Bioderma

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szász-Benczúr, Módosítva: 2015. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Bőrápoló mitesszeres, pattanásokra, aknéra hajlamos bőrre, amely szabályozza a bőr faggyú-összetételét is.

• A szabadalmaztatott Fluidactiv® komplex tartalma szabályozza a bőr faggyú-összetételét, ezáltal meggátolja a pórusok eltömődését és a mitesszerek, pattanások kialakulását.
  • Segít a pattanások és mitesszerek  visszahúzódásában (Visa PP n° 054 PP05T208).
  • Használatával a bőrhibák kisimulnak, a bőrfelszín egyenletesebbé válik.
  • Nem komedóképző.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tundee

2017. április 21.

Nekem sajnos nagyon pattanásos volt a bőrőm...ki probáltam és kb 3-nap alatt eltünt! Szóval mindenkinek ajánlani tudom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Tapiocska

2016. március 29.

Én először egy kis mintához jutottam csak hozzá, akkor nagy hatással volt rám, így megvettem belőle egy egész tubussal. (30 ml). Mostanában nem használom rendszeresen, mert úgy vettem észre hogy kicsit zsírosodik tőle a bőröm, (és elég drága is nekem) de ha éppen "pattanásosabb napjaim vannak", elég este felkenni vékonyan és kb már másnap látszik az eredmény. Úgyhogy én szeretem és ajánlom is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Cu2tka-baba

2015. szeptember 16.

Csomagban volt és megvettem akciósan. Most már elfogy, de hosszú távon sajnos nem segít:( A melegtől nagyon kipattogtam és tele van a homlokom pattanással, de ez semmit se segített rajta. A szalicilsav+ cinkes krém sokkal többet :/ Sajnálom, de a krém maga nekem pénzkidobás volt. A micellás víz miatt érte csak meg a csomag:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Dodecyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Mannitol, Fructooligosaccharides, Rhamnose, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.