Bioderma

Ár:   4737 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. április 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusösszehúzó krém Fluidactiv® komplex tartalommal. Agarsav ható­anyagának köszönhetően finomítja a bőr textúráját és az antioxidáns hatóanyaga megőrzi annak természetes ragyogását. Könnyű állagának köszönhetően azonnal felszívódik és bársonyos érzetet kelt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Ár: 4099 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

lucaelza

2022. május 6.

2021 szeptember óta használom és nagyon elégedett vagyok vele. Optikailag húzza csak össze a pórusokat a benne levő szilikon, ez igaz, viszont a szalicilsav hatékony összetevő és nagyon jól kontrollálja a faggyutermelest nap közben ráadásul a mitesszerek ellen is nagyon jó. Az első tubusban még mindig van nekem, nem kell belőle sok, ráadásul csak T vonalban és az orcák felső részén használom úgyhogy nagyon sokáig (kb 8-9honap, ami a szavideje) elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 6.

ella1993

2022. április 27.

Az illatát , állagát szerettem viszont semmi hatása nem volt sajna ezért már nem pròbálkozok ûjra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

Adrienn088

2022. április 18.

Egyik kedvenc krémem! Én primernek használom, annak tökéletes. Alatta szérumot, hidratálót és fènyvédőtis teszek, ez pedig a végén lemattítja és kiegyenlíti a bőrömet, nagyon jó rá sminkelni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 18.

ZsofiaLoren

2022. március 3.

Az én bőrömet nagyon szárította, pedig zsíros bőrrel küszködök. Nem volt bársonyos érzet, csak pergamen száraz bőr. Régóta megvan ez a krém, de sose vált a kedvencemmé. A pórusokkal sem csinált sokat, így nekem ez egy csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 3.

Niki1991

2022. március 3.

Nagyon kellemes illata van, kényelmes használni, hamar beszivodik. A pórusosszehuzo hatást sajnos nem vettem észre, de primernek tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 3.

j.gabika66

Korcsoport: >54
2022. február 21.

Ez a tipikus se nem árt, se nem használ nekem. Mattítja a bőrömet de a pórusokkal nem csinál semmit. Nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. február 21.

sigma

2021. november 19.

Regebben hasznaltam.
Nagyon szerettem felkenni, mert kellemes az illata, hamar beszippantotta a borom, puderes, selymes lett tole, es valoban osszehuzta a porusokat. Lenyegesen szebb volt a borom tole, de egy ido utan sajnos mintha mar nem hasznalt volna, ezert valtottam masra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Regebben hasznaltam.

balazskrisztii

2021. november 7.

Kétségtelenül mattít, de a pórusaimmal szerintem nem csinált semmit

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 7.

Kétségtelenül mattít, de a pórusaimmal szerintem nem csinált semmit

GyongyiB

2021. november 3.

Bár a pórusaim méretén nem változtatott a pattanásokat szépen leszárítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 3.

Bár a pórusaim méretén nem változtatott a pattanásokat szépen leszárítja.

Tothxheni

2021. október 31.

Szuper mattító kis termék. Nekem a napi alap a Clinique hydrating jelly + kék szérum, erre jött a pore refiner majd Eucerin oil control. Így szupermatt mégis hidratált volt a bőröm. Lehet vkinek ez már a túl matt kategória, de én imadtam és így puderre se volt szükségem. Nekem egységesebb bőrkèpet ad ez a termék vagy kombó, és alapozót, bb krèmet is kukáztam. Nálam újravevős darab lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 31.

Antioxidánsok: Dodecyl Gallate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.