Bioderma

Ár:   4737 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. április 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusösszehúzó krém Fluidactiv® komplex tartalommal. Agarsav ható­anyagának köszönhetően finomítja a bőr textúráját és az antioxidáns hatóanyaga megőrzi annak természetes ragyogását. Könnyű állagának köszönhetően azonnal felszívódik és bársonyos érzetet kelt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Ár: 3500 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó

Kote

2021. január 19.

Még alig egy hete használom, de eddig nekem nagyon bevált!Nagyon zsìros bőröm van, ebből kifolyólag szinte minden nap pattanásokkal küzdök, pedig nem vagyok tini... Már az első használat után kellemes, sima érzetű volt a bőröm. Azóta mióta használom viszont egy pattanásom sem volt, ha véletlenül mégis kikívánkozott egy-egy az esteli kenéssel reggelre nyoma sincs. A nap végére sem ragyog annyira a bőröm, mint azelőtt. Eleinte kicsit csípett, de hamar elmúlt. Szóval nekem nevált eddig :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Trinn

2021. január 8.

Nekem személy szerint nem vált be. Kb. 5x próbáltam.bevezetni a rutinomba, mindig kipattogzom tőle, akkor is ha már van pattanásom, akkor is ha éppen jó a bőröm. viszont valóban mattít és púderes érzetet ad. Azonban zsíros a bőröm, és napközben radírszerűen lehámlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 8.

Fiesta

2021. január 1.

Tökéletesen mattít, ad egy selymes kicsit púderes érzetet. A pórusaim mérete szemmel láthatóan nem csökkent, de a csillogást megszünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

Lilluc

2020. december 18.

Eddig az első tubussal használom, de nagyon meg vagyok vele elégedve.
Szépen mattít, igazi selymes érzetet hagy maga után. Nyilván nem húzza össze fizikálisan a pórusokat, de maga a krém (szerintem) feltölti ezeket a kis gödröcskéket, ezáltal egységesebb bőrképet kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

Eddig az első tubussal használom, de nagyon meg vagyok vele elégedve.

Pamela13

2020. december 11.

Számomra Ő egy csodaszer és az ára is megfizethető! Beváltotta amit ígért és már 1 hét után látható volt a bőrömön a javulás. A tág pórusaimmal csodát tett! Nem lett csillogó zsíros a bőröm nap végére sem és nem is szárított ki. Smink alá is kipróbáltam és semmi problémát nem okozott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

Pumi

2020. december 10.

Zsírtól tocsogó , mitesszeres bőrre ajanlom, jó az ára is. Fenyvedő nincs benne sajnos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 10.

biankaedlinger

2020. december 3.

Nagyon láthatóak, egyszóval óriásiak a pórusaim, ezért az itteni vélemények alapján esett rá a választásom. És bevált. Smink alá használom, de önmagában is teljesen jó. A sminkem sokkal szebb, a pórusok kisebbnek látszanak, és még a zsírosodás is csökkent. Tényleg kevés is elég belőle, nekem mindenképp megérte az árát. 🙃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

detti23

2020. november 16.

Smink alá használom alkalmanként, gyakran nem merem, mert nekem is szárít annak ellenére, hogy a kritikus pontokra kenek csak nagyon keveset. Viszont tényleg finomítja a pórusokat, szóval egész jól teszi a dolgát. Bár nem olcsó, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

Radam

2020. október 24.

Háát... Az tény, hogy a bőr gyönyörű lesz használata után, a sok szilikon miatt. Viszont nem hidratál szinte semennyire, sőtt, szárít. Meg egy fura poros réteget hagy az arcon. Egyébként nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 24.

relevee

2020. október 8.

Rendszeresen csillog az arcom, eddig a legjobb krém, amit találtam a problémára, viszonylag sokáig tart a hatása és tapintásra is selymes lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 8.

Antioxidánsok: Dodecyl Gallate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.