Bioderma

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. szeptember 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nedvesség-, faggyú- és pH-kiegyensúlyozó termék

A Sébium Lotion mélyen hat, hogy tartósan visszaállítsa a vegyes és zsíros bőr egyensúlyát, és még az érzékeny bőr számára is biztonságos. Összetevői tisztítják a bőrt és segítenek korlátozni a bőrhibák megjelenését.

• A glicerin biztosítja a szükséges nedvességet
  • A cink-glükonát és a B6-vitamin szabályozzák a faggyútermelést
  • A capryloyl glycine beállítja a bőr pH-értékét, a pattanásokért felelős baktériumok növekedésének elkerülése érdekében
  • A Fluidactiv® szabadalom biológiailag szabályozza a faggyú minőségét és megakadályozza a pórusok eltömődését

Eredmény: a bőr felülete finomodik és a pórusok csökkennek az agarsav és szalicilsav kombinációjának köszönhetően.

Háromszoros hatás: 8 órán keresztül hidratál, kontrollálja a faggyútermelést, és szabályozza a pH-t.

Ár: 2500 Ft , Eladó: SztanKlari
Állapot: 3 alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2000 , Eladó: miko02
Állapot: Kb. 1/5-e hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvátel, előreutalás után Foxposttal küldöm

GabriellaBodnar

2020. szeptember 28.

Nagyon kellemes az illata, szeretem használni, reggeli arcápolási rutinom része, tisztítás után, szérum előtt szoktam áttörölni vele az arcom/nyakam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

BarBcreme

2020. szeptember 15.

Szerencsére csak termékmintát próbáltam, nagyon nem vált be :/ Ennek a termékcsaládnak a géles lemosóját használtam, utána kentem fel ezt a Lotiont, és csak ragacsosan, fényesen megmaradt a bőrömön, utána krémet nem bírtam már rákenni, Szerintem ha jó arclemosót és célzott krémeket használ az ember lánya, az bőven elegendő, számomra ez egy felesleges kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Babooca

2020. augusztus 6.

Kémiai hámlasztó előtt használom esténként, Sébium arclemosó után, reggelente Sensibio arclemosó után a fényvédőm előtt vetem be. A zsírosodáson segít, kevésbé fénylik át a púderem. Reggelente eddig hyaluron savas szérumot használtam, de nem volt elég, húzódott a bőröm, viszont ha fényvédő előtt még hidratáló krémet is használtam, akkor nagyon elnehezült a bőröm, és már kora reggel átfénylett, de úgy néz ki, ezzel megoldódik. Nekem annyira nem ragad, hogy kellemetlen legyen, van ennél ragacsosabb szérumom, maszkom. Remélem hosszabb távon is beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Benedetta88

2020. június 9.

Szintén a csomag része volt, de nem lett akkora kedvenc a ragacsos utóérzet miatt, amit hagy maga után az arcomon. Oké, viszonylag hamar felszívódik, de akkor is. Az illata nekem kellemes, nem zavaró, nem okoz irritációt szokásos Sébium termék család illat.
Hidratálja a kombinált bőrt, de csak annyira amennyire azt szükséges. Valószínűnek tartom, hogy a lemosóval együtt segítenek nekem a faggyú termelés csökkentésében, mert napközben már csak minimálisan fénylek át a T-vonalban. A pattanások jó ideje elkerülnek, de azt más termék használatához kötöm inkább, viszont biztosan segít ez a termék is. Azokon a bizonyos napokon előbújt 1-2 pattanás, de hála ezeknek a termékeknek másfél nap alatt nyomtalanul eltűntek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

szanii

2020. június 8.

Eléggé bedobtam a mélyvízbe, mert pont abbahagytam a fog.gátlót és kicsit elszabadult az arcom. (kis pattanások leptek el) Sebium lemoso (reggel/este) és sensibio micellas víz (este) után használom reggel és este is. Vattával nem működik. Csak úgy ha a tenyerembe öntöm és úgy rakom fel ujjal. Számomra pozitív, beépült a rutinomba és úgy erzem szükséges a használata. Csodát még nem tett.. majd talán idővel visszaáll az arcom normál kerekvagasba. Ujra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

Vedoneni0726

2020. május 15.

Nagyon problémás a bőröm, főleg az arcom. Nagyon zsíros, rendszeresen járok kozmetikushoz arctisztításra, kb semmilyen krémet nem viselek el az arcomon, kb havonta 1-szer sminkelek. Megválogatom a kozmetikumokat, de a biodermát mindenkinek nagyon ajánlom, csak használ! Ez a lotion pedig szuperül helyettesíti a hidratáló krémet, aki nem szereti a krémeket. Nem szárít, nem zsírosít, pont azt teszi amit kell. Szupeeer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

orchidea8627

2020. április 24.

Nem igazán tudom hogy használt e valamit.
Az illatát elég erősnek találtam de nem irritálta a bőröm, ami meg s lepett mert az ennyire erős illatanyagok általában viszketést és kipirosodást okoznak nálam.
Talán még egy kis nyugtató hatását éreztem, kicsit hidratált is, enyhén tapadós réteget hagyott maga után, ami egyáltalán nem volt zavaró.
Viszont nem vettem észre hogy összehúzta volna a pórusokat vagy bármi mást is tett volna a bőröm állapotával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Nem igazán tudom hogy használt e valamit.

Cukorbogyii

2020. március 20.

Kellemes az illata és még az én extra érzékeny bőrömet sem irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

Kellemes az illata és még az én extra érzékeny bőrömet sem irritálta.

HauszDora

2020. február 28.

Sajnos kiderült, hogy érzékeny vagyok az illatanyagokra, ezért néhány alkalom után abba kellett hagynom a használatát. Egyébként finom illata van és megfelelően hidratálja a zsíros bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

PrincessBell

2020. január 28.

Nekem nagyon tetszik ennek a termékcsaládnak az illata és a többi tagja csodát művelt a bőrömmel rövid idő alatt. Nekem ezzel sem volt gondom, nem volt ragacsos tőle a bőröm és hamar beszívódott. Az adagolása miatt vontam le egy pontot, kénytelen vagyok vattapamaccsal maszírozni az arcomba, mert akármennyire tiszta az ember keze, pont pattanásokra nem a legjobb ötlet perceken keresztül kézzel "simogatni" az érintett felületet. Nem tudom, önmagában mennyire állná meg a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.