Bioderma

Ár:   6280 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: OceanSky555, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Színezett fizikai fényvédő, mely magas szintű (SPF50+ / UVA25) védelmet nyújt. Az ásványi szűrők és a Cellular Bioprotection® szabadalom kombinációja rövid és hosszú távon is védi a bőrt. A Cellular Bioprotection™ aktiválja a bőr természetes védelmét, megvédi a sejteket és küzd a korai bőröregedés ellen.

• Rendkívül könnyű formula, egyenletes arcszín és púderes, matt hatás a Liquid-to-powder technológiának köszönhetően
  • A szalicilsav kisimítja a bőr textúráját és fokozza ragyogását
  • A Fluidactiv™ szabadalom és a Capryloyl Glycine szabályozza a faggyú mennyiségét és minőségét, ezáltal megakadályozza a bőrhibák megjelenését

3 árnyalatban kapható

[VIDEO] Az idei nyár legjobb fényvédője? 🌞 Bioderma Nude Touch SPF 50+

Ár: 4500Ft , Eladó: hencico
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Debrecen, Hajdúszoboszló, fizetés: Személyes átvétel Hajdúszoboszlón és Debrecenben. Postázom is, a postaköltség a vevőt terheli.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

molnarvio

2020. október 2.

Már többször újravettem, szeretem. Nyáron hidratáló nélkül csak ezt használom, úgy vettem észre tényleg csökkenti a bőrhibákat. Télen nekem túlságosan szárít és ha már alákenem a hidratálót, akkor valóban "csúszkál" rajta. Beauty blenderrel lehet szerintem a legszebben felvinni, először ijesztően olajos hatású, kell egy kis idő, hogy elérje a végső púderes hatást, ami sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Lorna

2020. szeptember 4.

Hát. Olvastam a véleményeket sokat mielőtt megvettem. Hideget és meleget. És kb én is így vagyok vele :hideg és meleg. Néha tudom értékleni a tulajdonságait néha frusztrál, ahogy működik, és ilyeneket gondolok róla : jól néz ki. Jól néz ki, feltéve ha az ember egy sötét szobában sminkel és aztán kerüli a jól megvilágított tükröket. Meg a többi embert. :)
Egy teljesen folyékony állagú krém - a krém nem jó szó rá, teljesen víz állaga van.
Mivel sminkeléskor mindig lusta vagyok ecsettel és szivaccsal bíbelődni, ezért rögtön kézzel estem neki ennek a terméknek, ami a leghatékonyabb technikának bizonyult ehhez a vízes állaghoz. Belecsöpögtetem a tenyerembe, aztán összerakom a tenyerem, végighúzom egymáson, hogy mindenhol egyenletesen legyen a tenyeremen, aztán ahogy egy krémet kenne a kozmetikus olyan masszírozós mozdulatokkal felkenem. Ez kb 3 másodperc, így nincs ideje elgondolkodni azon csíkozzon-e vagy se.
Ettől függetlenül volt olyan, hogy aláhidratáltság hiánya miatt belenéztem a tükörbe és legszívesebben lemostam volna annnyira vállalhatatlanul kiemelete a száraz részeket.
Ez most augusztusban egyre kevésbé fordul elő a meleg idő miatt, de emiatt nem is nagyon tudom elképzelni, hogy más évszakban jól működjön.
Érdekes állaga van olajos érzetű, viszont szárít. Tényleg kiszárítja az ember tenyerét amiről itt olvastam is előtte és úgy gondoltam: á az velem úgyse történik meg, én Mr. Monkosan lépések között is kezet mosok, rögtön kezet mosok. Simán kiszárította a tenyerem.
A bőröm rakoncátlankodik mostanában úgyhogy örültem neki hogy van benne egy kis szalicilsav. Nem okozott irritációt, pattanást.
Maszk hordással viszont abszolút nem kompatibilis. A nagy része a maszkon marad, és utána nagyon nem biztatóan néz ki az a maszk.
Nehéz felvinni megfelelő mennyiséget. Szerintem a negyed teáskanál már nem néz ki túl természetesen.
A színek elnevezése elég csalóka. Nekem a Természetes Szín nevű árnyalat van meg, ami a legvilágosabb árnyalat. A második legvilágosabb árnyalat pedig a Világos Szín nevű árnyalat mert.. logika?
Nem hinném, hogy újravenném, főleg mert amikor reggel ez és egy másik fényvédő között döntök rájöttem, hogy amikor emelett döntök arra szoktam gondolni: most nem megyek sehova, csak kutyát sétáltatok, oda tökéletes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Pomelo

2020. szeptember 2.

A legjobban bevált nyári színezett fényvédő a számomra, az egyetlen, ami nem zsírosítja a bőröm, főleg úgy, hogy nem kenek alá hidratálót, de nekem nem is kell, elég egy hialuronos szérum. Nagyon jól véd a nap ellen, egységes, szép bőrképet ad, könnyen felvihető, eloszlatható, ha gyorsan dolgozol, összességében olyan használni, mint egy BB krémet. Nem lesz ultramatt a hatás, de hosszabb távon sem fénylik vele a bőröm, és ez szuper. Kopni elég könnyen kopik, ha kifejezetten tartós hatást szeretnék, rámegyek még púderalapozóval.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

kdorci

2020. augusztus 31.

Bajban vagyok én is ezzel a termékkel. Nagyon nagyon kényes, amire nem feltétlenül van ideje az embernek reggelente, hanem csak fel szeretné vinni az alapozót, fedjen jól és kész. Az árnyalatokról inkább szó se essék. :D Ha túl sokat hidratálok alá csúszkál az arcomon és nincs az a púder se mennyiség, ami elbírna vele. Viszont ha alig hidratálok alá, akkor szárít, nehéz megtalálni az aranyközepet. Néha foltos marad az arcom nem fed egyenletesen. Próbáltam én már kézzel, ecsettel, szivaccsal volt, hogy mind a hármat bevetettem egy sminkelés alatt. Egyik sem volt az igazi. Annyiból jó, hogy ilyen folyékony, hogy könnyen fel lehetne vinni az 1/4 teáskanálnyi adagot belőle, de ha annyit szeretne valaki felvinni, az már soknak bizonyul és szintén csúszkálni kezd. Fedése vitatható, akinek tökéletes a bőre és pl használ alá egy másik fényvédőt is(abból a rendes mennyiséget), annak elég lehet ebből egy vékony réteg is, viszont akinek már foltos az arca vagy pattanásos annak az nem lesz elég. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Anheszenamon

2020. augusztus 19.

Nekem nagyon bevált és újra is fogom venni. Pedig a negatív vélemények miatt sokat hezitáltam a megvásárlásán, de nem bántam meg. Kombinált, nyáron zsíros bőröm van, így igazi áldás ez a folyékony fényvédő. A legtöbb arcra való fényvédővel pont az a bajom, hogy túl nehezek, zsírosak, szinte fulladozik és izzad alattuk a bőröm. Ettől a falnak tudnék menni. Viszont ez a színezett Bioderma nagyon jó. Nem szárít, nem feszül tőle a bőröm, nem irritál, szemkörnyékre is nyugodtan kenhetem mert nem bántja a szemem és nem könnyezek tőle (mint sok kémiai fényvédőtől) Érdemes figyelni a webáruházak akcióit mert gyakran lehet olcsóbban hozzájutni. Már két kolléganőm is megvásárolta az én áradozásaim miatt. Engem az sem zavar, hogy nagyon folyós az állaga. A tenyerembe öntök belőle miután alaposan felráztam és így viszem fel az arcomra. Több vékony rétegben teszem fel, mert így könnyebben beszívódik és szebben el is lehet oszlatni, majd jöhet a következő réteg fényvédő. Negatívumot nem tudok rá mondani, nálam újravevős az egyszer biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Gica81

2020. augusztus 19.

Fényvédőt kerestem az arcomra, amikor eszembe jutott, hogy ennek a márkának vannak már színezett fényvédői is.
A legvilágosabb árnyalatot választottam a Természetes 01-est, ami pont passzol a bőrszínemhez.
Kinyitás után kicsit meglepődtem, hogy vízállagú de gyorsan megszerettem, mert szép egységessé teszi az arcomat. Kézzel viszem fel az arcomra, jól eldolgozható így is, olyan mintha krémezném az arcomat. Összességében nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

ReginaGeorge

2020. augusztus 11.

Nem a kedvencem. Nagyon nehéz felvinni a bőrre, én az RT szivaccsal szoktam szárazon, úgy nem csúszkál, bár úgy sokat felszív. Tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

csizi

2020. augusztus 7.

Nekem az a problémám vele, pár nap folyamatos használat után teljesen kiszárad a bőröm. És pattanások is előjönnek. Pedig hidratálok alá. Miután abbahagytam rendbe jött a bőröm, de miután újból elővettem megint megismétlődött ez a negatív hatása. Sajnálom, pedig jó lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

lyra89

2020. augusztus 6.

Nyárra,mikor a BB krémet is soknak érzem, tökéletes választás. Olyan arckrémet kerestem, ami szépen egységesíti az arcbőrt, és magas fényvédelemmel rendelkezik. Télen biztos visszatérek a fényvédő+alapozó kombóra, de nyaranta visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Benedetta88

2020. július 30.

Ez az öntögetős kiszerelés egy rossz vicc, ezért mellőztem a használatát jó ideig, mert nem volt kedvem ezzel babrálni. Viszont ebben a nagy melegben újra elővettem és kellemes csalódást okozott. Alaposan fel kell rázni. A hozzá ajándékba kapott Bioderma szivaccsal már tökéletesen fel tudom vinni, eleinte kézzel próbálkoztam. Kis ideig várok míg "megszárad" és az eredmény természetes hatású arcbőr. Nem szárad mattra, nem fed úgy mint egy BB krém, de nem is ezt várom tőle. Egységesítésre és fényvédelemre tökéletes, ha nincs kedvem a szokásos alapozó/BB krém + fényvédő kombóhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.