Bioderma

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. szeptember 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nedvesség-, faggyú- és pH-kiegyensúlyozó termék

A Sébium Lotion mélyen hat, hogy tartósan visszaállítsa a vegyes és zsíros bőr egyensúlyát, és még az érzékeny bőr számára is biztonságos. Összetevői tisztítják a bőrt és segítenek korlátozni a bőrhibák megjelenését.

• A glicerin biztosítja a szükséges nedvességet
  • A cink-glükonát és a B6-vitamin szabályozzák a faggyútermelést
  • A capryloyl glycine beállítja a bőr pH-értékét, a pattanásokért felelős baktériumok növekedésének elkerülése érdekében
  • A Fluidactiv® szabadalom biológiailag szabályozza a faggyú minőségét és megakadályozza a pórusok eltömődését

Eredmény: a bőr felülete finomodik és a pórusok csökkennek az agarsav és szalicilsav kombinációjának köszönhetően.

Háromszoros hatás: 8 órán keresztül hidratál, kontrollálja a faggyútermelést, és szabályozza a pH-t.

emeseee6

2019. április 18.

Szuper!!! Tényleg megakadályozza /visszafogja a faggyútermelst,még az én nagggyon zsíros bőrömön is. Együtt használom a krémmel (egyszerre is kezdtem,így nem tudom külön külön milyenek)de együtt nagyon hatásosak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Sheila

2019. április 9.

Én arra számítottam hogy ez vmi folyékonyabb géles állagú, esszencia szerű dolog lesz, de aztán picit csalódottan konstatáltam, hogy felőlem hívhatják lotion-nak v bárminek, de ez max egy sima, zsíros bőrre való tonik, nem több. De egyébként ettől még szeretem, vattakorongra öntve törlöm vele át reggel-este az arcomat (így nem túl gazdaságos, gyorsan fogy, de ha meg a tenyerembe öntöm akkor meg lefolyik a fele, szóval még így vált be jobban)
Kellemes használni, frissíti a bőrömet, finom az illata, nem hagy maga után ragacsos érzést, nem irritál. Pattanásokat, mitesszereket nem tünteti el, de talán mérsékli. Csodát nem tesz, de leginkább azért kedvelem, mert megnyugtat a tudat, hogy az amúgy is hisztis bőrömet nem kínzom tovább, ha ezt használom.
Nem csodaszer, a hype-hoz képest drága, de azért szerethető. Talán alkalomadtán újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 9.

JErzsi

2019. március 31.

Már több mint a felét elhasználtam és hát kicsit vegyesek az érzéseim a termékkel kapcsolatban. De ez valószínűleg az ára és a hozzá fűzött remények miatt alakultak ki.
Reggelente használom (de van, hogy reggel és este is) nyugtató érzés, kellemes, friss illat, hamar beszívódik. DE a termék szerintem inkább a megelőzéshez ad hozzá, meglévő pattanásokkal, mitesszerekkel nem csinál semmit, hidratálnom is kell még és nekem nem igazán tolja ki a kifényesedést sem sajnos. Elhasználom, de újra biztosan nem veszem. Nálam a TO termékei jobban beváltak, sokkal olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

HauszDora

2019. március 27.

Nagy reményekkel kezdtem el használni, de nekem egyáltalán nem vált be. Nagyon irritálta a bőröm és a pattanásaim száma egyre gyarapodott. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

SchmitzhoferFanni

2019. március 26.

Nekem nagyon bevált! Mindent szeretek benne az illatától kezdve, a bőrömre gyakorolt hatásáig. Nyugtatja a bőröm és puha lesz utána. Fújós szórófejnek örülnék mert így kicsit pacsmagolós. Én a tenyerembe öntök belőle és onnan ütögetem fel, de mivel vizes igy akarva akaratlanul is minimálisan kifolyik a tenyeremből. Nekem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Nashuaaa

2019. március 23.

Update:
Nem hozott nagy változást az életembe hosszútávon sem, amit ennyi pénzért azért kicsit nehezményezek. Egy újabb hisztis korszakban, amikor a bőröm megbolondult próbáltam, hogy mást lehagyok és csak ezt,de a gyulladással sem csinált semmit, nem húzta le, sőt újak jöttek ki(nyilván nem tudhatom, hogy ettől -e ), szóval nekem fölösleges termék, elég sok pénzért.
Még egy negatívum a nagyon rövid szavatossági idő, kb elhasználhatatlan szerintem fél év alatt, és persze nem úgy romlik meg, hogy takkra 6 hónapra, de azért nagyon sokkal tovább sem szívesen kenegetném.

Pár használatos véleményem van még csak, de hátha valakinek már ez is jól jön :) Aztán majd jövök updatelni.
A bőröm korpás szeborheás, az utóbbi 3 hétben pedig sokkal érzékenyebb, mint általában szokott lenni, folyton apró kiütések, egyenetlenségek jelennek meg rajta, majdnem mindennap, és miután Tindigo ajánlotta, és a Biodermát egyébként is szeretem, adok neki egy esélyt.
Arctisztítás utánra illesztettem be a rutinomba. Első benyomásom az, hogy nehéz felvinni. Ez egy teljesen víz állagú termék, olyan, mintha egy vizes állagú essencia lenne, amivel alapvetően nekem nincs bajom,csak kicsit nehéz úgy kiönteni és felpacsmagolni az arcomra, hogy ne veszítsek el belőle. Ha ezen túl vagyunk, gyorsan beszívódik,épp csak egy pici réteget hagy maga után, de tényleg csak minimálisat. Ami viszont fura, hogy engem csíp. Felkenés után pár percig határozottan csíp, pedig semmilyen hámlasztó (The ordinary 30%-os sem) nem szokott, ez pedig azért nem hámlasztó, még ha egy kis szalicilsav van is benne. Nem tudom ez normális reakció-e, mindenesetre miután elmúlik, semmi irritáció nem mutatkozik az arcomon tőle.
Puha, jó tapintású bőrt hagy maga után, de mivel az én bőröm alapvetően is az, ez nem megy csodaszámba. A gyulladásokat mintha lehúzná picit, vagy legalábbis nem keletkeznek újak, viszont nagy változást azért nem hozott még az életembe.
Egyelőre egy 4 pontot ér, mivel mintha visszafogná picit a bőröm megőrülését, hidratál és a csípés mellett is jó használni, mert nem ragad tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Update:

RachelZ

2019. március 22.

A Sensibio Gel mellett használom és alapjaiban változtatta meg a bőrápolási rutinomat, ezzel pedig a bőröm állapotát. Kicsit szkeptikus voltam ezzel a víz állagú termékkel kapcsolatban, de önmagában is képes stabilizálni a bőrt, nyugtatja az érzékeny, gyulladt pontokat. Használható a mindennapos hidratáló krém előtt is, kimondottan jól egyensúlyozta az arckrémem kissé zsíros állagát. Ha le van árazva, akkor mefizethető árban van, szerintem én is újra fogom venni, mert hiánypótló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Szilvike09

2019. március 21.

nem használom még régóta..így csak az eddigi tapasztalataimat tudom megosztani. esténként tisztítom vele a bőrömet, láthatóan mélyen hatásosan tisztít, vattakorongon látszik. a kellemes friss illatát imádom. bőröm nem zsírosodik, pórusaim minimálisan csökkentek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

Makk Zsuzsó

2019. március 12.

Ez a tonik hosszú távon bizonyít. A napi használat során legfeljebb annyit érezni, hogy ez egy jó kis hidratáló alapréteg, kondicionálja a bőrt a többi termék befogadására. Aztán pár hónap után, napi kétszeri használattal azt vettem észre, hogy tulajdonképpen problémamentes a bőröm (önmagához képest természetesen), pattanás alig, a mitesszerek is valahogy jobban kordában vannak tartva, különösen a feketék, szinte alig jött ki télen az ekcémám, nem voltak szárazságfoltok az arcomon. Újra fogom venni, az biztos. Persze használok én utána mindenfélét (PC, Ordinary, Hylamide termékeket, főleg retinolt, C-vitamint), de ezeket a pozitívumokat azóta érzem, mióta ez a tonik benne van a rutinomban. És még azt is észrevettem, hogy kevesebbszer nyúlok a hámlasztóim után. Szóval a zsíros seborrheás bőrűek mindenképp tegyenek vele egy próbát, és legyenek türelmesek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

idonthaveaname

2019. január 15.

Én tonikként alkalmazom, és szeretem! Hatalmas csodát nem művelt a bőrömmel, viszont tagadhatatlanul az eddigi legjobb számomra (bár túl sok jó minőségűt nem próbáltam, igaz). Ez az első "tonik", ami teljesen beszívódik az arcbőrömön, egységesíti a bőrképet, és könnyebben tudok rá krémezni is, a krémek is könnyebben beszívódnak. A pattanásokra, ha kijönnek, nem igazán használt, de gyorsabban elmúlnak, a miteszerekkel nem tud mit kezdeni (bár egyre inkább az az érzésem, hogy azokra csak a klasszikus nyomkodás a megoldás), ugyanakkor érzem, hogy táplálja a bőrömet, és végre valami, aminek jó az INCI-je, és nem hagy kellemetlen, ragacsos réteget, és nagyon sokáig elég a vizes állag ellenére is! Aki problémás bőrű, az áldozza rá az összeget, mert ár-érték arányban szerintem megéri, és végre nem valami drogériás vackot kap az arc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.