Bioderma

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2013. június 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Nagyon magas védelmet nyújt érzékeny bőrre. Fotostabil összetevőkkel.
  • Könnyű állagú, nem hagy fehér nyomot. Arcra és testre egyaránt használható.
  • Hypoallergén, nem komedogén. Parabén és illatanyag mentes. Vízálló.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

JEN18

2020. június 26.

Fényérzékeny vagyok egy gyógyszertől, amit szednem kell, illetve nagyon fehér anyajegyes bőröm van. 5 perc alatt is képes vagyok leégni. 400 ml-s kiszerelést vettem akciósan az unipatikában, ára így kedvező volt, olcsóbb mint 2 db Nivea. Nem ragad, hamar beszívja, feleannyira fénylik mint a drogériás termékek. Eddig 2x voltam vele utcán, ahol ért a nap, és nem égtem le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

nicolekitti

2019. szeptember 3.

Az egyik online patikában nagyon jó áron lehetett kapni a 400ml-set. Tengerpartra mentünk nyaralni, egyikünk sem égett le.
Praktikus a spray-es megoldás, de célszerű inkább tenyérbe fújni, mert minden tiszta naptej lesz az ember körül. Gyorsan beszívódik, nem ragad, és vízálló. Arcra is lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Nyuszikaaah

2019. augusztus 20.

Fényvédőnek nagyon jó. A tengerparton is megvédte a tejfehér bőrömet. Viszont ez a fajta pumpás kiszerelés nem praktikus... Csak pumpálom, pumpálom, és alig jön belőle valami. Egy örökkévalóság vele bekenni magunkat. A víz azonnal lemossa. Zsíros arcbőrre nem ajánlom, én kipattogzok tőle. Az arcra való terméket is használom, annak is vannak hiányosságai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

csalogany18

2019. június 14.

Az egyenlítő környékén teszteltem, és sajnos ezzel is leégtem, bár nem hámlottam le. Elég erős ragacsos réteget hagy maga után, de sajnos muszáj ilyen erős fenyvedot használnom. Amúgy sokáig elég
1-2 evig is lehet használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

1-2 evig is lehet használni.

LizzC

2019. június 8.

Tavaly használtuk, engem nem győzött meg. Rettentően ragadt a bőrömön, alig szívódott be. Nincs fehér réteg és szépek az összetevők, de annyira fénylett felkenés után, hogy idén nyárra mást keresek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

tothkitti91

2019. március 27.

Jó illat, maximális védelem! Gyorsan beszívja a bőröm, nem ragadok utána, mint a többi naptejtől. A rettentően fehér és érzékeny bőrű párom is imádja. Nála abszolút siker, mert általában pirosra sül. :) Nálam - aki szerintem normális bőrrel rendelkezem - csodaszép barna színt varázsolt az egy hetes nyaralás után. Nem keressük tovább a tökéletes naptejet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Moni86

2018. augusztus 30.

Nekem is a 400milis van. Napallergiás vagyok. Ha kimegyek nélküle 15 perc és megetek a patikába antihisztamin tablettáért :(
De ha evvel kenem magamat reggel és még 1x délután, akkor reggel 9-től este 6-ig kint lehetek a tengerparton. A vízben sem jön le. Tökéletesen bevált az egész családnak. A párom se hámlott le. Pedig mindig leégett. Maradt is a 400milisben. Ez a nagy kiszerelés sokkal jobban megéri mint a kicsi. Mindenképp újravevős!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Annabanna

2018. július 30.

Szép összetevőkkel rendelkezik, kellemes semleges illata van. Nem vészesen ragad és viszonylag gyorsan beszívódik a bőrbe. Sminkelnk lehet rá, vízálló és megfelelően véd a naptól DE lehet vele barnulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

svekits

2018. július 23.

Idén nyárra ezt vettem testre. Nekem tetszik, nem barnulok vele, ha rendesen használom, ami nálam fontos szempont, könnyű használni is, könnyen kenhető megfelelően folyékony. A szórófeje nekem szanaszét megy, vagy nem tudom, inkább szeretem a tenyerembe fújni és úgy felkenni, vagy én vagyok nagyon béna, vagy tényleg nem jó a szórófej, mert a múltkor az asztal lábát is sikerült vele lefújnom. Szükség esetén az arcomon is jól működik. Enyhe fimréteget hagy a bőrömön (színe nincs, csak érzetre olyan viaszos), szerintem ez sokakat zavarhat, mondjuk lehet én használok belőle túl sokat. (Egyszer megáztam vele és ilyen nyálkában folyt le a karomról a cucc :D). Mondjuk rajtam a legtöbb testre kent fényvédő réteget hagy, beül a könyökömbe stb, szóval már megszoktam :D Nem barnulok vele, és nekem ez bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

krisztis

2018. június 20.

Nálam kitűnőre vizsgázott ez a fényvédő: Egy hetet töltöttem Egyiptomban a Vörös-tengeren egy hajón, és napi egyszeri kenéssel (úszás után persze újra) nem égtem le vele egyszer sem. Egyik nap kihagytam véletlenül egy kis részt az oldalamon, na azon a részen természetesen nagyon lepirultam, de a napozás utáni testápoló (szintén Bioderma) segített, másnapra eltűnt a kis folt. Egyik nap gondoltam már elég lesz az 50+ ból, hát nem volt igazam. A 30-as olajat kentem csak a hátamra, sajnos estére az a rész is bepirult. Tehát azt hiszem hatékonyan sikerült letesztelnem. (nem azt mondom hogy a 30-as olaj nem jó, csak nem 40 fokban a nyílt tengeren). A kiszerelés mondjuk nem az igazi, a pumpát nagyon nehéz használni, de emiatt nem gondolom hogy kevésbé hatékony. Szuper termék, tényleg 100%-os, biztonságos védelmet nyújt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.