Bioderma

Ár:   6280 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OceanSky555, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Színezett fizikai fényvédő, mely magas szintű (SPF50+ / UVA25) védelmet nyújt. Az ásványi szűrők és a Cellular Bioprotection® szabadalom kombinációja rövid és hosszú távon is védi a bőrt. A Cellular Bioprotection™ aktiválja a bőr természetes védelmét, megvédi a sejteket és küzd a korai bőröregedés ellen.

• Rendkívül könnyű formula, egyenletes arcszín és púderes, matt hatás a Liquid-to-powder technológiának köszönhetően
  • A szalicilsav kisimítja a bőr textúráját és fokozza ragyogását
  • A Fluidactiv™ szabadalom és a Capryloyl Glycine szabályozza a faggyú mennyiségét és minőségét, ezáltal megakadályozza a bőrhibák megjelenését

3 árnyalatban kapható

[VIDEO] Az idei nyár legjobb fényvédője? 🌞 Bioderma Nude Touch SPF 50+

sildi

2021. január 18.

Megrendeltem, de a középső árnyalat sokkal sötétebb az egyébként kreolos bőröm színénél, szóval bánom, hogy nem a legvilágosabbat vettem. (Most próbálom világosabb alapozóval keverni, az alapozó pedig SPF25.) Télre az én száraz bőrömre sajnos az aláhidratálás ellenére is szárító hatású, még csak 1-2 hete próbálkozok vele, de egyelőre sajnos nekem nem vált be túlságosan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

GabriellaBodnar

2021. január 6.

Az első olyan színezett hidratáló, ami nem zsírosítja a bőröm! Teljesen matt marad még a nap végére is, semmi csillogás. Először furcsa volt a folyékony állag, de meg lehet szokni. Szerintem nagyon jól el lehet dolgozni az arcon, nem vastag rétegben fed, aminek én kifejezetten örülök. Biztosan újra vásárolom. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Hollowsora5

2020. december 7.

Túl folyékony az állaga, és a színe sem vált be....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 7.

Túl folyékony az állaga, és a színe sem vált be....

fridaylover

2020. november 30.

2019. április
Már sima smink alapnak is megvenném, de így, hogy 50-es fényvédő van benne, tényleg csodaszer kategória! Mattít, egységes bőrképet ad, magában is elég, alapozó helyett. Esténként hámlasztó arckrémet használok, és eddig én is hajlamos voltam elfelejteni a fényvédőt, hiába tudom, hogy ez nagy hiba. Most ott tartok, hogy alig várom, hogy ezt felkenjem reggel! Rá egy kis pirosító és highlighter és kész is vagyok!

2020. november
Az első értékelésemet másfél éve hagytam, azóta is minden áldott nap felkenem az arcomra és nem múlik a szerelem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

2019. április

2020. november

piszmann

2020. november 15.

Borzalom. Szárít beüll a ráncokba természetellenes. Pénzkidobás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 15.

Borzalom. Szárít beüll a ráncokba természetellenes. Pénzkidobás

Szaffi

2020. október 30.

Nagyon szeretem ezt a fényvédőt. Akinek nincs különösebb problémája a bőrével,annak nagyon szép bőrképet eredményez. Pár óra után kb bármilyen krémtől felfénylik az arcom, viszont, ha ezt használom, még munkaidő végére sem fénylik az arcom.
A maszkviselés viszont nem túl nagy barátja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

A maszkviselés viszont nem túl nagy barátja.

nrekaa

2020. október 9.

5 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót, kb. 2 hónapja az amúgy (gyógyszer előtt is) makulátlan baba bőröm tele lett gyulladt, gennyes akné szerűséggel. Az egész Bioderma Sebium termékcsaládot felvásároltam hosszas keresgélés és kísérletezés után. Ajándékba kaptam ezt a színezett krémet a csomaghoz. A legsötétebb árnyalatot választottam, de még így is hófehér az arcomon, bele ül minden kisebb ráncba, az apró szőke szőrökre is kiül (mint a Global Cover társa). Fedése sajnos 0.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

molnarvio

2020. október 2.

Már többször újravettem, szeretem. Nyáron hidratáló nélkül csak ezt használom, úgy vettem észre tényleg csökkenti a bőrhibákat. Télen nekem túlságosan szárít és ha már alákenem a hidratálót, akkor valóban "csúszkál" rajta. Beauty blenderrel lehet szerintem a legszebben felvinni, először ijesztően olajos hatású, kell egy kis idő, hogy elérje a végső púderes hatást, ami sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Lorna

2020. szeptember 4.

Hát. Olvastam a véleményeket sokat mielőtt megvettem. Hideget és meleget. És kb én is így vagyok vele :hideg és meleg. Néha tudom értékleni a tulajdonságait néha frusztrál, ahogy működik, és ilyeneket gondolok róla : jól néz ki. Jól néz ki, feltéve ha az ember egy sötét szobában sminkel és aztán kerüli a jól megvilágított tükröket. Meg a többi embert. :)
Egy teljesen folyékony állagú krém - a krém nem jó szó rá, teljesen víz állaga van.
Mivel sminkeléskor mindig lusta vagyok ecsettel és szivaccsal bíbelődni, ezért rögtön kézzel estem neki ennek a terméknek, ami a leghatékonyabb technikának bizonyult ehhez a vízes állaghoz. Belecsöpögtetem a tenyerembe, aztán összerakom a tenyerem, végighúzom egymáson, hogy mindenhol egyenletesen legyen a tenyeremen, aztán ahogy egy krémet kenne a kozmetikus olyan masszírozós mozdulatokkal felkenem. Ez kb 3 másodperc, így nincs ideje elgondolkodni azon csíkozzon-e vagy se.
Ettől függetlenül volt olyan, hogy aláhidratáltság hiánya miatt belenéztem a tükörbe és legszívesebben lemostam volna annnyira vállalhatatlanul kiemelete a száraz részeket.
Ez most augusztusban egyre kevésbé fordul elő a meleg idő miatt, de emiatt nem is nagyon tudom elképzelni, hogy más évszakban jól működjön.
Érdekes állaga van olajos érzetű, viszont szárít. Tényleg kiszárítja az ember tenyerét amiről itt olvastam is előtte és úgy gondoltam: á az velem úgyse történik meg, én Mr. Monkosan lépések között is kezet mosok, rögtön kezet mosok. Simán kiszárította a tenyerem.
A bőröm rakoncátlankodik mostanában úgyhogy örültem neki hogy van benne egy kis szalicilsav. Nem okozott irritációt, pattanást.
Maszk hordással viszont abszolút nem kompatibilis. A nagy része a maszkon marad, és utána nagyon nem biztatóan néz ki az a maszk.
Nehéz felvinni megfelelő mennyiséget. Szerintem a negyed teáskanál már nem néz ki túl természetesen.
A színek elnevezése elég csalóka. Nekem a Természetes Szín nevű árnyalat van meg, ami a legvilágosabb árnyalat. A második legvilágosabb árnyalat pedig a Világos Szín nevű árnyalat mert.. logika?
Nem hinném, hogy újravenném, főleg mert amikor reggel ez és egy másik fényvédő között döntök rájöttem, hogy amikor emelett döntök arra szoktam gondolni: most nem megyek sehova, csak kutyát sétáltatok, oda tökéletes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Pomelo

2020. szeptember 2.

A legjobban bevált nyári színezett fényvédő a számomra, az egyetlen, ami nem zsírosítja a bőröm, főleg úgy, hogy nem kenek alá hidratálót, de nekem nem is kell, elég egy hialuronos szérum. Nagyon jól véd a nap ellen, egységes, szép bőrképet ad, könnyen felvihető, eloszlatható, ha gyorsan dolgozol, összességében olyan használni, mint egy BB krémet. Nem lesz ultramatt a hatás, de hosszabb távon sem fénylik vele a bőröm, és ez szuper. Kopni elég könnyen kopik, ha kifejezetten tartós hatást szeretnék, rámegyek még púderalapozóval.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.