Bioderma

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. szeptember 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nedvesség-, faggyú- és pH-kiegyensúlyozó termék

A Sébium Lotion mélyen hat, hogy tartósan visszaállítsa a vegyes és zsíros bőr egyensúlyát, és még az érzékeny bőr számára is biztonságos. Összetevői tisztítják a bőrt és segítenek korlátozni a bőrhibák megjelenését.

• A glicerin biztosítja a szükséges nedvességet
  • A cink-glükonát és a B6-vitamin szabályozzák a faggyútermelést
  • A capryloyl glycine beállítja a bőr pH-értékét, a pattanásokért felelős baktériumok növekedésének elkerülése érdekében
  • A Fluidactiv® szabadalom biológiailag szabályozza a faggyú minőségét és megakadályozza a pórusok eltömődését

Eredmény: a bőr felülete finomodik és a pórusok csökkennek az agarsav és szalicilsav kombinációjának köszönhetően.

Háromszoros hatás: 8 órán keresztül hidratál, kontrollálja a faggyútermelést, és szabályozza a pH-t.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Osika
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Banki átutalást követően ajánlottan postázom vagy küldöm foxposton. A pk. a vevőt terheli. Bp-en személyes átvétel is lehetséges.
Martu0508

2019. október 6.

A több Sébium termékkel együtt használom ezt a tonokot, együtt szép hatást eredményeznek. Amit biztosan látok, hogy valamennyit tényleg hidratál, de krémezni kell utána, szerencsére hamar felszívódik. Párommal együtt használom, így kb. 4 hónapra elég kettőnknek ez a 200 ml-es adag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

HCHB11Cl11

2019. szeptember 18.

Alapvetően nincs ezzel a tonikkal semmi baj, ajánlom kipróbálásra, de úgy érzem vannak ennél a terméknél combosabb, hatásosabb szerek is, amik egy problémásabb bőrű embernek inkább beválnak, ár-érték arányban is (pl. korai tonikok). Vannak benne hasznos hatóanyagok, de úgy érzem túl sokat ígér, kicsit hatásvadász nekem a termék így egymaga. Kiegészítésként, egy rutinban elmegy, ha vannak mellette magas hatóanyagtartalmú szérumok.
Negatívumok: az az érzésem, mintha nem szívódna be rendesen, főleg ha reggel kenem magamra (de lehet sokat használtam belőle); van benne illatanyag; a Bioderma nem cruelty-free.
Tetszik a zöld dizájn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Tetszik a zöld dizájn.

kriszte90

2019. szeptember 4.

Nekem egyáltalán nem vált be. Ugyanúgy fénylik tőle a bőröm talán még jobban ha használom :( Pedig eleinte nagy reményeket fűztem hozzá. Én akciósan vettem, de még úgy se nagyon éri meg :( Ja és a homlokomon pattanásokat okozott :S

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

avalanche

2019. július 12.

Nem hozott óriási változást se az arcbőrömön, se a rutinomban, fel sem tűnik, ha kihagyom egy-egy nap. Azt mondanám, hogy nem árt, de nem is használ, nálam a bőröm zsírosságát sem kontrollálja. Nem hiszem, hogy újravenném, vagy hogy egyáltalán a létezésére emlékezni fogok 1 év múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

sweetmedusa

2019. július 9.

Termékmintám van, azt is hetekkel ezelőtt bontottam fel és még félig sem fogyott el, pedig sokat használom. Ennek tekintetében szerintem a 200 ml-es nem drága, hiszen sokáig elég. Én a tenyerembe öntök egy keveset, azt viszem fel, nincs ezzel a módszerrel problémám. Azért szeretem ezt a terméket, mert nagyon jól hidratál, azonnal beszívódik nyom nélkül, nem zavar bele az arcápolási rutinba, nyugodtan bármit fölé lehet kenni. Alapozó alá is inkább ezt használom. A többi hatásáról nem tudok nyilatkozatni, mert elég sok terméket használok, de már a hidratálásért is megéri számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

szaboadrienn3

2019. július 9.

Tényleg segít a zsíros bőrön és hidratál is egy kicsit. Nagyon tisztának érzem a bőröm miután ezt használom és a Bioderma Sebium Sensitive krémmel együtt szuper páros, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

durca1016

2019. július 2.

Az egyetlen hidratáló amit elvisel az arcbőröm ! Brutálisan fénylő homlokom van , és ez nyáron a 40 fokos melegben is visszafogja a zsírosodást . Az arclemosóval együtt használom és azóta alapozót sem kell felvinnem annyira egységes a bőröm :) Imádom !!
Annyi negatívum van benne hogy folyik minden fele , de talán egyszer lesz spray-s változatban is !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

emeseee6

2019. április 18.

Szuper!!! Tényleg megakadályozza /visszafogja a faggyútermelst,még az én nagggyon zsíros bőrömön is. Együtt használom a krémmel (egyszerre is kezdtem,így nem tudom külön külön milyenek)de együtt nagyon hatásosak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Sheila

2019. április 9.

Én arra számítottam hogy ez vmi folyékonyabb géles állagú, esszencia szerű dolog lesz, de aztán picit csalódottan konstatáltam, hogy felőlem hívhatják lotion-nak v bárminek, de ez max egy sima, zsíros bőrre való tonik, nem több. De egyébként ettől még szeretem, vattakorongra öntve törlöm vele át reggel-este az arcomat (így nem túl gazdaságos, gyorsan fogy, de ha meg a tenyerembe öntöm akkor meg lefolyik a fele, szóval még így vált be jobban)
Kellemes használni, frissíti a bőrömet, finom az illata, nem hagy maga után ragacsos érzést, nem irritál. Pattanásokat, mitesszereket nem tünteti el, de talán mérsékli. Csodát nem tesz, de leginkább azért kedvelem, mert megnyugtat a tudat, hogy az amúgy is hisztis bőrömet nem kínzom tovább, ha ezt használom.
Nem csodaszer, a hype-hoz képest drága, de azért szerethető. Talán alkalomadtán újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 9.

JErzsi

2019. március 31.

Már több mint a felét elhasználtam és hát kicsit vegyesek az érzéseim a termékkel kapcsolatban. De ez valószínűleg az ára és a hozzá fűzött remények miatt alakultak ki.
Reggelente használom (de van, hogy reggel és este is) nyugtató érzés, kellemes, friss illat, hamar beszívódik. DE a termék szerintem inkább a megelőzéshez ad hozzá, meglévő pattanásokkal, mitesszerekkel nem csinál semmit, hidratálnom is kell még és nekem nem igazán tolja ki a kifényesedést sem sajnos. Elhasználom, de újra biztosan nem veszem. Nálam a TO termékei jobban beváltak, sokkal olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.