Bioderma

Ár:   4737 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. április 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusösszehúzó krém Fluidactiv® komplex tartalommal. Agarsav ható­anyagának köszönhetően finomítja a bőr textúráját és az antioxidáns hatóanyaga megőrzi annak természetes ragyogását. Könnyű állagának köszönhetően azonnal felszívódik és bársonyos érzetet kelt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Ár: 3800 Ft , Eladó: Zsaklin09
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
800 Ft -  Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick - 20-as Pioneer árnyalat
Ár: 800+ posta , Eladó: Gaborlifestyle
Állapot: Új, 1-szer swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után postán maradó levél
Kriszta1988

2019. május 6.

Nagyon szépen mattit, nekem csak este fele kezd csillogni a bőröm. Csökkenti a pórusok láthatóságát és nagyon szépen lehet sminkelni rá és ami a legjobb, hogy a bőrömet se szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

izabella73

2019. április 18.

Akciósan vettem, de szerintem teljes árát is megéri. Szép bőrképet eredményez, mattit, sokkal jobb mint a szilikon primerek.Jól lehet rá sminkelni, nem okozott semmilyen irritációt, enyhe illata van és hamar beszivódik. Nekem nagyon bevált, ajánlom azoknak akik nem szeretik az agyon szilikonozott mindenféle összetevős primereket, de mégis szeretnének valamit a smink alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 18.

Silvy97

2019. április 11.

Nagyon jó kis krém. Azonnal érezni a matt hatást ami egész nap tart. Kicsit borsos az ára,de ha arra gondolok,hogy megoldja a problémám azt kell mondanom,hogy megéri. Keveset kell belőle használni, majd igyekszem akciósan levadászni legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Jutka1989

2019. március 28.

Nagyon sok terméket kipróbáltam már, és egyik sem vált be ennyire, mint ez a krém.
Az meglepett, hogy van illata, mert teljesen semleges illatot vártam tőle. Egész nap sem fényesedik át a bőröm, más krémnél már kb fél óra múlva fénylett az egész arcom. Nem szárít egyáltalán, és szépen kisimítja az arcom. Azóta pattanás nem is jelent meg rajtam. Éjszakára a Hydro változatot kenem fel, ami tökéletes kombó számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

HauszDora

2019. március 27.

Sokáig használtam ezt a terméket. Nem zsírosodott tőle a bőröm, valamennyire összehúzta a pólusokat, de csodát ne várjunk tőle. Sajnos, nekem érzékeny az illatanyagokra a bőröm, ezért hagytam abba a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Szilvike09

2019. március 21.

nagyon megszerettem. pár hónapja használom reggelente T vonalra, láthatóan összehúzza a pórusaim, nem zsírosodik a bőröm, nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

lilike222

2019. március 14.

Itt találtam rá, illetve Viszkok Fruzsi is ajánlotta, gondoltam rászánom a pénzt. A legjobb mattító!! Alapozó helyett használom, mivel utálom az alapozót télen is, nyáron is. Eddig csak korrektort használtam. Ugyan arany árban mérik, de ebben a krémben megtaláltam több problémára is a megoldást: menstruációs patik redukálása 1 max 2 darabra, sokszor olajos T-zónám tökéletes mattítása EGÉSZ NAPRA. Reggel szoktam felkenni a teljes arcbőrre. Orromon is összehúzta a pórusokat. Érzékeny bőrre is tökéletes, és a vegyes arcbőrre is megoldást jelentett nekem, ugyanis a száraz érzés is eltűnt. Ha elfogy, tutira újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Melikee07

2019. március 13.

Huuuu nagyon jo kis krem! A homlokomon es az orrom mellett tag porusaim vannak, valamint annyira zsirosodik a homlokom h fuu folyton megmosom, de ugye ez sem jo. Ordogi kor... aztan megvettem ezt a kremet. A kiszerelesen meglepodtem, olyan picurka es keves :( Az illata finom, es igazabol keves kell belole. 3. Napja hasznalom, nagyon jol beszivodik, sima hamvas tapintasuva varazsolja a bort, valamint tenyleg szebb lesz az osszkep. Reggel 8 korul bekenem az arcom es most 3 orakor is tart, epp hogy incurit elkezdett fenyleni a homlokom, de alig latszik :) Ennek a markanak nagyon sok jo termeke van. Nekem bevalt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

bolvesz

2019. március 11.

Engem annyira szárít, hogy darabokban hullik le az arcom. Salicylic miatt vettem, de ez így nálam nem működik. Sajnos :) Az illata nagyon tetszik kicsit uborkás illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Rebeka020

2019. február 8.

Nagyon imádom! Hosszú-hosszú órákon át tart!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Nagyon imádom! Hosszú-hosszú órákon át tart!

Antioxidánsok: Dodecyl Gallate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.