Bioderma

Ár:   4737 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. április 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusösszehúzó krém Fluidactiv® komplex tartalommal. Agarsav ható­anyagának köszönhetően finomítja a bőr textúráját és az antioxidáns hatóanyaga megőrzi annak természetes ragyogását. Könnyű állagának köszönhetően azonnal felszívódik és bársonyos érzetet kelt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Ár: 3000 , Eladó: Vexi
Állapot: Egy hétig használtam., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel, készpénzben lehetséges.
Ár: 4000 , Eladó: peppi
Állapot: Új dobozában, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
zsofi207

2020. február 19.

Igazából azért vettem meg, mert az egyik patikában 1.090Ft volt, nyilván nem hagyhattam ott..:-)
Hámlasztom a bőröm heti rendszerességgel, emiatt minimális hámlás is megindul, olyankor ezzel kentem be a hámlott részt és teljesen visszahidratálta. Szerencsére már nincs arcbőröm problémám, így erről a részéről csak annyit tudok nyilatkozni, hogy gyulladást vagy egyéb negatív hatást nem okozott.
Szépen lemattította a bőrömet, maradéktalanul beszívódott és hidratált is.
Szerintem hasznos krém, de teljes áron nem vettem volna meg, ennyiért (vagy olcsóbban) inkább veszek egy T.O. szérumot a Márvány utcában..:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 19.

Szépen lemattította a bőrömet, maradéktalanul beszívódott és hidratált is.

limonade

2020. február 15.

Nagyon szuper kis krém, hamar beszívódik, hidratál, matt finish-t ad anélkül hogy kiszárítaná a bőröm. Kombinált, zsírosodásra hajlamos bőrömre nagyon jól funkcionál, pórusaimra is jól hat :) csak jókat tudok írni róla, egyedül talán a kiszerelés lehetne nagyobb 30 ml hamar fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Averlea

2020. február 15.

Itt vettem krémmánián használtan, nagyon bíztam benne, hogy jó lesz, mert tök sok pozitív véleményt olvastam róla, de az én bőrömmel az égvilágon semmit nem csinált (ugyan ezt mondta a csajszi akitől megvettem). A semminél jobban hidratált, de kb. ennyi. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 15.

cilamilah

2020. január 29.

Nekem nagyon sokat segített! Rettentő gyorsan beszívódik és selymes hatást ad. Smink alá tökéletes, primerként is funkcionál. A pórusaim látványosan halványabbak lettek, próbáljátok ki megéri! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Arvael

2020. január 26.

Szerintem a kombinált, pattanásos, tág pórusos bőrre a létező legjobb arckrém. Eredetileg magamnak vettem, de mivel páromnak néha fellángoló pattanásos arcbőre van, úgy gondoltam, hogy Nála jobb helyen lesz. Arcgéllel és arcradírral együtt vettem, így is kicsivel több mint 10 ezer forintot fizettem, de a hatását tekintve megérte. Nem szárít, igaz, én nem használtam nagy mennyiséget belőle. Nagyon hamar beszívódik, és teszi a hatását, utána babapopsi puhaságú az arcbőröm :) A tubusos kiszerelés praktikus, és nekem tetszetős is, egyszerű, letisztult csomagolása van. Egyetlen nagy problémám vele, hogy - bár igyekeztünk beosztani - elég hamar elfogy, így annyira nem mondanám takarékosnak, de a hatását tekintve nekünk újravevős lesz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

aurum

2020. január 25.

Ez egy csoda! Imádom. Egyszerűen verhetetlen. Egyen hiba hogy nincs nagyobb kiszerelésben. Gyönyörű lesz a bőröm, szuper rá sminkelni. Hihetetlen hogy ilyen tényleg létezik. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Pantene

2019. december 16.

A T-zónában hamar átfényesedik a bőröm, hiába használtam bármilyen "mattító" krémet rá eddig... De ez... Nem találok szavakat! Reggelre nem diszkógömb a fejem, ha estére ezt használom, illetve napközben sem kell óránként törölgetnem, mert alig zsírosodik be a bőröm. Egy kicsit magasabb árkategóriájú termékről van szó, de aki ilyen problémával küzd, mint én, imádni fogja. Első tubus, de nem az utolsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Krisz86

2019. december 13.

Szeretem ezt a krémet.Látványos a hatása a pórusaimra és valóban mattit,viszont hidratálásra kevés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

artep81

2019. november 25.

Tényleg összehúzza a pórusokat, és nagyon látványosan mattít...HA nem egy picit vastagabb hidratálót teszek alá. Márpedig így télvíz idején, azt teszek. Ha nem teszek alá egyáltalán, akkor szuperül működik! Még próbálgatom, hogy hogyan is lenne jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

Emma Woodhouse

2019. november 22.

2016: Én mattító, póruskitöltő primerként használom a T-vonalamon. Nagyon jól megállja a helyét és még a pórusaimat is tisztítja.
2019: Most használtam el a negyedik tubussal. Könnyed, nem okoz pattanásokat, mattít, de nem szárít. Csak azért nem veszem most azonnal újra, mert szeretném kicsit elhasználni a sminkjeimet, de biztos, hogy veszek még a jövőben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Antioxidánsok: Dodecyl Gallate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.