Bioderma

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. február 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató hatású hidratáló készítmény az érzékeny, gyulladt és nagyon vörös bőrre. Nyugtató hatású az irritáció minden fajtájára: kémiai és mechanikai (textíliák általi kidörzsölés, borotválkozás utáni irritáció, szőrtelenítés, peeling…), bőrgyógyászati beavatkozások során bekövetkezett túlhevülés esetén (Post-LASER). Rendkívül hatékony napozás utáni bőrápolóként.

Új Bioderma Sensibio Forte
Ár: 2500 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Új, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Postázás megoldható előreutalást követően, illetve személyes átvétel Gödöllőn, vagy Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Köszönöm szépen, cserében nem gondolkodom most.

szabofruzsy777

2022. február 18.

Születésem óta időszakosan felbukkanó ekcémámat az arcomon egészen ezidáig szteroiddal kezeltem, amikor megjelentek az első pöttyök, kenni kellett , különben elborította az egészet (athópiás& sheborreas vegyesen, kombinát bőrű vagyok). Ez a krém 2 nap alatt rendbe hozta, (3x kentem be/nap) pedig eddig semmilyen más szteroid helyettesítő nem használt , sőt mi több, rosszabbat tettek az arcommal, jobban belobbant a tőlük.

Bárki bármit mond az összetevőkkel kapcsolatban, mert én, aki már végső elkeseredésemben vásároltam meg, most nagyon hálás vagyok , hogy megtaláltam :))
Nem okozott sem miteszert, sem pattanást, pedig nagyon hajlamos vagyok rá!!!
Nekem csodaszer , mostantol mindig lesz itthon, hiszen azóta sem nyúltam szteroidhoz, bárcsak ezt már 27 évvel ezelőtt ismertem volna :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 18.

Nem okozott sem miteszert, sem pattanást, pedig nagyon hajlamos vagyok rá!!!

akli

2021. augusztus 19.

Hatéves leányom ősztől tavaszig állandóan használja, nagyon érzékeny, világos, a hidegtől, széltől, homoktól azonnal kipirosodó arcbőre van. Elég jól működik, csak tényleg minimum kétszer kenni kell naponta, s ha sokat van kint, akkor napközben is. Eddig ez vált be a leginkább, a klasszikus sheavaj,olajkák és mindenféle natúr krémeken már túl vagyunk (a Weleda kipirosodás ellen kréme pl nagy csalódás volt, gyakorlatilag semmit nem csinált, csak ült egy vastag viaszos rétegként a továbbra is tűzpiros arcocskáján), szóval maradunk ennél, mert legalább tényleg leviszi a gyulladást egy-két órán belül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

kriszti226

2021. április 12.

Nagyon szeretem ezt a krémet, ha este bekenem az arcom, reggelre szépen lehúzza a pirosságot. Nyugtat, halványít, akinek mindentől atompiros a feje, próbálja ki, szeretni fogja. Másodikat szaggatom már belőle. Hátránya az ára, mert elég gyorsan fogy :D (nálam legalábbis...) Érdemes kedvezményekre lecsapni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

luci_i

2021. február 20.

Periorális dermatitisre ajánlotta a bőrgyógyász, a gyulladt irritatív bőrterületet kell vele kennem. Reggel-este használom, igazából nem tudok róla rosszat mondani, el nem tünteti, de szépen halványítja, leviszi a gyulladást ☺ Könnyű, nem zsíros krém ami gyorsan beszívódik és nem nehezíti el a bőröm. Összességében elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

sezi

2020. október 30.

Nagyon szeretem ezt a krémet, mert szépen leviszi a pirosságot, ha belobban a rosaceám és nyugtatja egyben az arcom. Mindig tartok itthon belőle. Szépen hidratálja az arcom. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

Koosg19

2020. január 16.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Valamitől teljesen kipirosodott, irritált és száraz volt az arcbőrőm és MINDENT kipróbáltam, hogy elmúljon, de semmi nem segített míg rá nem találtam erre a krémre. Az állaga elég furcsa és nehezen szívodik be a bőrömbe, de egyszerűen csodálatos hatással van rá!
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

Csak ajánlani tudom!

AkInImOd

2018. december 12.

2015.05.18.
Egy időben használtam, friss sebek és piros foltok ellen kiválóan felveszi a harcot, gátolja a hegek kialakulását, emellett hidratált. Sajnos elég drága, de amint tudom, újraveszem.

2018.12.12.
Karácsonyra megvettem magamnak újra, mivel nagyon ritkán kapható, és egy darab volt belőle a boltban. A három év alatt változtattak a csomagoláson, mostmár matt, "száraz" a műanyag csomagolása, régen a fémes-selymes műanyag tubusa volt. Két nagyon csúnyán megszadizott sebre vittem fel ma kétszer, és esküszöm, látom a hatását. Olyan jó, hogy újra a birtokomban van!!! Minden pénzt megér. Kipróbálom majd intim gyantáztatás után is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

2015.05.18.

2018.12.12.

cstimi93

2017. november 27.

1 hete vettem, egyelőre nem igazan válik be. Sajnos ilyenkor télen úgy kiszárad a borom, hogy hamlik elég durvan és ehez meg jon a rosaceam. Nem segit egyiken se😔

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

mLK235

2017. március 2.

Nem rossz de túl drága, találtam olcsóbbat amivel meg vagyok elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 2.

Nem rossz de túl drága, találtam olcsóbbat amivel meg vagyok elégedve.

katja

2016. február 23.

Mintát kaptam belőle, a kis tubust, amiben szerencsére jó pár alkalomra elég termék van. Szerettem használni, de nem fogom megvenni teljes kiszerelésben, annyira nem nagy durranás, nem a legjobban összerakott hidratáló, viszont nem irritál, nem okoz pattanásokat, tényleg nyugtató és nem zsírosított/fullasztott. Én csak estére használtam, mert reggelre fényvédős hidratálót használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Rhamnose, Mannitol, Xylitol, Fructooligosaccharides, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.