BIOLA Bio  gránátalma nappali hidratáló arckrém
BIOLA Bio  gránátalma nappali hidratáló arckrém

Biola

BIOLA Bio gránátalma nappali hidratáló arckrém

Ár:   7569 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A gránátalmamag-, jojoba- és ligetszépe olajok támogatják a bőrhám lipid anyagcseréjét, ezáltal a bársonyos bőrérzet kialakulását. A bőrtónust fokozó antioxidáns és hidratáló bioakív komponensek üde és feszes bőrállapot kialakulását segítik. Apiterápiás (méhészeti) összetevőt nem tartalmaz!

Bőrtápláló-hidratáló, bioaktív komplex.Esszenciális zsírsavakat tartalmazó bőrtápláló olajokkal. Apiterápiás (méhészeti) összetevőt nem tartalmaz!

A parfüm természetes növényi illóolajokból származik. Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

Suncrown

2019. április 10.

Kedvenc valahavolt arckremem. Nagyon draganak talaltam, de keves kell belole. Ket pumpalas eleg az egesz arcfeluletre. Az egyetlen arckrem, ami nem irritalja a boromet. Nagyon hamar beszivodik, es hidratalt erzest nyujt orakon keresztul.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 10.

eperjeske

Korcsoport: >54
2015. június 11.

Másodszorra próbálkoztam ezzel a készítménnyel, szerencsére most is csak kismintával. Újra megkíséreltem megbarátkozni vele, de nem! Ez a krém nekem nem megoldás!

Tényleg finom, könnyű az állaga, mégis az én bőrömön kifénylik. Első próbálkozásomkor még ásványvízes felvitellel is próbálkoztam, de az sem segített.
Most, tegnap reggel felkentem, és láttam, hogy fénylik a bőröm, ezért igyekeztem nedves vattával a "fölösleget" letörölni. Nem sikerült, a fénylés maradt!
Ma reggel pedig, vagyis egyetlen napi használat után, piros pattanás-szerűségek voltak az arcomon! Na, ez sem újdonság, volt már olyan Biola arckrémes próbálkozásom is, amikor kifejezetten ronda lett a bőröm a krémtől.

Vissza a jól bevált, és szintén nem rossz összetételű imádottamhoz az Annemarie Börlindtől!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. június 11.

ingyombingyom

2015. április 4.

Hát nem is tudom. Talán túl sokat vártam tőle. Kozmetikus ajánlotta de pár hét használat után zsíros és kipattogzott lett tőle a bőröm.
Sajnáltam kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 4.

Sajnáltam kidobni.

Macsek23

2014. április 16.

Ez a másik kedvenc nappali arckrémem a Biolától. Nem szeretem annyira, mint a Birs Jázminpakócás Arckrémet, de ez is jó, ha a másik elfogyott. Érdekes, hogy a Biolás gránátalmás cuccok nem jönnek be nekem annyira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 16.

szbogdany

2013. december 30.

Nagyon fura rossz szaga lett egy-két hónap alatt, és kipattogzott tőle a bőröm, ami eddig még semmi mástól nem történt. Nem tudom, hogy megromlott-e ilyen hamar, de ha igen, akkor elég gáz egy méregdrága cuccnál. (A lejárati ideje még jó messze volt.) Az sem sokat vigasztalt, hogy ingyen kaptam termékmintaként. Repült a kukába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 30.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Calcium Gluconate, Niacinamide
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Niacinamide

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.