Bioderma

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OceanSky555, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Színezett fizikai fényvédő, mely magas szintű (SPF50+ / UVA25) védelmet nyújt. Az ásványi szűrők és a Cellular Bioprotection® szabadalom kombinációja rövid és hosszú távon is védi a bőrt. A Cellular Bioprotection™ aktiválja a bőr természetes védelmét, megvédi a sejteket és küzd a korai bőröregedés ellen.

• Rendkívül könnyű formula, egyenletes arcszín és púderes, matt hatás a Liquid-to-powder technológiának köszönhetően
  • A szalicilsav kisimítja a bőr textúráját és fokozza ragyogását
  • A Fluidactiv™ szabadalom és a Capryloyl Glycine szabályozza a faggyú mennyiségét és minőségét, ezáltal megakadályozza a bőrhibák megjelenését

3 árnyalatban kapható

Ár: 5000 , Eladó: youdoka
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Bátonyterenye , fizetés: Előre utalás után postázom, illetve személyesen is átvehető.
Ár: 4000ft , Eladó: canaille
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: --, fizetés: Postázom
Afrocska

2019. május 23.

Már sokat olvastam róla, és persze "vééééletlenüüül" be is mentem egy patikába, hogy meglessem a kis csodát. Természetesen egyetlen egy darab volt a polcokon, így persze meg is mérgezett az "utolsó darab, legyen már a tiéd" érzés, ráadásul valami nem tudom milyen nap alkalmából egy kis kedvezményt is kaptam, úgyhogy "véééletlenüüül" meg is vettem.. :D Eddig sajnos csak 1x sikerült használnom, mert nem igazán van mostanában olyan tűző nap, de aznap amikor viseltem fura érzés volt. Lehet én vagyok a béna, de nem éreztem igazán jól magam a viselésétől, van ahol megült a krém, van ahol száraz volt, volt ahol meg felzsírosodott. Nekem nem adta be azt a "húha" érzést, de azért 1 nap viselésétől nem fogom leírni, így eddig csak 3 csillagot kapott. Remélem később elkápráztat, mert égen-földön keresek olyat amit nyáron hordhatok, nincs tele az összetevőlistája szeméttel, és még jó is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

ami2015

2019. május 18.

Elhasználtam egyet, megvettem a következőt, de azt már lehet nem fogom, mert ez nyárra kevés lesz nekem. Nem tudok eleget felkenni a megfelelő védelemhez, mert úgy már sok, csúnya... sajnálom, mert nagyon szimpatikus volt, de a 30 fokban ez nem lesz elég.

2019. március 25. Végre lehet rendelni a legvilágosabb színt is. Meg is vettem és nem kell tovább kutatnom a tökéletes fényvédő után. 50-es és fizikai, az ára is egész jó, nagyon tetszik. Állaga valóban folyós, de felkenve púderes lesz, nem az a csúnya matt, hanem olyan nagyon természetes a finise, de mégse csillog. Fedése BB krémhez hasonló, az is egész jó, sőt jobb napjain ez bőven elég lesz a bőrömnek. A natural a legvilágosabb árnyalat, ezt vettem, de üvegből szemlélve elég sötét, sárgás volt, ettől nem kell megijedni, mert felkenve jó világos lesz. Ajánlom kipróbálásra, főleg annak, akinek a bőre nem bírja a kémiai fényvédőket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 18.

boni04

2019. május 17.

2019.04.11: Vééégre megkaparintottam a 01 Natural árnyalatot. Brutál száraz bőröm van de egyszerűen nem tudtam nem kipróbálni. Elég folyós termékről van szó, jól fel kell rázni. Én elég alaposan aláhidratáltam, így nagyon nagyon kevés is beterítette a fejem, DE aztán leesett hogy hopika ez fényvédő, és nem ártana ha normális mennyiség kerülne a fejemre, így azért picit többet használtam belőle. Ennek ellenére szuperul beszívódott, nem hagyott réteget, púderesre száradt. A pofim nagyon megváltozott, hirtelen sokkal szimpibb lettem magamnak 😅 na viccet félretéve nekem ez a cucc jobban teljesít mint egy bb vagy gyengébb alapozó! Eddig tartja magát, 8 óra elteltével sem látok száraz részeket. Az åtfényesedés nálam nem opció, úgyhohy arról nem tudok nyilatkozni. Eddig nagy a szerelem majd upolok 😊

UPDATE:
Igazából csak szeretném megerősíteni, hogy ez a legjobb krémek között van, amit valaha használtam. Az ajánlott mennyiség elég sok, és ha nem lenne sivatagszáraz az arcbőröm lehet hogy gondot okozna, így viszont nagyon gyorsan beszívódik. Én kézzel viszem fel, hogy ne legyen pazarlás, így nagyon szépen működik.
Ha nem iszok eleget, akkor másnap bizony szívás van, mert látszik. (száraz foltok) De ez csak jó motiváció hogy még jobban figyeljek oda a vízfogyasztásra. :)
Most pedig közérdekű közlemény következik:

AKINEK NEM JÖN A CUCC A FLAKONBÓL: Egyik reggel azzal szembesültem, hogy konkrétan egy cseppet sem tudtam kisajtolni a flakonból, pedig felráztam rendesen. Egy mezei sima TŰvel szúrjatok be az adagolónyíláson.
Nem tudom mi baja volt, de kidugult és azóta is minden rendben vele :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

UPDATE:
Most pedig közérdekű közlemény következik:

Nem tudom mi baja volt, de kidugult és azóta is minden rendben vele :)

petedancsa

2019. május 16.

Eddig nem sokszor használtam, de amit eltudok mondani, hogy nekem nagyon tetszik. Először a folyós állagától nagyon megijedtem, de kézzel felvíve nagyon egyszerű és gyors a használata. Az olajos állagától megijedtem, de az is hamar elmúlik és nem kényelmetlen, azt nem mondanám, hogy matt hatású, inkább van egy természetes fénye, mondjuk én leszoktam púderezni. Nagyon természetes az arcomon, szinte semmi nincs rajta és szépen illeszkedik az arcszínemhez, nem ül bele a ráncokba. Én csak ajánlani tudom ezt a terméket, aki egy kis egységesítésre vágyik nyáron és nem vastag réteg alapozóra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

sztinke

2019. május 14.

Néhány hete vettem. A Natural árnyalatot választottam, ami sajnos nekem is túl világos és önmagában kicsit szárítja is a vízhiányos, kombinált, tág pórusú bőrömet. Viszont bb krémemmel keverve (Clinique, Lancome) tökéletes a végeredmény, egységes, természetes fedés, ami meglepően tartós.
Igaz, jobban örültem volna, ha önmagában beválik, és se a szín (bár ez orvosolható, ha legközelebb másik árnyalatot választok), se az állag miatt nem igényel kombinálást másik kencével, de mégis elégedett vagyok, mert tartósítja és mattabbá teszi a bb-krémjeimet és közben véd a naptól. Ja, és egyáltalán nem irritál vagy tömíti el a bőrt.
Szerintem egy próbát megér zsírosodó bőrre.
(Korábban Paula színezett fényvédőjét használtam, tulajdonképpen elégedetten. Az is jól véd, nem irritál és univerzális a színe. De ahhoz képest a Biodermának erősebb a fedése, tartósabban mattít és az ára barátibb.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Szerintem egy próbát megér zsírosodó bőrre.

kicsikacsa

2019. május 10.

Mindig ez van. Jön egy mindenegybe szupertermék és teljesen fellelkesedek érte. Megveszem nagy boldogan, alig várom, hogy használjam és aztán látom, hogy mindent csinál, de nagyon rosszul, pont fordítva mint kéne, vagy nem is tudom..
A legvilágosabb árnyalatot vettem meg március végén, ahogy megláttam a gyógyszertárban. Szóval hazavittem, alaposan felráztam, jó sokáig, nem akartam a véletlenre bízni. Nagyon folyik, hirtelen nem is tudtam mit csináljak. Óvatos felkenés után ez a fényes folyadék elkezdett valahogy kiszáradni, és közben hihetetlenül maszkszerű lett a hatása. Úgy néztem ki mint egy viaszfej. Közben a pórusokba és nagyon pici ráncokba teljesen beült és ott inkább ilyen alapozószerű maradt - ahol meg nem tudott beülni viasz finish maradt. Így pont azt emelte ki, amit nem kellett volna. Az összkép meg borzalmas.
Inkább maradok a hidratálónál, aminek az a dolga. A fényvédőnél, ami teszi a dolgát. És a púdernél, ami szintén. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Andy88

2019. május 10.

Nekem sajnos annyira nem jött be, mint amennyire mások ajánlották. Borzasztó folyékony az állaga. Alapos rázás hatására sűrűsödik valamit, de még így is fura használni. A blenderre nem szívesen rakom rá, mert szimplán magába szívja a folyadékot.
Miután nagy nehezen rápacsmagoltam az arcomra, látványos maszkréteg keletkezik rajta, amit nagyon nehéz egyenletesen eloszlatni a bőrön. Bár az állaga először olajos, aztán tényleg púderessé válik, de ennek következtében egyszerűen nem akar a bőrömmel "eggyé olvadni". A fedése borzasztó rossz. Sem zsíros, sem száraz bőrre nem ajánlott.
Végül az arcomon olyan érzést kelt, mintha szárítaná. Beül a ráncokba, kiemeli a bőrhibákat. A nap folyamán többször is igazítani kell, hogy ne nézzek ki hülyén.
Senkinek sem ajánlanám. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Senkinek sem ajánlanám. :(

lejlova

2019. május 9.

Nekem ez nagyon nem. Nem lehet belőle annyit felvinni, hogy fényvédőként funkcionáljon, és rajtam nem is mutat szépen. Kásás, darabos. Sokkal egyszerűbb akkor már egy normális fényvédő, fölé meg egy jó BB-krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Bagette

2019. május 4.

Hát, meglehetősen szeret-nemszeret kapcsolatom van vele... Olyan kis szép az incije, a ppd 25 tök jó egy fizikai fényvédőtől és se nem túl matt, se nem túl zsíros bőrképet ad az én kombinált bőrömön...de basznyus, az elvi mennyiséget nem lehet belőle szépen felvinni :/ Iszonyat maszkszerű, vagy ha nem órákat töltök a kenegetésével, csíkos lesz az eredmény. Ha szivaccsal dolgozom el, persze jobban néz ki, de úgy egyrész nem igazán kerül fel az elvi szükséges mennyiség az arcomra, másrész nagyon nagy pazarlás, hisz a szivacs még vizesen is jelentős mennyiséget szív be. Szóval ha a szükséges mennyiség felét viszem fel, úgy minden szuper, szép az összehatás, de nekem (főleg nyárra) kevés így a védelem. Szóval másik fényvédő fölé fogom elhasználni, úgymond bőregységesítőnek, arra beválik.. Alapozót nem szeretek használni, nem akarom "megzavarni" a fényvédőmet a fölé kenegetéssel, szóval erre jó lesz, de nálam mint önmagában fényvédő, sajnos nem állja meg a helyét. Megmondom őszintén, aki gyönyörű természetes bőrképről ír vele kapcsolatban, erősen gyanítom, hogy közel nem visz fel eleget. (Pedig én sem viszek fel negyed teáskanálnyit, amennyit gyakran átlag méretű arcra ajánanak. Ennél jóval kevesebb, 0,8 g körüli mennyiség szükségeltetik az én arcomra-igen rohadt elvetemült vagyok, lemértem, kiszámoltam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

palfruzsina90

2019. május 4.

Szuper termék! Azt adja, amit ígér. Valóban matt, púderes, üde színt idéz elő a fényvédő. Több vélemény olvasása után én a fehér, napot szinte egyáltalán nem ért bőrömre a legvilágosabb "natural" árnyalatot vettem, de nekem nagyon világos lett, azonban sötétítő (Alverde) alapozó cseppekkel elértem az ideális színt.
Egyetlen hátránya amit meg tudok jegyezni egy hónapos használat után, hogy nagyon nehezen tudom lemosni sminklemosóval, eléggé makacs krémről van szó! Bátran ajánlom kombinált, zsíros bőrüknek, akik magas fokú színezett fényvédelemre vágynak a mindennapokban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.