be magad, és nem viccelek. A régi verziót arcra is kentem olyan jó volt a textúrája, ez az új zsírosan fog csillogni az arcodon és a zsírosság nem fog csökkenni órák múlva sem, nem szívódik be, csak ott pang fullasztóan az arcodon, szinte berohad alá a bőr. Vállalhatatlanul néz ki és borzasztó érzés. És a vicc az, hogy az új verzióval nagyon csúnyán le is ég az ember. Szóval semmilyen előnye nincs. Tanácstalanul állok, hogy mit gondolt, a cég amikor ezt az új verziót kiadta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

lantlant

2021. március 9.

A ragacsos réteg hagyását nem tudom neki megbocsátani, egyébként minden rendben van vele. (Nem veszek többet)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 9.

tinyblackpaw

2020. július 31.

Kezdjük ott, hogy borzasztóan sárgára színez bármilyen fehér vagy világos ruhát, amit szinte ki sem lehet mosni a ruhákból így viszont erős védelem ide vagy oda, nem célszerű használni hosszútávon a ruhák kárára. Az állagát tekintve meglehetősen olajos réteget hagy, nehezen beszívódó formula ami kánikulában előszeretettel okoz kipattogzást bizonyos testrészeken, éppen ezért arcra egyszer sem mertem felkenni. A szórófej használata nehézkes, nem esik kézre, kevés jön ki belőle, nem lehet kihasználni a spray funkciót. Ezek a negatívumok.

A fent említett problémákat leszámítva nagyon erős védelmet nyújt, a déli tűző napon sem égtem le, de még csak barnulni sem barnultam. Vízálló, strandolást, vízben tartózkodást nagyszerűen bírja, nem hagy fehér réteget, újrakenés nélkül is védett. Viszonylag jók az összetevők egy kémiai fényvédőhöz képest, parfümmentes - ami minden esetben pozitívum és nem okoz irrtációt. A pozitívumok ellenére nem fogom újravásárolni, inkább átváltok a fizikai fényvédőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Lorna

2020. július 24.

Tavaly használtam el. Folyékony állagú, kézbe célszerű spriccelni. Szorófejét kicsit macera használni. Testre használtam, én sem égtem le vele soha. Nem emlékszem, hogy összefogta volna a ruhát, de persze azért figyeltem rá, hogy ne menjen nagyon rá. Szorófejét kicsit macera használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.