Bioderma

Ár:   4737 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. április 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusösszehúzó krém Fluidactiv® komplex tartalommal. Agarsav ható­anyagának köszönhetően finomítja a bőr textúráját és az antioxidáns hatóanyaga megőrzi annak természetes ragyogását. Könnyű állagának köszönhetően azonnal felszívódik és bársonyos érzetet kelt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Ár: 2600 , Eladó: peppi
Állapot: uj, egyszer probalt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Ár: 700 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: kb. 1/3-ad van benne (de picivel lehet több), Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, mpl, posta

Brigoca

2020. július 9.

Ajánlására vettem meg, tényleg nem rossz krém. Ami biztos, hogy nagyon jól mattít, nekem a pórusaimat annyira nem húzta össze láthatóan. Nagyon gyorsan beszívódik és babapopsi érzetet hagy. Tuti, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 9.

szigetizs

2020. június 26.

Előnyök:
- Hihetetlenül jól mattít, a nap végére sem fényes az amúgy 1 órával későbbre nagyon zsírosodó bőröm.
- Tényleg összehúzza a pórusokat, és szép bőrt eredményez.
- Nem hagy ragadós érzetet, hanem selymes utána a bőr.
- Semmi irritációt nem okozott a bőrömön, semmi kisebb pattanásokat vagy gyulladást.
- Nagyon keveset is elég használni belőle, mindig minimálisat rakok az arcomra, és már egy éve ugyanazt a tubust használom, most kezd kifogyni.

Hátrányok:
- Tényleg szárít, vigyázni kell, hogy csak a tág pórusú, zsíros helyekre legyen felkenve, és csak kicsi mennyiség. Megfelelő hidratálás mellett szerintem ez a hatása nem jelenik meg. Amikor szárít, mert túl sokat kenek fel, akkor tényleg hámlik tőle a bőröm, és "kukacosodik", bár én nem szoktam sminkelni (se alapozni), de így is kellemetlen.
- Így, hogy lassan fogy, nem olyan vészes az ára, de azért kicsit sokallom.

Az összes pro és kontrát összevetve remélem találok egy hasonlóan hatékony, de kevésbé szárító és drága krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Előnyök:
- Tényleg összehúzza a pórusokat, és szép bőrt eredményez.
- Nem hagy ragadós érzetet, hanem selymes utána a bőr.

Hátrányok:
- Így, hogy lassan fogy, nem olyan vészes az ára, de azért kicsit sokallom.

dalmacsek

2020. június 16.

Az eddigi legszuperebb nappali krém, amit próbáltam: eszméletlenül jól mattít (délutánra sem fényesedik a homlokom), kordában tartja a kezdődő pattanásaimat, nagyon jó smink alap és valamennyire még a pórusaimat is összehúzza - ami nálam hatalmas szó. Télre még nem tudom, hogy elég lesz-e, de nyárra nekem ez a tökéletes nappali krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

dottya

2020. június 5.

Az illata kellemes, enyhe. Az textúráját nagyon szeretem, selymes, sűrű, de nem zsíros krém, azonnal beszívódik. A hatása sem rossz, szépen mattít és valóban összehúzza a pórusokat, egységesebb tőle az arcbőr. Nekem mégsem jött be, mert felkenés után fél óra múlva elkezd hámlani. Fogalmam sincs miért, próbáltam többet-kevesebbet kenni belőle, de kis kukacokban jön le. Sminkelni így nem lehet rá és számomra zavaró is ez a hámlás. Ár érték arányban sem győzött meg, ennél jóval olcsóbb krémek is szépen össze tudják húzni a pórusokat. Ímmel-ámmal elhasználom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

johannakrds

2020. június 3.

Közel 30 évesen (a tabletta abbahagyása miatt?) újra előjöttek a hatalmas,gyulladt pattanások. Mondjuk nekem soha nem volt ragyogó,sima bőröm,de ennyire sem volt vészes soha.
A világ összes termékêt rákente.,már tengeri sót rendeltem,forralt vízzel mostam csak arcot,kipróbáltam megannyi diétát,szóval nem segített semmi.
Egy hónapja vettem meg a micellás vizével és a lemosó habjával együtt. Nem mondom,hogy elértem az álom bőrt,de szemmel látható a változás!
Esténként használo.,mert ahogy mások is mondják ragad. Az első két napban kicsit eltúloztam az arányt és nekem is ráragadt a párnára az arcom.xD Azt nem tudom meddig fogja bírni,hiszen 30ml-ről beszélünk. (Nálam már kicsit behorpadt a doboz,pedig eskü már nem ragad a párna xD)
Ha megoldja a problémámat köszönő levelet fogok írni a cégnek! Még 2 dobozzal fogok venni és utána megint jelentkezek,addig megelőlegezem az 5 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

gyurmagolyo

2020. május 28.

Igazából jó kis termék, nekem szépen mattítja a a kifényesedésre hajlamos homlokom, a pórusokat is összehúzza valamennyire, de azért nem tünteti el őket, kellemes állaga van, kevés mennyiség is elég belőle és szépen lehet rá sminkelni, én biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

GM2020

2020. május 25.

Nem vált be, pedig a bioderma sebium termékcsalád több tagját is nagyon szeretem, rendszeresen használom. Nappali krémnek, smink alá szerettem volna használni, de az alapozómat nem tudom szépen felkenni ha ez a krém alatta van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

tara95

2020. május 10.

Ezt a krémet annak vettem meg, amire való: primernek. Magában kevés lesz minden bőrtípusra, de a rutin végén, smink előtt teszi a dolgát. Teljesen lemattít, feltölti a pórusokat, tele van szuper összetevőkkel és kevés elég belőle. Óvatosan kell használni, tényleg csak az olajosabb területekre mert hajlamos szárítani. Nem csapott ki, úgyhogy megérdemli az ötöst.

Up: le kell vonnom, nagyot koppatam sajnos. Nem akartam sminkelni egy hétig, ezért csak ezt tettem fel a fényvédőm fölé, hogy azért ne legyek diszkógömb. Az eredmény: a homlokom telis-tele lett apró kinyomhatatlan dudorokkal és összességében romlott a bőröm állapota, annyira kiszárította, hogy csak úgy nyelte a maszkom. Egyszer-egyszer tényleg jól szuperál, de alkalmatlan mindennapos használatra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

PrincessBell

2020. május 4.

Könnyed állagú, a termékcsalád illatával ellátott fehér krém. Nekem ki kellett tapasztalni a mennyiséget, ami nem kukacosodik az arcomon, de van hatása.
Nem folyamatosan használom, csak amikor kezd elszabadulni a pokol pattanások és zsírosodás terén. Ekkor jól mattít, összehúzza a pórusaimat és normalizálja a helyzetet, de hosszú távon soknak érzem, "békeidőkben" nincs rá szükségem. Amikor használom, akkor kenek rá hidratálókrémet, illetve alá használok szérumot is, nem "veszekszik" velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

humankind

2020. április 24.

A legjobb mattító krém, amit használtam eddig. Gyorsan beszívódik, még utána fényvédőt használok, de sminkelni is remekül lehet rá. A kis kiszerelés elsőre ijesztően kevésnek tűnhet, de az árához képest sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Antioxidánsok: Dodecyl Gallate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.