Bioderma

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OceanSky555, Módosítva: 2020. január 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Színezett fizikai fényvédő, mely magas szintű (SPF50+ / UVA25) védelmet nyújt. Az ásványi szűrők és a Cellular Bioprotection® szabadalom kombinációja rövid és hosszú távon is védi a bőrt. A Cellular Bioprotection™ aktiválja a bőr természetes védelmét, megvédi a sejteket és küzd a korai bőröregedés ellen.

• Rendkívül könnyű formula, egyenletes arcszín és púderes, matt hatás a Liquid-to-powder technológiának köszönhetően
  • A szalicilsav kisimítja a bőr textúráját és fokozza ragyogását
  • A Fluidactiv™ szabadalom és a Capryloyl Glycine szabályozza a faggyú mennyiségét és minőségét, ezáltal megakadályozza a bőrhibák megjelenését

3 árnyalatban kapható

[VIDEO] Az idei nyár legjobb fényvédője? 🌞 Bioderma Nude Touch SPF 50+

Ár: 5000 , Eladó: youdoka
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Bátonyterenye , fizetés: Előre utalás után postázom, illetve személyesen is átvehető.
Ár: 3000 Ft , Eladó: ami2015
Állapot: 3-4 alkalommal használt, Helyszín: --, fizetés: utalás után postázom
IchliebeChremes

2020. január 20.

Szerettem a nyáron használni. Kicsit sötét volt az én bőrömhoz, de annyira nem volt vészes. Örülök hogy fizikai, mert a kémiai irritálja a bőröm. Most ilyenkor az őszi-téli-tavaszi időszakban elég nekem az SPF 30, de nyáron újból visszatérek hozzá, nagyon megszerettem. Állaga elég furi, nagyon folyós, az zavaró tényező volt még, de ezektől függezlenül újravevős:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 20.

Fruzsiii

2020. január 3.

Nekem van màr bevált fényvédőm a Niodtól,de gondoltam megnézek egy picit olcsóbb alternatívát,erre esett a választásom,mert csak a fizikai fényvédők jöhettek szóba.Nem rossz készítmény,nem irritálja a bőröm,viszont a smink nem igazán mutat jól rajta illetve hámlasztja rendesen a bőröm,és elég furi amikor pár óra után pici darabokba összeáll,olyan mintha morzsás lenne az arcom tőle😀nem fogom újravenni,de azért elhasználom,mert nem volt egy olcsó darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

RonjaR

2019. december 8.

Nagyon szeretem! Fizikai fényvédőt kerestem, és maximálisan elégedett vagyok vele. Egész nyáron használtam, és nagyon szépen tette a dolgát, úgyhogy kiérdemelte az állandó helyet a krémjeim között.
Elvileg kombinált/zsíros bőrre való, az enyém viszont érzékeny és száraz, ezért egy kis hidratáló krémmel összekeverve használtam, így nem szárította ki a bőrömet. Nagyon fehér az arcszínem, úgyhogy a 01-es árnyalat nekem pont jó, a 02 sajnos már sötét (főleg télen).

Jó tudni: ugyan egységesíti kicsit az arcbőrt, de mivel nem alapozó és nem BB krém, ezért nem igazán fedi el a bőrhibákat. (Számomra ez pozitív, mert pont ilyen terméket kerestem, de lehet, hogy valaki másra számít.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Svraki

2019. december 3.

Magas hényvédelem miatt vettem meg a termékét, meg hát gondoltam a gyerek mellett jó lesz alapozó helyett... Egész nyáron használtam, de vegyesek az érzéseim vele! Nehéz eloszlatni, fedése gyenge, száraz és zsíros bőrfelületeken teljesen más képet mutat! De jól egységesíti a bőrt aláhidratálás után. Jól lehet rá sminkelni miután teljesen beszívódott a bőrbe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Doorikad

2019. november 26.

A 02-es árnyalatot használom. Itteni vélemények miatt tartottam tőle, h szárítani fog, de pozitív csalódásként konstatáltam, hogy nem :) Csak az orromon emeli ki jobban a száraz hámokat, de az orrom szinre mindig hámlik, nem ez a krém okozza. Alá hialuronsavas szérumot és vizes lotiont kenek, majd a tenyerembe kiöntve, ujjal kenem fel apránként a krémet. Egységesebb, kellemesebb lesz tőle az arcbőröm és a -színem, finom, púderesebb a végeredmény. Elég sokáig matt matad a homlokom is (pedig pl. a Shiseido színezett hidratálóját használva elég hamar kifényesedik). És mintha kevesebb mitteszerem lenne, mióta használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

lupelupe

2019. október 28.

Hosszas hezitálás után a 02 light árnyalatot vettem meg, és sikerült is eltalálnom a megfelelő színt. Mint fényvédő hibátlanul működik, s a fedése is tökéletes számomra. Egyetlen dolgot nem kedvelek benne: nagyon szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 28.

Mia0602

2019. október 27.

2019.augusztus
Színezett fizikai fényvédő. Fényvédő, vagyis nem BB krém, főleg nem alapozó. Aki próbált már fizikai fényvédőt az tudja, hogy fehér réteget képez a bőrön és nem szívódik be. Ez a dolga. Színezett, vagyis nem fehér réteget hagy. Hurrá!!! +1* Gyönyörű púderes réteget képez (pedig én nem szeretem a matt finist) puha, lágy selymes tapintású a bőröm a használatakor. +1* Fed annyira mint egy BB krém. Az alapozókat nem is szeretem. Első találkozásunk egy termékminta formájában történt. Szerelem volt első használatra. Aztán megkaparintottam a legvilágosabb árnyalatot (natural) , de nem volt felhőtlen a viszonyunk. Hidratáló kell alá, mert a fizikai fényvédő szárító. Az egy hónapos használat alatt arra a megállapításra jutottam, hogy túlhidratálni sem szabad alá. Ugyanis ebben az esetben,nekem legalábbis a Bioderma nehezebben száradt, porosodott be. Úgyhogy csak egy krém és a Bioderma. Így a (megfelelő ?) mennyiséget én 3 részletben 10 csepp majd 2x 5 csepp viszem fel és ezt elég gyorsan beszívja ??? dehogy szívja! Csak gyorsan szárad a bőrömön.+1* Az hogy fluid engem cseppet sem zavar a bal markomba csepegtetem és jobb kezem középső ujjával szépen felpettyezem a bőrömre, majd lapogató mozdulatokkal eldolgozom. Nem kenem, mert úgy csúszkált össze-vissza. Szóval nekem ez a tökéletes FÉNYVÉDŐ és még BB krém vagy alapozó sem kell. 8 órát simán kibír, kopik közben, de én kerülöm a napfényt.

2019. október
Még egy kis dicséret! Miután egy másik fényvédővel (Bioderma Photoderm Mineral) 2 nap alatt hámlósra szárítottam az orrom megnéztem ez miért is jobb. Azzal ellentétben, ebben bőven van hidratáló anyag. Sőt még BHA is! Most már értem miért dicsérték nyáron a bőrömet. Egy flakon 40 alkalomra volt elég, nekem megéri. Fényvédő-bb krém hidratálóval, hámlasztóval havonta 5-6 ezerért, teljesen megéri.
Adnék még öt csillagot, ha lehetne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 27.

2019.augusztus

2019. október
Adnék még öt csillagot, ha lehetne.

dideki

2019. október 26.

Amikor először megvettem, és kipróbáltam egyáltalán nem értettem, hogy mire ez a nagy hype, akkoriban PC-s fényvédőmet használtam ezerrel, és amellett labdába se rúgott, de az nyár végén elfogyott és úgy éreztem luxus lenne egy alapvetően jó összetevős, magas fényvedelemmel rendelkező krémet a fiókban őrízni...Szóval másodszorra nekifutottam, és láss csodát: elégedett vagyok. Nekem a fedése (amennyi elvárható) is teljesen oké, egységesítésre tökéletes, nem okozott pattanásokat, szóval abszolút ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Zsuzsuzsza

2019. szeptember 17.

Lehetséges ,hogy az egyetlen vagyok ,akinek ez a termék nem vált be. nagyon akartam szeretni ,de...semmilyen módszerrel (sem kézzel ,sem szivaccsal )nem tudom szépen eldolgozni.Csíkos marad ,a pórusaimba beleül ,pár óra után pedig kritikán aluli ahogy kinézek , ha ezt használom.A márkát nagyon szeretem , de ezt a terméket nem venném meg többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

bernadettu

2019. szeptember 13.

2019.09.13. Most, hogy a kánikulának vége sokkal jobban szeretem használni, de most feleslegesnek érzem az SPF50-et. Ha valaki hozzám hasonlóan könnyen leizzad, nem fogja szeretni, egy csillagot azért visszaadok neki.

2019. június 10: Még tavaszi Glamour napok környékén vásároltam, amikor csak 4-5 csillagos értékelései voltak illetve a magas SPF szám is szimpatikus volt, így akcióban megvettem.
Nekem is hozzácsomagoltak egy sminkszivacsot, de azt tapasztaltam, hogy kézzel felvíve szebb lett az eredmény, szivaccsal besárgult sajnos. A01 Natural árnyalat van meg.
Melegben izzadással lefolyik az arcomról, ezért kell mellé egy erős smink fixáló is. És önmagában nem támaszkodok rá, mint fényvédő, egy kevert 50 faktoros naptejet használok alá.
Nem igazán praktikus a csomagolása, egy pumpa jó lenne hozzá.
A fedése elég kevés, pattanásokra kell a korrektor, de szépen egységesíti a bőrt.
Összességében nem rossz, de ha elhasználom, szerintem nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Nem igazán praktikus a csomagolása, egy pumpa jó lenne hozzá.
Összességében nem rossz, de ha elhasználom, szerintem nem fogom újravenni.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.