Bioderma

Ár:   6280 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OceanSky555, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Színezett fizikai fényvédő, mely magas szintű (SPF50+ / UVA25) védelmet nyújt. Az ásványi szűrők és a Cellular Bioprotection® szabadalom kombinációja rövid és hosszú távon is védi a bőrt. A Cellular Bioprotection™ aktiválja a bőr természetes védelmét, megvédi a sejteket és küzd a korai bőröregedés ellen.

• Rendkívül könnyű formula, egyenletes arcszín és púderes, matt hatás a Liquid-to-powder technológiának köszönhetően
  • A szalicilsav kisimítja a bőr textúráját és fokozza ragyogását
  • A Fluidactiv™ szabadalom és a Capryloyl Glycine szabályozza a faggyú mennyiségét és minőségét, ezáltal megakadályozza a bőrhibák megjelenését

3 árnyalatban kapható

[VIDEO] Az idei nyár legjobb fényvédője? 🌞 Bioderma Nude Touch SPF 50+

Ár: 3000 Ft , Eladó: ami2015
Állapot: 3-4 alkalommal használt, Helyszín: --, fizetés: utalás után postázom
Csere-Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
Ár: Csere , Eladó: Levendula77
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Szolnok , fizetés: Személyes átvétel, posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cicafun

2020. június 27.

Nagyon nem vagyok elájulva ettől a terméktől. Kezdjük a kiszerelésével, ami borzalmas, nem egy praktikus megoldás, főleg nem egy ilyen folyós terméknél. Aztán ott van a színe, a 01-es, ami elvileg light, rajtam úgy néz ki, mintha sütőtök színű lenne a fejem. Kérem szépen, a light világos árnyalat legyen már, ne narancssárga :( Továbbá fél óráig rázogathatom, mert ha nem rázom fel kellőképpen, fura, szemcsés valami jön ki a flakonból. Mivel fura, ronda sárga, a bőrszín-kiegyenlítés sem játszik. Kár érte,mert ígéretes terméknek tűnt így nyárra, ami tetszik, az a viszonylag matt finise, ami nyáron nekem pozitívum. Végül is legalább nem égett le az arcom, de inkább beszereztem egy másik fényvédőt, amitől nem vagyok sütőtök-színű...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

rrituss

2020. június 27.

Vele eléggé bajban vagyok, nem is tudom mi legyen. Igazán megpróbáltam mindent, hogy jól tudjunk együttműködni, de valahogy sosem volt az igazi, Pedig 2 flakonnal elhasználtam, de a végére meguntam, és inkább maradok a színezett bb krémnél, széles spektrumú fényvédővel. Szóval tény, hogy folyik. Nem kicsit, nagyon. Aztán viszont durván szárít. Hámló foltok alakultak ki pár nap alatt, amit sikerült kompenzálni dupla hidratálással. Így viszot nem hozta a matt finisht, könnyen kopott, és ha valahogy bejutott a szemembe, iszonyúan csípett. Mindezek ellenére próbálkoztam a reggeli rutin átalakításával, a felvitel módjával (nekem is kézzel sikerült a legszebben eldolgozni), de sehogy sem lett olyan jó, mint amit ígért - és vártam is tőle. Tavaly ősszel fogyott el végül, és nem hiányzik egyáltalán. Mindenesetre jók az összetevők, és akinek nem ilyen szélsőségessen reagál rá a bőre, annak biztosan jót is tesz. Ki kell(ett) próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

edinaa225

2020. június 14.

Szerintem egy nyári must have darab. Mivel fluoid elég folyékony de szép fedést add az arcnak a +50 faktor pedig csak hab a tortán. Aki túlságosan pattanásos, az ne akarjon egy ilyen "alapozót" láthatatlanul fedd épp csak egy minimális réteg fedést hagy az arcon. 02-es árnyalatban sikerült beszereznem pont jó az arcomhoz. Nem túl fehér, nem túl sötét. Nyárra ajánlom aki szép összképet szeretne, vagy szeret sminkelni és a nyár miatt nem szeretné elhagyni. Vagy aki nem szeretne fényvédő krémet+alapozót együtt használni. Mert ez a kis termék tökéletesen 2in1 :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

TRittaa

2020. június 8.

Csalódás volt... Túl folyékony az állaga, emiatt nehéz egyenletesen felvinni az arcbőrre, ha mègis sikerül, akkor sincs BB krèm minőségű fedése. Egyébként púderes hatásúra szárad, szóval nem fényesedik ki alatta a bőr.
Viszont nekem a színe sem lett megfelelő, hasonló termékeknèl a "medium" árnyalatok jók szoktak lenni, ennél a termèknél azonban a "02"-es árnyalat nagyon sötét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

NyBetti

2020. május 30.

01-es árnyalatot használom, passzol a bőrszínemhez.
Elképesztően folyik, tényleg mint a víz. Ezzel nem is lenne gond, az alapozóm is ilyen állagú, csak akkor árulhatnák pipettás üvegben mert ez a csepegtetős megoldás vicc.
Uh ha nagy nehezen felapplikálom jó, jól fed, alapozó helyett használom. Szépen mattít, nyilván ha megdörzsölöm az arcom lejön, de mivel sminkként alkalmazom ilyenkor alapból nem piszkálom a fejem.
Gondolkodom rajta hogy áttöltöm pipettás üvegbe, szerintem úgy használhatóbb lesz mert így botrány, emiatt is vontam le csillagot, nem magával a termékkel van a baj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

01-es árnyalatot használom, passzol a bőrszínemhez.

Nashuaaa

2020. május 28.

Sajnos sose jutottam el odáig, hogy használjam, mert a világosabb szín is annyira elütött az olívás-sárgás bőrömtől, hogy lehetetlen lett volna. Szóval nekem sajnos ez egy nagy nem, mivel rózsaszínes-narancsos volt a kezemen. Egyébként nagyon folyós állagú, az összetevői pedig szépek, úgyhogy el tudom képzelni, hogy van akinek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Bridddzs

2020. május 22.

Itt vettem krémmánián egy kedves eladótól és nagyon boldog vagyok vele. Szuper az állaga, szépen fed. Jobban, mint egy bb krém. Ráadásul magas fényvédelmet is nyújt Nagyon elégedett vagyok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Piko888

2020. május 16.

Update:
Annyit korrigálnék, így többhetes használat után, hogy szivaccsal sokkal szebb a végeredmény, mint kézzel. Meglepő módon a szivacs nem issza annyira be mint várnám, sőt. Így még a száraz részek sem "emelődnek ki". Csak azért nem veszem újra, mert az alapozókban is pont azt nem szeretem, hogy szivaccsal/ ecsettel kell pepecselni.

A kommentek alapján elég megosztó termék, de gondoltam kipróbálom. Azt már az utánaolvasás alapján sejtettem, hogy nagyon folyékony, de még így is meglepődtem, mikor kibontottam, olyan mintha színezett víz lenne. Elég kevésnek is tűnt, de szerencsére a kialakítása olyan, hogy csepegtetni kell, nem öntögetni, így legalább a pazarlás elkerülhető. Egyébként annak ellenére, hogy mennyire nagyon kevésnek tűnik, pár csepp nekem bőven elég volt, úgyhogy ki fog tartani egy jó darabig.
A legvilágosabbat vettem, ami még így is ijesztően sárgának tűnt, de nagyon szépen idomul az arcom színéhez. Szerintem csak kézzel érdemes eldolgozni, nem csak, hogy így lehet a legszebben, de szerintem az ecset/ szivacs csak felszívná. Felvitelkor olajos érzetű, de ez hamar elmúlik. Nem szárít, de brutálisan kiemeli a száraz részeket a bőrön, érdemes aláhidratálni ( a termék színezett fényvédő, nem pedig színezett hidratáló!). Nagyon természetes, tényleg nem látszik, hogy sminkelt volna az ember lánya, éppen, hogy egységesít, pirosságot takar. Az én bőröm nem irritálja és azt sem tapasztaltam, hogy ragacsos lenne / lefolyna a nap során, vagy összefogna mindent. Korrektorral és púderrel nagyon jól működik együtt. Nekem eddig szimpi. Lehet, hogy újra veszem majd, amúgy is tervezem kiiktatni az alapozókat a kollekciómból, de csak 4 csillag, mert még mindig inkább a színezett hidratálókhoz húzok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Update:

JulcsiToth

2020. május 8.

Sajnos nyáron használhatatlan, télen pedig nem hidratál eléggé. Nagyon folyik és egyaltalan nem fed semmit, a nagy fenyvedő faktor miatt azonban nyaralásokon felszoktam kenni nagy duzzogva, mert nagyon pattanásos az arcom es valami kell rá a strandoláshoz. Ugyanakkor beauty blenderrel ha elotte ennek a mattítóját (BiodermaPhotoderm AKN Mat Spf 30) felkenem és rászanok úgy 25 percet akkor lehet belole egyseges arcot varazsolni de nagyon macerás cucc. Elhasználom, de nem fogom újravenni. Ráadásul ilyen fura darabkák is vannak benne, amitől még idegesítőbb a felvitel. Csak az 50 faktor es a színválaszték miatt 3 csillag. Amúgy, mint szinezett fényvédő mindennel együtt nem ér 3at sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

UrbanTimea

2020. április 23.

Nyáron használtam külön alapozó és külön fényvédő helyett. Természetes a fedése, de nekem nincsenek nagy bőrhibáim amiket takarni kéne. Rá kell érezni a folyós állagára, én kézzel szoktam felvinni. Az arcom kezd el először izzadni a melegben, így egy fizikai fényvédő (vagy bármi más) nem tartós ilyenkor, de igyekszem minél kevesebbet napon lenni. Ha ezt nem tudom megoldani, akkor egy másik terméket használok ami átlátszó és így könnyen újra kenhetem.
Az egy csillag levonást a kopás miatt kapja, könnyen lejön egy óvatos orrfújásra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.