Bioderma

Ár:   €10.90   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori, Módosítva: 2021. január 26.

Ár:   €10.90
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A habzó krémlemosó olyan halványító hatású tisztító, amely csökkenti a pigmentfoltok számát és méretét. AHA-savakban és hámlasztó mikrogyöngyökben gazdag, amelyek gyengéden kisimítják a bőrfelszínt, valamint egységesítik az arcszínt és fokozzák a bőr ragyogását. Aktív összetevők szabadalmaztatott kombinációja, mely szabályozza a hiperpigmentáció kialakulásáért felelős biológiai mechanizmusokat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ljudith78

2022. március 26.

6 hónap után, most fogyott el egy 500 ml-es pumpás kiszerelés, így elég konkrét véleményem van már róla, és rögtön lelövöm a poént, újraveszem 😍
Esti lemosónak használom, kétfázisú szemfesték lemosó után őt vetem be. Az apró kis szemcséket kimondottan szeretem benne, nem karcolnak, maradéktalanul eltávolítja az összes sminket, és teszi mindezt szárító hatás nélkül (ha nem rögtön teszek fel krémet, akkor se húzódik a bőröm).
Bár én szeretem az illatos kencéket, és ez baromira nem az, de a hatása miatt meg tudtam barátkozni vele. Jár az 5 *, mindent tud amit én egy lemosótól elvárok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 26.

Theodora

2022. január 25.

Sajnos nem jött be, egyszerűen nem értem, minek tesznek bele parfümöt, és ha már tesznek, miért van hányás szaga. A kis szemcsék pedig baromira zavaróak, már-már kellemetlen mindennapos használat során, ahogy dörzsöli az arcot, pedig nekem nem érzékeny a bőröm.
Testre fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 25.

Testre fogom elhasználni.

dunaimano

2021. november 30.

Egy mini kiszerelésű mintát volt lehetőségem elhasználni, ez alapján inkább egy rövidtávú benyomsáról fogok beszámolni. Fehér, apró szemcsés, ami elég furcsa, nem vagyok hozzászokva a fizikai hámlasztókhoz, radírokhoz, és a kémiai hámlasztók fénykorában nem is tartom túl értelmesnek egy lemosóba mikrogyöngyöket vagy egyéb szemcséket tenni. Egyszerűen létezik kíméletesebb módja a hámlasztásnak, bár soha nem éreztem, hogy végigkaristolná a bőröm, éppen kellemes élménynek sem mondhatom. Alapvetően gyengéden habzó, ez viszont nagyon pozitív, nem tisztít le minden hasznosat is a bőrröl. Újra nem venném, és nem is győzött meg: egy tök átlagos, nem rossz termék, de sokkal jobbak vannak a piacon. Pigmentfoltok terén még kíváncsi lennék, mit tud, de ahhoz egy kicsit nagyobb kiszereléssel kéne próbálkoznom, hosszabb távon, de ez bizonyosan elmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 30.

nihilistahedonista

2021. november 3.

Az első lemosóm, most ismerkedem a tudatos bőrápolással. Rettentő elégedett vagyok vele, olyan jó érzéssel tölt el a használata. Azért választottam ezt, mert a pigmentfoltokat szeretném eltüntetni. Mást is használok a rutinomban erre a problémára, úgyhogy nem tudom megmondani majd, hogy minek köszönhető a siker, illetve ősszel amúgy sem olyan erősek a foltjaim, szóval nehéz megítélni, hogy hogy haladok. De úgyis a hosszú távú hatások a lényegesek. Gyönyörűen megtisztítja az arcom, nem csikorgós a végeredmény. Szeretem a visszafogott illatát, nem bántja a bőröm, habár nem is vagyok erre érzékeny. Megfizethető, és elég sokáig használható. Ezután a G&G Jelly Joker jön, majd jövök frissíteni a véleményem, hogy melyik vált be jobban.

Update: Elvettem egy csillagot, mert egyre jobban zavarnak az apró szemcsék a termékben. Nélkülük sokkal jobb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 3.

zimmbo

2021. szeptember 27.

Ud.: A dörzsi szemcsék miatt inkább mégsem használom minden nap.

Néhány hete használom, kedvenc lemosómmá avanzsált. Először picit aggódtam a dörzsi szemcsék miatt, de nem tapasztaltam semmi negatívumot ezzel kapcsolatban, remélem hosszútávon sem lesz gond. Csodálatosan tisztára és simává varázsolja a pofimat. Pigment foltjaim nincsenek. Ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Ud.: A dörzsi szemcsék miatt inkább mégsem használom minden nap.

Piko888

2021. augusztus 9.

Pumpás, 500 ml kiszerelésben vettem meg. Tekintve, hogy kevés kell belőle, szerintem nagyon megéri az árát. Radírozó, de nagyon lágyak a szemcsék, nem irritálják a bőrömet. Hámlasztót is tartalmaz. Nekem nagyon szépen rendbe tette és kordában tartja a hámlásra hajlamos arcbőrömet, szerintem maradok ennél.
Pigment folt halványításról én sem tudok érdemben beszámolni, bár nem is kimondottam ezért vettem.
Nem szárít, mindennapi használatra is tudom javasolni. Nagyon elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Magikalany

2021. április 13.

Nem tudom, hogy ez egy új termék-e, és azért nincs hozzá egyelőre vélemény. Úgy 1,5-2 hónapja használom. Pigmentfoltjaim nincsenek, de kerestem valami jó lemosót magamnak, és úgy érzem, hogy most megtaláltam :) Minimális illata van, de én szeretem. Apró kis göbök vannak benne, ezek nem durván morzsolják az arcbőröm, inkább kellemesen masszírozva tisztítanak. Nekem ez a termék pár hét alatt sokkal többet tett az arcom simaságáért és tisztaságáért, mint a Tindigo AHA-s krémje. A mitesszereim az orromon pár hét alatt sokkal halványabbak lettek, az arcbőröm egyenletesebb, simább. Voltak ilyen kis dudorok (gondolom, kosz beragadva a hámréteg alá), ez most szinte mindenhonnan eltűnik. Én nagyon szeretem, és nagyon sokáig jó, mert nem kell belőle sok, használom az arcomon kívül a nyakamra és a dekoltázsomra is. Ezt biztosan újraveszem, és bár a pigmentfoltok halványításához nem nagyon tudok hozzászólni, nekem az már elég, hogy tisztának érzem az arcom utána, és ezt alátámasztja az érzés és a látvány is. Általában csak este használom, utána picit húzódik a bőröm, de rögtön teszek fel valamilyen szérumot vagy hidratálót, úgy pedig rögtön elmúlik ez az érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.