Bioderma

Ár:   6280 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OceanSky555, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Színezett fizikai fényvédő, mely magas szintű (SPF50+ / UVA25) védelmet nyújt. Az ásványi szűrők és a Cellular Bioprotection® szabadalom kombinációja rövid és hosszú távon is védi a bőrt. A Cellular Bioprotection™ aktiválja a bőr természetes védelmét, megvédi a sejteket és küzd a korai bőröregedés ellen.

• Rendkívül könnyű formula, egyenletes arcszín és púderes, matt hatás a Liquid-to-powder technológiának köszönhetően
  • A szalicilsav kisimítja a bőr textúráját és fokozza ragyogását
  • A Fluidactiv™ szabadalom és a Capryloyl Glycine szabályozza a faggyú mennyiségét és minőségét, ezáltal megakadályozza a bőrhibák megjelenését

3 árnyalatban kapható

[VIDEO] Az idei nyár legjobb fényvédője? 🌞 Bioderma Nude Touch SPF 50+

Ár: 4800 , Eladó: Marcsika1983
Állapot: Új, egyszer próbált. , Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: Személyesen Balassagyarmaton átvehető. MPL /GLS szállítás előre utalás után.
Ár: 4500 Ft , Eladó: gaz1ra
Állapot: 1 borsónyit próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után Foxpost/Packeta vagy személyesen a 13. kerületben

viragnyelven

2022. április 9.

Nem nyugozott le, sokkal jobban szeretek más fenyvedoket. De nem rossz egynek. Borzasztóan szárít, tolni kell alá a hidratalast ezerrel. A finish és a fedés szerintem ritka szép amúgy. Nem kényelmetlen. Rétegzős fenyvedonek, úgymond puderkent tok jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 9.

sildi

2022. február 24.

Megrendeltem, de a középső árnyalat sokkal sötétebb az egyébként kreolos bőröm színénél, szóval bánom, hogy nem a legvilágosabbat vettem. (Most próbálom világosabb alapozóval keverni, az alapozó pedig SPF25.) Télre az én száraz bőrömre sajnos az aláhidratálás ellenére is szárító hatású, még csak 1-2 hete próbálkozok vele, de egyelőre sajnos nekem nem vált be túlságosan.
Update: végül az üveg háromnegyede a kukában landolt, sehogy sem működött nálam, pedig nagy reményekkel rendeltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 24.

tinkaa_12

2022. február 17.

Amekkora reményekkel kezdtem el használni, akkora csalódás lett a vége. Én naív két dobozzal is vettem, mert sikerült akciósan szert tenni rá. A folyós állag még oké lenne, de annyira púderes hatású, hogy tükörbe se bírtam nézni. Nem tudtam szépen eldolgozni. Mindenen ott maradt a sárgás nyoma. Ráadásul használat után a kezemet is brutális módon kiszárította, csupán attól, hogy az ujjaimmal kentem el. Nem ajánlom ezt a terméket. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 17.

Haanita

2022. február 6.

Az adagolása miatt vonok le egy csillagot. Én nem tudom úgy használni, hogy közben ne csöpögjön össze-vissza..de ez lehet az én bénaságom is. :)

Nekem tetszik a folyékony állaga, könnyen fel tudom vinni, eloszlatni. Használat előtt hidratálok, mert ha ez nem történik meg, akkor "megül" az épp száradásban lévő patik mentén. Én a nude árnyalatot használom, felkenéskor kicsit világosabbnak tűnik, mint az eredeti bőrszínem, de aztán szép puderessé szárad, természetes hatása van az én arcomon. Nagyobb bőrhibák fedésére nem alkalmas még több rétegben sem, de nem is ezt a célt szolgálja. Ritkán sminkelek, így még nincs tapasztalatom abban, hogy milyen rá dolgozni.
Nekem összességében eddig bevált, jók az összetevői, nyáron lehet sötétebb árnyalattal fogok próbálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 6.

kviki7

2022. január 10.

Nekem ez így elsőre nagyon "nem ajánlom" termék. A színe brutál sárgás, nem igazadik az én bőrtónusomhoz semennyire sem. 😅 Az állaga számomra borzasztó, nagyon rossz adagolni, mindenfele folyik. 😕 A legnagyobb problémám mégis az, h nagyon szárít...ma másodjára használom és mind2x azt tapasztaltam h borzasztóan húzódik a bőröm tőle. Nagyon kellemetlen. Hozzáteszem, aláhidratálok és sajnos így is...Azért kap két csillagot, mert a szememet nem irritálja és ha a húzódás nem lenne, akkor maga a termék nem adna
nehéz érzetet, egész kellemes viselet lehetne. Kicsit több hasznalat után mindenképp updatelek, h hogyan alakul a viszonyunk. Remelem ez csak ilyenkezdeti dolog , bár a színével nem leszek békében az tuti😅

UPDATE: Sajnos továbbra is NEM. Nekem nagyon nem jön be. Ez az állag és hozzá ez az adagoló, egy rémálom. Talán annyi pozitívum, hogy az utóbbi napokban nem húzódott a bőröm tőle olyan intenzíven mint eleinte...de a színe azóta sem lett jobb. Általában úgy vásárolok arcápolással kapcsolatos terméket, h alaposan utána olvasok, hogy az nekem megfelelő lehet-e. Legtöbbször nem nyúlok mellé, de ezzel most nagyon. A tökéletes fényvédőt továbbra is keresem, bár a LRP színezett fényvédőjéhez térek vissza mindig, nemtudom miert kísérletezgetek. 😅

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

khiban

2021. december 18.

ÁPDÉTELEK! Most az EVY TECHNOLOGY SUNSCREEN MOUSSE KIDS SPF50 fölé rétegzem. Hogy amúgy az EVY-nek ez a terméke miért zseni, és miért térek vissza hozzá időről időre, azt kifejtem máskor. De ez a két fényvédő együtt nekem olyan hatást biztosít, hogy basszus: tapintásra mintha semmi nem lenne rajtam (persze ne tapogassátok a fényvédős arcotokat, mert letörölgetitek a védelmet, de azért mégis mondjuk pasizás/csajozás/gyerekezés/akármi közben baromira nem mindegy, hogy milyen puszit adni rá vagy tapizni... A kinézet meg olyan, mintha minden bőrhibám a múlté lenne, csak a nagyon gyulladt pattanásokból látszik át egy árnyék. És így nem is szárít a fizikai (amik engem rommá szárítanak mindig). A szemem köré nem teszek EVY-t, mert ott csíp, mint engem minden kémiai, ott aláhidratálok a Biodermának. Más: nekem a Biodermában idővel ilyen kis darabok, kövecsek, szemcsék jelentek meg, mintha homok lenne benne. Az arcon elkenve eltűnnek.

A PC világoskék színezett fényvédőjét (PAULA'S CHOICE RESIST SUPER-LIGHT DAILY WRINKLE DEFENSE SPF30) cseréltem erre. Sem egyiket, sem másikat nem használom alap fényvédőként, mert nekem még a zsíros, de vízhiányos, kombi bőrömet is nagyon szárítják. A URIAGE BARIÉSUN KID GYERMEK TEJ SPF50 + UVA ULTRA felé rétegzem. Illetve a szemem körül csak ezt használom, mert a szememtől ha egy méterre leteszek valahol egy kémiai fényvédőt, már úgy is elkezdi csípni... A PC a szemem körül kisebesítette a bőrt. Ezt viszont jól bírja a szem körüli érzékeny bőröm is. De aláhidratálok itt is extrán. Tehát a szemem körül reggeli rutin plusz extra hidratálásra megy. Az arcom többi részén pedig reggeli rutin plusz sima hidratálás plusz Uriage-ra. Ebben a formában nekem nagyon jó.

Mondom az előnyeit: megoldja a szemkörüli fényvédelem problémáját, nagyon jó a fedése, így nekem elég alapozónak is, nagyon jó állagot hoz létre az Uriage után, olyan finom, púderes, de nem túlzottan matt bőrképet, a színezéke miatt ad egy kis extra védelmet a látható fény ellen is, legalábbis remélem, és nagyon fennmaradós, nem folyik le vagy tűnik el. Mikor újrakenek, akkor csak az Uriage-t szoktam már rákenni (szendvicsbe kerül), és még azon keresztül is kitart. Én nem nagyon sminkelek, max egy kis szempillaspirált viszek fel, így arról nem tudok beszámolni, hogy további sminkelési lépésekkel hogy működik együtt. Én nagyon örülök neki, mert már a ki tudja, hányadik fizikai fényvédőt próbáltam, hogy megtaláljam a szemem köré is a fényvédőt. Mert a kémiaik csípik a szemem, a fizikaik pedig kisebesítik a bőrt. Ez pedig ráadásul könnyen, stabilan elérhető a gyógyszertárban legalább, ha már nem is valami olcsó.

A hátrányai: annyira fura, folyékony az állaga alapból, hogy én kizártnak tartom, hogy csak ebből a fényvédőből magából fel lehet vinni a szükséges mennyiséget, én csakis rétegzős fényvédőzőknek javasolnám emiatt (akik annyira fényvédőznek, hogy kétfélét is feltesznek, nem keverve, mert az nem jó, hanem csakis rétegezve). A kupakját is összekeni, kívülről is le kell néha törölgetni, ami hát eléggé pazarlás. Főleg, mert nem túl olcsó. De persze nem is kirívóan drága a maga kategóriájában.

Eredményem: én egyelőre csodaszernek minősíteném szívem szerint, mert végre van mit kennem a szemem köré. De objektíve levonok egy csillagocskát, mert ha valaki nem rétegez, akkor szerintem komoly dilemma, hogy fel lehet-e vinni belőle eleget. Ami egy fényvédő esetében valóban komoly dilemma. De nekem erről nincs tapasztalatom, mert meg sem kockáztattam. Illetve a szemem körül igen, de ott fizikailag is védi a napszemüveg vagy a monitorszemüveg, illetve azért maga az anatómia is. A folyékonyságért magáért még nem vonnék le, mert ez a Liquid-to-powder technológia amúgy elég jó ötlet, és valóban működik is. De hogy elég lenne a normálisan így felvihető? Jobb lenne akkor talán pipettás kiszerelésbe tenni, és segítséget adni az adagoláshoz (pl. hány csepp az oké?) Nem tudom... Na ezért vonok le egy csillagot. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 18.

Ennie86

2021. november 22.

Először mintát próbáltam belőle, és akkor nagyon megtetszett. Idén beruháztam a legvilágosabb árnyalatra. Nem bántam meg. 🙂 Az állaga rettentően folyós, de bőrrel érintkezve púderré alakul. Szép bőrképet eredményez. Nem fed annyira, de nem is ez a dolga. Nem égtem sose meg vele. 🙂 összességében nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 22.

Voros

2021. november 14.

A kombinált bőrömet szárította és mintha púderesen rátapadt volna az arcszőrömre. Nehéz adagolni is, folyik össze -vissza és emellé még drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 14.

sigma

2021. november 11.

Nagyon-nagyon szeretem ❤️
Nyaron indult a kapcsolatunk, es reszemrol orokke tart.
Az allaga nagyon folyos, szoktam vele benazni, feloltozes utan nekem tilos hasznalni mert tutira lecsopogtetem magam, minden esetben.
Nagyon konnyu eldolgozni, imadom az illatat, gyorsan beszivodik. Annyira szep termeszetes szine van, valahogy egeszsegesen ragyog tole a bor, nem olajos, zsiros vagy fenylo. En kivaltottam vele az alapozomat (persze ha nagyon gazos lenne a helyzet akkor onmagaban nem fed olyan jol). Nagyon kellemes viselni, szereti a borom, bajt nem csinal, maximalis 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

Nagyon-nagyon szeretem ❤️
Nyaron indult a kapcsolatunk, es reszemrol orokke tart.

KonDori

2021. október 30.

Update: Korábbi véleménnyel ellentétben fel kell, hogy pontozzam. Akkor 1, most 3 csillagot adok neki. Mivel a PC fényvédő sokáig nem volt elérhető, volt időnk egymáshoz szokni. Az volt a baj, hogy a kedvenc fényvédőmhöz mértem. Ha attól elvonatkoztatok, nem rossz. Ugyan az olajos érzet továbbra is jellemzi (és a finish sem matt), de így a hidegebb időben el tudom viselni magamon, nem csípi s szemem sem. Ebben az időszakban nem látom úgy, hogy a bőrhibákat nagyon kiadná, mint korábban írtam. Elhasználom, de nem vagyok benne biztos, hogy újraveszem. Azt tapasztalom, hogy az én bőröm az SPF 50es fényvédőkez nagyon nem kedveli. Akinek ezzel ninca baja vagy mát nagyom jól nyomja a fényvédőzést, annak bejöhet. A színe rendben van, és egészb jól fed.

Szerettem volna szeretni, de egy borzalom. 3 hete vásároltam, mert hónapok óta nem elérhető a PC színezett fényvédője. Nekem nagyon nem vált be a kombinált bőrömön. Olyan, mintha olajat kentem volna az arcomra egy kis barna színnel. Nagyon lassan szívódik be és kénytelen voltam még 15 perc után is kicsit felitatni a bőrömről, mert nagyon olajosnak éreztem. Az állaga nagyon folyós, bár szerintem nem kezelhető emiatt nehezen, könnyen fel lehet vinni. Egyáltalán nem matt és több óra után sem érzem azt, hogy beszívódott volna, egész nap megnaradt az olajos bőrfelszín, pedig nem szokott fényleni az arcom. Minden ráncba beleül, megmutat minden apró bőrhibát. Amint újból elérhető lesz a PC fényvédő, megy a kukába, nem használom el. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 30.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.