Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. december 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Színezett mattító hidratáló krém kombinált, zsíros bőrre.- A Sébium Mat egységesíti és természetessé teszi a bőrszínt.
- Egyedülálló mattító kapacitásának köszönhetően azonnal és hosszantartóan megszünteti a bőr csillogását és annak kiváltó okait.
- Egyedülálló mikrogyöngy technológiának köszönhetően redukálja a fényvisszaverődés jelenségét és abszorbeálja a már megtermelődött faggyút.
- A cink glükonát és a B6 vitamin szinergikus hatásának köszönhetően csökkenti a faggyútermelést.
- Exklúzív Fluidactiv ® komplex tartalmának köszönhetően javítja a faggyú minőségét.
- Keratoreguláló összetevői révén (AHA észterek) gyorsítja a sejtek megújulási folyamatait és összehúzza a tág pórusokat.
- A Sébium Mat javítja a bőr textúráját és megelőzi a pórusok eltömődését.
- Fluid textúrája gyorsan felszívódik, kiválóan és hosszan tartja a sminket. Nem repedezik, a bőr puha, tiszta és ragyogó lesz, egész napon át matt hatású marad.

Eni777

2018. június 27.

Bár szeretem a Bioderma termékeit, ez óriási csalódás volt. A gyorsan zsírosodó arcbőröm kb. 1-2 óra alatt ledobja magáról. Ragacsos masszaként tündököl tovább a bőrömön. Az állaga sűrű, ragacsos és nem lehet szépen eldolgozni.
Pont az alapozó használatát szerettem volna kiváltani ezzel a termékkel. Egy szombat reggel az arctisztítás után felkentem, mondván úgyis edzeni megyek, de azért szeretném ha egységesebb lenne a bőröm és hát valami mégis csak legyen rajta. Nos, ez óriási hiba volt. Konkrétan görcsös ragacsos csomógban mászott le a fejemről, zsebkendővel az egészet le tudtam törölni. Egy hidratáló krémtől (ami teljesen mindegy hogy szinezett vagy sem) nem ezt várja az ember. Konkrétan nulla felszívódás. Annyira utálom, hogy nálam még annyit se ér, hogy elajándékozzam valakinek. Megy a kukába szépen...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 27.

Lithviel

2018. június 19.

Nem szeretem az alapozókat. Az így is nagyon tág pórusaimnak se tettek jók, meg nem szeretem a maszk hatást. A Bioderma Sébium családjának a többi tagját nagyon szeretem, gondoltam teszek ezzel is egy próbát. Hát igen, megéri a pénzét. A fedése egy BB krémé, viszont nagyon szép, egyenletes bőrt kapunk cserébe. Csak egy színben kapható, de ez igazán nem róható fel neki. Minél világosabb a bőre az ember lányának/fiának annak kevesebbet kell belőle fel kenni és kész is :) Az én alapból fehér bőrömhöz, nyáron is csak egy kevés kell. Szoktam púderrel fixálni, így egész nap kitart :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Plusskutya

2017. október 15.

A bőrgyógyász ajánlására vettem, mert az eddig használt alapozóim elfedték ugyan a pattanásaimat, de egyben újakat is generáltak, szóval egy klassz ördögi körben voltam.
A szakember tanácsa bevált, miután elkezdtem használni, jól fedett és új pattik nem jöttek, szóval működött.

Aztán rátaláltam egy koreai termékekről szóló blogra, ahol az író hozzám hasonlóan hormonális akne áldozata.
Az olvasmányaim alapján elkezdtem próbálgatni az ajánlott termékeket, a bőröm nagyságrendekkel javult, így már csak nagy ritkán nyúlok ehhez a krémhez.

Aztán lett egy a MAC alapozóm, így ezt már egyáltalán nem használom, de nem azért, mert ne lenne jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Lia82

2017. szeptember 6.

Szerettem ezt a krémet, sajnos már nem találok sehol :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Szerettem ezt a krémet, sajnos már nem találok sehol :(

grd39

2016. november 25.

Nem használt, pedig adtam neki bőven időt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 25.

Nem használt, pedig adtam neki bőven időt.

helgus777

2015. október 15.

Nem rossz de nem is olyan a hatás mint amit vártam egy ilyen terméktől, ennyi pénzért. Kicsit csalódás, mert nem hosszantartó a matt hatás és a színe sem igazán passzol nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

lidike888

2015. október 14.

Nekem nem igazán vált be, mert nem egységesít szépen és nem tart sokáig a mattító hatása...kis púderrel elmegy, de Nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 14.

Zanzara

2014. december 22.

Sajnos le kell nagyon pontoznom. Egy idő után nagyon besűrűsödik az állaga (1-2 hónap). Olyan napokon szerettem volna használni, amikor feleslegesnek tartom az alapozót, de mégis kell valami. Hát a fedése konkrétan nulla. Egységes bőrképet sem ad, pedig most nagyon rendben van a bőröm. Sima hidratálókrém kellemetlen utóérzéssel. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 22.

bettyboop

2014. szeptember 23.

A bőrtípusom számára tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

A bőrtípusom számára tökéletes!

monike

2014. május 8.

Ezt vettem legutóbb a sima mattítós helyett, és hatalmas csalódás: szinte azonnal kifényesedik a bőröm ahogy felkenem, plusz a színe is nagyon sötét nekem, pedig nem vagyok egy Hófehérke...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 8.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Dodecyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Mannitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.