Best of Beauty 2019

Bioderma

Ár:   2805 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KezdoManias, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. június 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

MAXimális fényvédelem az ajkakra és az érzékeny területekre.

• Optimális, homogén és azonnali védelemet biztosít az UV teljes spektrumára.
  • A szabadalmaztatott Cellular BIOprotection® segítségével közvetlenül védi a sejteket a nap káros hatásaitól.
  • Minimalizálja az ajkakon és az ajak-környéki területeken jelentkező bőrproblémákat.
  • A BIODERMA kutatásai során kikísérletezett új szűrőrendszer talállható meg a Photoderm MAX ajakápoló-ban, amely azonnali és homogén védelmet biztosít UVA és UVB sugarak ellen. Az UVA elleni védelme megakadályozza a bőr idő előtti öregedését és a napérzékenység tüneteinek kialakulását.
  • A MAXimális UVB elleni védelme hatékonyan óvja a bőrt a leégéstől, s ez által a napsugárzás hosszabbtávú lehetséges ártalmaitól.
  • A szabadalmaztatott Cellular BIOprotection® közvetlenül megvédi a sejteket az UV sugárzás káros hatásaitól, stimulálja a bőr természetes védekező reakcióit és megóvja a DNS-ét.
  • Megakadályozza és csökkenti az ajkakon és az ajak-környéki területeken jelentkező bőrproblémákat.
  • Nem komedóképző és vízálló.

kneva

2017. április 6.

A dermashop-ról rendeltem, ma érkezett meg. 2168 Ft volt akciósan. Mielőtt megrendeltem volna, elolvastam az összes véleményt errő itt és a másik ilyen stickről is, aminek különbözik az INCI-je a fentitől, de hasonlóan néz ki. Amit én most a kezemben tartok, annak egy harmadik fajta INCI-je van...
Hosszútávú tapasztalataim nincsenek róla, de azért gondoltam, h leírom, hátha valakinek segítek ezzel, hogy NAGYON FEHÉR! Tisztár '80-as évek, akkor volt divatban a fehér rúzs. Nagyon gáz, maximum télre tudom elképzelni síeléshez. Bár azt írja rajta, hogy ajkak és érzékeny területek, nem tűnik életszerűnek, hogy a szemem melletti pigmentfoltokat bekenjem vele. Ormótlan, ügyetlen a kialakítása, vastag a tok, nem esik kézre, nem férek rendesen a számhoz, hozzáér a műanyag és szétkeni az alsó ajkakon az ajakápolót...a szemem mellett inkább meg sem próbáltam.
Ettől még lehet, hogy maga a kence jól működik és megvéd a leégéstől, de már szívből megbántam, hogy nem vettem a fáradtságot, hogy keressek egy olyan gyógyszertárat, ahol van belőle teszter...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

Odi

2017. január 7.

Nem egy csodaszer,sajnos! A fényvédelme is csak közepes, de hidratálni sajnos semmit nem hidratál. Az ajkakon és az ajak-környéki területeken jelentkező bőrproblémákat egyáltalán nem kezeli! Ennyi pénzért bőven találni jobbat! A három csillag a tokért jár!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 7.

Joaninha

2016. október 5.

Én főként nem az ajkaimra kentem, hanem érzékenyebb helyekre, mint pl. anyajegy vagy leégni hajlamos kisebb felületekre mint pl. fül, orr. Nekem összességében bevált, főleg a kiszerelése miatt és a magas fényvédelme miatt. Praktikusabb a használata, mint a Clinique hasonló termékének, szerintem ugyanolyan jó mindkét termék, ez azonban olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

KezdoManias

2015. június 6.

Az ajkaim ritkán szoktak megégni, ettől függetlenül elkapott engem is a fényvédő-láz, és még tavaly beruháztam egy ilyen kencébe. Remélve, hogy tényleg jól véd a leégés vagy "ajakkárosodás" ellen, és hogy nem probléma, hogy a kence felét benyelem, jelentem, hidratálás szempontjából elég közepeske. A tokja ötletes, nem esik le a kupak (a stift egy bomb lehúzása után bukkan elő, illetve tűnik el) és nyakba is lehet akár akasztani (van rajta egy kis lyukacska, ahová be lehet fűzni egy akasztót). Száraz ajkak esetén viszont kell mellé extra hidratálás. Plusz a biztonság kedvéért D-vitamin tabletta vagy cseppek formájában...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Mannitol, Propylene Glycol